Bieg Orłów
  Historia biegu
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka
 Wszystko rozpoczęło się w roku 1991, kiedy to nauczyciel Szkoły Podstawowej Józef Natkaniec postanowił zorganizować pierwszy bieg. Trasa biegów młodzieżowych została wyznaczona wokół; jeziora wiejskiego, a bieg główny poprowadzono przez centrum miejscowości oraz tereny dawnego PGR. Natomiast cała baza techniczno-organizacyjna znajdowała się w pomieszczeniach GOK. Po trzech latach z uwagi na bezpieczeństwo uczestników postanowiono biegi młodzieżowe przenieść na tereny leśne przy boisku piłkarskim.
Po likwidacji PGR zmieniła sie też nieco trasa biegu głównego, a tym samym ponownie biegnie wokół jeziora wiejskiego. Start i meta na stadionie, zawodnicy pokonują trasę trzykrotnie: wbiegając na ul. Słupską, następnie ul. Ogrodową , za blokami skręt w lewo w ul. Jabłoniową, dobieg do ul.Bytowskiej i dalej tą ulicą aż do końca wsi, za placem rekreacyjnym nad jeziorem skręt w lewo w ul. Jeziorną i dobieg do ul. Bytowskiej, skręt w prawo do skrzyżowania, skręt w lewo w ul. Słupską i wbieg na stadion.
Od 2012 roku zmieniono trasę. Wytyczono 2 pętle długości 5 km.Trasa rozpoczyna się podobnie jak poprzednio na stadionie, wbiegając na ul. Słupską, następnie ul. Ogrodową, za blokami skręt w lewo w ul. Jabłoniową, dobieg do ul. Bytowskiej i dalej tą ulicą aż do końca wsi, za placem rekreacyjnym nad jeziorem skręt w lewo w ul. Jeziorną i dobieg do ul. Bytowskiej, skręt w prawo i dobieg do ronda, dalej przez rondo i ul. Lęborską dobieg do drugiego wjazdu na ul. Leśną, ul. Leśną zbieg do skrzyżowanioa, skręt w prawo, dobieg do zawrotki na ul. Leśnej, powrót tą ulicą prosto aż do ul. Przemysłowej. Tu skręt w lewo i dobieg do ul. Słupskiej, dalej ul. Słupską dobieg do stadionu.
Od roku 2007 Bieg Orłów został włączony do cyklu imprez pn."Cross Festiwal"- cykl imprez biegowych powiatu bytowskiego. XVII Bieg Orłów uznany został przez Kapitułę Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2007 "Imprezą Roku".

Na szczególną uwagę zasługuje start we wszystkich naszych 24 biegach następujących zawodników: Zenon Słomski z Korzybia oraz Stanisław Majkowski z Bytowa.
Fabian Felczak ze Słupska zaliczył 20 biegów. 
W tym roku obchodzimy 25 lecie Biegu. Będzie to okazja do podsumowań i podziękowań. Zapraszamy na ten jubileuszowy bieg.
 
 
Data Mężczyżni Kobiety Ilość start.

1.Zdzisław Pela - TKKF Bytów
2.Czesław Czeczot - TKKF Bytów
3.Zenon Włodarczyk - Morena Słupsk
 
1.Jolanta Pela - TKKF Bytów 31

1.Marcin Pacyno - Gryf Słupsk
2.Adam Klejn - Lębork
3.Zenon Włodarczyk - Słupsk
 
1.Beata Polaczek - Słupsk
2.Lucyna Kuklińska - Baszta Bytów
22

1.Piotr Pobłocki - KB Braci Petk Lębork
2.Mariusz Borychowski - LPBS Dowbor Lębork
3.Adam Klejn - LPBS Braci Petk Lębork
 
1.Lucyna Kuklińska - Baszta Bytów
2.Mach Elżbieta - Pomysk Wielki
3.Żak Monika - PPO Polanów
33

1.Dariusz Nawrocki - LKB Tempo 94 Wójcik Lębork
2.Mariusz Mach - KB Braci Petk Lębork
3.Andrzej Witczak - Gryf Słupsk
 
1.Lucyna Kuklińska - Baszta Bytów
2.Irena Witt - Baszta Bytów
3.Katarzyna Strojk - Baszta Bytów
63

1.Radosław Dudycz - AZS AWF Gdańsk
2.Jarosław Ścigała - AGROS Borzytuchom
3.Sławomir Kwiatkowski - AZS AWF Gdańsk
1.Lucyna Kuklińska - Baszta Bytów
2.Irena Witt - Baszta Bytów
3.Iwona Mach - SP Pomysk Wielki
58

1.Mariusz Borychowski - STS Gryf 3 Słupsk
2.Mariusz Mach - KB Braci Petk Lębork
3.Sławomir Kwiatkowski - MZKS AKS Gdańsk
1.Irena Witt - Baszta Bytów
2.Barbara Kujawska - Baszta Bytów
3.Katarzyna Strojk - Baszta Bytów
33

1.Radosław Dudycz - AZS AWF Gdańsk
2.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
3.Waldemar Lisicki - Flota Gdynia
1.Katarzyna Pliszka - KB 3x3 Człuchów
2.Irena Witt - MLKS Baszta Bytów
3.Magdalena Lisicka - Flota Gdynia
75

1.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
2.Jacek Jażdżewski Olimpia Bytów
3.Artur Pelo - Gryf 3 Słupsk
1.Katarzyna Somkowska AZS AWF Gdańsk
2.Lucyna Kuklińska LKB Bracia Petk Lębork
3.Irena Witt - KB Bytów
80

1.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
2.Sławomir Kwiatkowski - Sztorm ZIROB Kołobrzeg
3.Artur Pelo - JW 1872 Słupsk
1.Lucyna Kuklińska - LKB Braci Petk Lębork
2.Magdalena Lisicka - Flota Gdynia
3.Irena Rybarczyk - KB Bytw003c002fspan>
87

1.Radosław Dudycz - Gryf 3 Słupsk
2.Adam Thiel - Gryf 3 Słupsk
3.Marcin Pacyno - Olimpia Bytów
1.Lucyna Kuklińska-Nurkowska - LKB Braci Petk Lębork
2.Irena Rybarczyk - KB Bytów
3.Magdalena Garska - KB Bytów
87

1.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
2.Artur Pelo - JW 1872 Słupsk
3.Marcin Pacyno - Olompia Bytów
1.Lucyna Kuklińska-Nurkowska - LKB Braci Petk Lębork
2.Kamila Andrzejewska - Święc Sławno
3.Patrycja Rydzyńska - Iskra Białogard
105

1.Artur Pelo - JW 1872 Słupsk
2.Adam Thiel - Ekspres Katowice
3.Sławomir Kwiatkowski - Sztorm Kołobrzeg
1.Arleta Makarewicz - KB Biały Bór
2.Magdalena Lisicka - Flota Gdynia
3.Lucyna Kuklińska-Nurkowska - LKB Braci Petk Lębork
97
1.Artur Pelo - JW 1872 Słupsk
2.Władimir Duchowicz - Dynamo Mińsk Białoruś
3.Przemysław Rojewski - WAKOZ Luzino
1.Kamila Andrzejewska - Darłowo
2.Ewelina Dolna - Olimpia Bytów
3.Lucyna Kuklińska-Nurkowska -LKB Braci Petk Lębork
108

1.Radosław Dudycz - Ekspres Katowice
2.Marcin Kufel - Bałtyk Koszalin
3.Władimir Duchowicz - Dynamo Mińsk Białoruś
 
1.Barbara Twardochleb - Młodzik Bystrzyca Oławska
2.Kamila Andrzejewska - Ekspres Katowice
3.Anna Wiśniewska - KB Biały Bór
125

1.Radosław Dudycz -KKS Ekspres Katowice
2.Jarosław Cichocki - AZS AWF Gorzów Wlkp.
3.Ryszard Formela - Tęcza Nw. Wieś Lęborska
 
1.Kamila Andrzejewska - KKS Ekspres Katowice
2.Dorota Pawłowska - ŻTS Nowy Dwór Gdański
3.Anna Wiśniewska - Nautilius Poznań
114
1.Jarosław Cichocki - AZS AWF Gorzów Wlkp
2.Piotr Drwal - KKS Ekspress Katowice
3.Paweł Piotrasche - LKB Braci Petk Lębork
 
1.Kamila Łagutko - Darłowo
2.Krystyna Gliszczyńska - MLKS Baszta Bytów
3.Ewelina Dolna - WSHE Łódż
100
Plakietka biegu 1.Piotr Drwal - LKS Jantar Ustka
2.Grzegorz Dorszyński - ULKS Talex-Borysław Borzytuchom
3.Piotr Pobłocki - UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
 
1.Edyta Szczygielska - KS Olszewski i Synowie Sławsko
2.Krystyna Gliszczyńska - MLKS Baszta Bytów
3.Lucyna Kuklińska-Nurkowska LKB Braci Petk Lębork
92

1.Piotr Drwal - LKS Jantar Ustka
2.Przemysław Rojewski - WAKOZ Luzino
3.Tadeusz Zblewski ULKS Talex-Borysław Borzytuchom
 
1.Aleksandra Jakubczak - ARGOS Zamość
2.Lucyna Kuklińska-Nurkowska LKB Braci Petk Lębork
3.Edyta Dampc - WKS Flota Gdynia
99

1.Radosław Dudycz - ENERVITT TEAM Polska
2.Piotr Drwal - LKS Jantar Ustka
3.Tadeusz Zblewski ULKS Talex-Borysław Borzytuchom
 
1.Ewa Galant - UKB Maratończyk Okonek
2.Kamila Kobierowska - KB Florian Chojnice
3.Joanna Kalinowska - KS GKS Kołczygłowy
125

1.Piotr Drwal - LKS Jantar Ustka
2.Jan Białk - Krokowa
3.Jarosław Cichocki - Białogard
1.Grażyna Antosik - KS Olszewski i Synowie Sławno
2.Aleksandra Konkol - AWF i S Gdańsk
3.Dorota Strupińska - LKB Braci Petk Lębork
 94

1.Tadeusz Zblewski - ULKS Talex Borzytuchom
2.Daniel Chuchała - Gdańsk
3.Artur Pelo - Starnice
1.Monika Wirkus - Maja Team Wejherowo
2.Antonina Rychter - UKS 1 Szczecinek
3.Aleksandra Pochranowicz - BKB biały Bór
 143

1.Radosław Dudycz KS TEAM RUN Gdańsk 30:03
2.Tadeusz Zblewski TALEX Borzytuchom 30:59
3.Łukasz Wirkus TALEX Borzytuchom 431:49
1.Antonina Rychter MKL Szczecinek 38:15
2.Aleksandra Pochranowicz AZS UG 40:30
3.Ewelina Dolna KS GKS Kołczygłowy 42:41
 160

1.Piotr Drwal LKS Jantar Ustka 30:35
2.Tadeusz Zblewski TALEX Borzytuchom 31:19
3.Błażej Król GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 32:20
1.Aleksandra Pochranowicz Biały Bór 37:53
2.Monika Rolbiecka Masa Team 39:55
3.Beata Pokrzywińska BBL Police 40:45
 157

1.Łukasz Kujawski Żukowo 30:13
2.Tadeusz Zblewski MLKS Baszta Bytów 31:42
3.Michał Rplbiecki LLKS Smętowo Graniczne 32:09
1.Kamila Pobłocka UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 37:01
2. Aleksandra Pochranowicz Niezależni Biały Bór 37:02
3. Katarzyna Pobłocka UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 38:57
 293
 
Starty zawodników gminy Czarna Dąbrówka w poszczególnych Biegach Orłów:
Kolejny bieg Startujący zawodnicy z gminy

1.Józef Natkaniec - 12 m - 39:21 Czarna Dąbrówka
2.Daniel Hewelt - 15 m 39:51 Czarna Dąbrówka
3.Andrzej Woronko - 28 m 50:19 Czarna Dąbrówka

Nie wystartowali

1.Karol Stricker - 25 m 51:15 Rokity

1.Karol Stricker - 44 m 49:21 Rokity
2.Teodor Kowal 54 m 54:33 Czarna Dąbrówka
3.Tadeusz Gralak 57 m 56:10 Czarna Dąbrówka
4.Jan Klasa 59 m 56:42 Nożyno

1.Jerzy Kozłowski 26 m 46:18 Czarna Dąbrówka
2.Karol Stricker 33 m 48:21 Rokity
3.Roman Sikorski 50 m 1:06:45 Kartkowo

1.Ireneusz Wieligda 9 m 42:01 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 17 m 44:12 Czarna Dąbrówka
3.Józef Natkaniec 24 m 47:04 Czarna Dąbrówka
4.Teodor Kowal 32 m 57:35 Czarna Dąbrówka

1.Jerzy Kozłowski 29 m 42:54 Czarna Dąbrówka
2.Jan Klasa 62 m 50:28,2 Nożyno
3.Józef Natkaniec 63 m 50:28,8 Czarna Dąbrówka

1.Ireneusz Wieligda 10 m 35:13 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 16 m 37:26 Czarna Dąbrówka
3.Józef Natkaniec 25 m 38:56 Czarna Dąbrówka
4.Artur Lewandowski 32 m 40:09 Nożynko
5.Karol Stricker 49 m 42:29 Rokity
6.Jan Klasa 63 m 45:02 Nożyno
7.Teodor Kowal 71 m 51:38 Czarna Dąbrówka

1.Ireneusz Wieligda 11 m 35:35 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 12 m 36:05 Czarna Dąbrówka
3.Józef Natkaniec 43 m 41:22 Czarna Dąbrówka
4.Piotr Sieroń 56 m 43:20 Nożyno
5.Jan Klasa 63 m 44:32 Nożyno
6.Robert Kurs 67 m 47:15 Nożyno
7.Zenon Czapiewski 68 m 47:33 Nożyno
8.Wiesław Czapiewski 70 m 48:02 Nożyno
9.Kazimierz Szczegielniak 72 m 48:12 Unichowo
10.Teodor Kowal 75 m 50:21 Czarna Dąbrówka

1.Jerzy Kozłowski 15 m 36:24 Czarna Dąbrówka
2.Arkadiusz Kozłowski 34 m 39:44 Czarna Dąbrówka
3.Stefan Gawin 40 m 40:41 Czarna Dąbrówka
4.Józef Natkaniec 55 m 42:46 Czarna Dąbrówka
5.Jan Klasa 57 m 43:41 Nożyno
6.Teodor Kowal 75 m 50:27 Czarna Dąbrówka

1.Ireneusz Wieligda 4 m 33:19 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 12 m 36:13 Czarna Dąbrówka
3.Arkadiusz Kozłowski 21 m 38:26 Czarna Dąbrówka
4.Ireneusz Sywanycz 21 m m 38:26 Czarna Dąbrówka
5.Stefan Gawin 42 m 40:54 Czarna Dąbrówka
6.Karol Stricker 51 m 42:52 Rokity
7.Józef Natkaniec 54 m 43:34 Czarna Dąbrówka
8.Jan Klasa 66 m 44:28 Nożyno
9.Teodor Kowal 91 m 51:54 Czarna Dąbrówka

1.Jerzy Kozłowski 7 m 35:52 Czarna Dąbrówka
2.Ireneusz Sywanycz 10 m 36:48 Czarna Dąbrówka
3.Józef Natkaniec 27 m 40:37 Czarna Dąbrówka
4.Stefan Gawin 38 m 42:41 Czarna Dąbrówka
5.Marcin Stojek 48 m 43:51 Mikorowo
6.Tomasz Tkacz 53 m 45:14 Kleszczyniec
7.Karol Stricker 55 m 45:58 Rokity
8.Henryk Wolski 68 m 50:45 Unichowo
9.Teodor Kowal 77 m 53:02 Czarna Dąbrówka
1.Ireneusz Wieligda 9 m 32:19 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 19 m 35:13 Czarna Dąbrówka
3.Ireneusz Sywanycz 38 m 39:23 Czarna Dąbrówka
4.Marcin Stojek 48 m 43:51 Mikorowo
5.Tomasz Tkacz 53 m 40:57 Kleszczyniec
6.Stefan Gawin 57 m 41:26 Czarna Dąbrówka
7.Kazimierz Szczegielniak 60 m 41:44 Unichowo
8.Karol Stricker 69 m 43:16 Rokity
9.Jarosław Bieliński 70 m 43:17 Karwno
10.Kamila Rumińska 72 m 44:02 Czarna Dąbrówka
11.Henryk Wolski 86 m 46:33 Unichowo
12.Teodor Kowal 97 m 48:33 Czarna Dąbrówka

1.Ireneusz Wieligda 6 m 31:46 Gliśnica
2.Arkadiusz Malek 30 m 38:35 Karwno
3.Tomasz Tkacz 35 m 39:23 Kleszczyniec
4.Jerzy Kozłowski 39 m 39:29 Czarna Dąbrówka
5.Wojciech Rumiński 50 m 40:30 Czarna Dąbrówka
6.Marcin Stojek 51 m 40:31 Mikorowo
7.Kazimierz Szczegielniak 61 m 41:33 Unichowo
8.Stefan Gawin 64 m 41:52 Czarna Dąbrówka
9.Adam Lis 68 m 42:04 Unichowo
10.Kamila Rumińska 69 m 42:10 Czarna Dąbrówka
11.Henryk Wolski 71 m 42:29 Unichowo
12.Józef Natkaniec 74 m 42:45 Czarna Dąbrówka
13.Jan Klasa 75 m 42:46 Nożyno
14.Zbigniew Masowa 78 m 43:06 Czarna Dąbrówka
15.Jarosław Bieliński 79 m 43:15 Karwno
16.Ireneusz Sywanycz 85 m 44:00 Czarna Dąbrówka
17.Teodor Kowal 102 m 47:01 Czarna Dąbrówka

1.Arkadiusz Kozłowski 15 m 36:32 Czarna Dąbrówka
2.Tomasz Tkacz 19 m 37:32 Kleszczyniec
3.Jerzy Kozłowski 20 m 37:33 Czarna Dąbrówka
4.Arkadiusz Malek 24 m 38:40 Karwno
5.Wojciech Rumiński 35 m 40:38 Czarna Dąbrówka
6.Tomasz Lis 47 m 42:28 Unichowo
7.Kazimierz Szczegielniak 61 m 45:18 Unichowo
8.Stefan Gawin 64 m 45:31 Czarna Dąbrówka
9.Jan Klasa 65 m 45:31 Nożyno
10.Jarosław Jeliński 77 m 47:19 Karwno
11.Józef Natkaniec 82 m 48:01 Czarna Dąbrówka
12.Teodor Kowal 93 m 50:27 Czarna Dąbrówka
1.Jerzy Kozłowski 14 m 36:59 Czarna Dąbrówka
2.Arkadiusz Malek 15 m 37:43 Karwno
3.Marcin Stojek 22m 39:36 Mikorowo
4.Wojciech Rumiński 31 m 41:18 Czarna Dąbrówka
5.Kazimierz Szczegielniak 42 m 43:12 Unichowo
6.Jan Klasa 50 m 44:30 Nożyno
7.Jarosław Bieliński 59 m 46:03 Karwno
8.Stefan Gawin 64 m 46:37 Czarna Dąbrówka
9.Bąba Artur 78 m 49:27 Jasień
10.Teodor Kowal 89 m 51:37 Czarna Dąbrówka
11.Paweł Mateja 92 m 53:58 Karwno
Plakietka biegu 1.Ireneusz Wieligda 4 m 32:28 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 16 m 37:09 Czarna Dąbrówka
3.Arkadiusz Malek 19 m 38:23 Karwno
4.Wojciech Rumiński 23 m 39:30 Czarna Dąbrówka
5.Marcin Stojek 28 m 40:07 Mikorowo
6.Jan Klasa 55 m 43:33 Nożyno
7.Stefan Gawin 79 m 49:58 Czarna Dąbrówka
8.Teodor Kowal 90 m 51:45 Czarna Dąbrówka
9.Paweł Mateja 93 m 52:44 Karwno

1.Ireneusz Wieligda 8 m 33:05 Gliśnica
2.Jerzy Kozłowski 13 m 36:52 Czarna Dąbrówka
3.Arkadiusz Kozłowski 15 m 37:41 Czarna Dąbrówka
4.Ireneusz Sywanycz 18 m 39:22 Czarna Dąbrówka
5.Arkadiusz Malek 23 m 39:48 Karwno
6.Marcin Stojek 31 m 41:56 Mikorowo
7.Wojciech Rumiński 40 m 43:19 Czarna Dąbrówka
8.Jan Klasa 41 m 43:30 Nożyno
9.Grzegorz Lejk 42 m 43:30 Jasień
10.Jarosław Bieliński 43 m 43:44 Karwno
11.Stefan Gawin 65 m 47:36 Czarna Dąbrówka
12.Paweł Mateja 68 m 47:58 Karwno
13. Józef Natkaniec 75 m 48:44 Czarna Dąbrówka
14.Teodor Kowal 90 m 54:15 Czarna Dąbrówka
15.Damian Bąba Jasień - nie ukończł biegu

1.Arkadiusz Kozłowski 12 m 37:03 Czarna Dąbrówka
2.Jerzy Kozłowski 19 m 39:25 Czarna Dąbrówka
3.Wojciech Rumiński 31 m 41:39 Czarna Dąbrówka
4.Jan Klasa 60 m 45:16 Nożyno
5.Arkadiusz Malek 62 m 45:58 Karwno
6.Grażyna Malek 71 m 46:52 Karwno
7.Marcin Stojek 72 m 46:58 Mikorowo
8.Teodor Kowal 105 m 54:08 Czarna Dąbrówka
9.Żaneta Gołębiewska 106 m 54:23 Karwno
10.Grzegorz Garstecki 107 m 54:40 Kleszczyniec
11.Jarosław Bieliński 111 m 55:01 Karwno
12.Anna Barszcz 112 m 55:46 Czarna Dąbrówka

1.Rumiński Wojciech 30 m 42:15 Czarna Dąbrówka
2.Stojek Marcin 41 m 44:50 Mokorowo
3.Soroka Łukasz 46 m 45:31 Czarna Dąbrówka
4.Malek Arkadiusz 47 m 45:36 Karwno
5.Sywanycz Ireneusz 54 m 47:05 Czarna Dąbrówka
6.Klasa Jan 60 m 48:00 Nożyno
7.Szczerba Piotr 61 m 48:09 Rokity
8.Gawin Stefan 65 m 48:47 Czarna Dąbrówka
9.GralaK Dawid 73 m 50:08 Czarna Dąbrówka
10.Natkaniec Józef 78 m 51:53 Czarna Dąbrówka
11.Kowal Teodor 86 m 56:22 Czarna Dąbrówka
12.Zganiacz Waldemar 89 m 57:40 Czarna Dąbrówka
13.Gołębiewska Żaneta 91 m 58:04 Karwno

1.Arkadiusz Kozłowski 20 m 38:34 Czarna Dąbrówka
2.Jerzy Kozłowski 21 m 38:49 Czarna Dąbrówka
3.Wojciech Ruminski 25 m 39:11 Czarna Dąbrówka
4.Marcin Stojek 60 m 43:17 Mikorowo
5.Piotr Szczerba 63 m 43:42 Rokity
6.Arkadiusz Malek 67 m 44:02 Karwno
7.Jan Klasa 85 m 46:11 Nożyno
8.Karolina Labuda 105 m 48:37 Mikorowo
9.Grzegorz Lejk 117 m 50:27 Jasień
10.Łukasz Soroka 122 m 51:24 Karwno
11.Józef Natkaniec 125 m 51:42 Czarna Dąbrówka
12.Żaneta Gołębiewska 132 m 56:49 Karwno
13.Teodor Kowal 135 m 59:23 Czarna Dąbrówka
14.Dorota Finster Dziadek 136 m 59:43 Rokity
15.Jolanta Szczerba 137 m 1:00:05 Rokity
16.Irena Kozłowska 141 m 1:03:51

1.Jerzy Kozłowski 15 m 37:09 Czarna Dąbrówka
2.Grzegorz Lejk 19 m 38:12 Czarna Dąbrówka
3.Piotr Szczerba 37 m 40:41 Rokity
4.Arkadiusz Malek 64 m 43:33 Karwno
5.Emilian Czarnowski 66 m 43:37 Kozin
6.Jan Klasa 82 m 46:07 Nożyno
7.Marcin Stojek 86 m 46:59 Mikorowo
8.Karolina Labuda 92 m 48:02 Mikorowo
9.Michał Paliczek 110 m 50:15 Czarna Dąbrówka
10.Tomasz Ostrowski 114 m 50:26 Czarna Dąbrówka
11.Józef Natkaniec 115 m 50:36 Czarna Dąbrówka
12.Teodor Kowal 140 m 55:19 Czarna Dąbrówka
13.Jolanta Szczerba 144 m 56:33 Rokity
14.Łukasz Soroka 149 m 57:45 Czarna Dąbrówka
15.Dorota Finster-Dziadek nie ukończyła

1.Jerzy Kozłowski 18 m 38:24 Czarna Dąbrówka
2.Grzegorz Lejk 33 m 39:33 Czarna Dąbrówka
3.Piotr Szczerba 52 m 41:20 Rokity
4.Emilian Czarnowski 59 m 42:46 Kozin
5.Adrian Benkowski 78 m 43:57 Rokity
6.Zbigniew Masowa 79m 43:58 Czarna Dąbrówka
7.Arkadiusz Malek 87 m 44:33 Karwno
8.Dawid Gralak 46:25 105 m Czarna Dąbrówka
9.Jan Klasa 46:33 106 m Nożyno
10.Tomasz Ostrowski 122 m 49:45 Czarna Dąbrówka
11.Józef Natkaniec 123 m 50:05 Czarna Dąbrówka
12.Iwona Stolc 129 m 51:36 Czarna Dąbrówka
13.Jolanta Szczerba 140 m 553:42 Rokity
14.Dorota Finster-Dziadek 143 m 54:09 Rokity
15.Teodor Kowal 153 m 58:54 Czarna Dąbrówka

1.Grzegorz Ebel 15 m 36:19 Nożynko
2.Arkadiusz Kozłowski 35 m 38:08 Czarna Dąbrówka
3.Przemysław Toporek 59 m 40:10 Jasień
4.Piotr Szczerba 83 m 42:17 Rokity
5.Emilian Czarnowski 94 m 42:52 Kozin
6.Grzegorz Lejk 99 m 43:19 Rokity
7.Mariusz Kostecki 109 m 44:06
8.Jan Klasa 115 m 44:17 Nożyno
9.Piotr Stolc 139 m 45:35 Czarna Dąbrówka
10.Józef Natkaniec 155 m 46:23 Czarna Dąbrówka
11.Tomasz Ostrowski 167 m 47:04 Czarna Dąbrówka
12.Karolina Labuda 180 m 47:40 Mikorowo
13.Mieczysław Gajtkowski 189 m 47:59 Czarna Dąbrówka
14.Dawid Gralak 190 m 48:01 Czarna Dąbrówka
15.Renata Malek 194 m 48:22 Czarna Dąbrówka
16.Jolanta Szczerba 224 m 50:29 Rokity
17.Iwona Stolc 232 m 50:53 Czarna Dąbrówka
18.Maciej klęczek 246 m 51:58 Czarna Dąbrówka
19.Dorota Finster-Dziadek 267 m 55:04 Rokity

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=