Bieg Orłów
  I Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka


 
13.04.1991 rok - I Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka.



Dnia 13 kwietnia 1991 roku o godz.12.00 przy pięknej, słonecznej pogodzie w Czarnej Dąbrówce odbył się I Bieg Orłów - impreza biegowa, w której wystartowało 320 biegaczy, w tym 31 osób w biegu głównym na dystansie ok. 10 km. W ramach imprezy odbyło się 6 biegów dla młodzieży szkolnej, w których wystartowało 182 osoby.

 
Bieg główny: 10 km
1.  Zdzisław Pela 34:07 - TKKF Bytów
2.  Czesław Czeczot 34:13 - TKKF Bytów
3.  Zenon Włodarczyk 34:55 - Morena Słupsk
4.  Symeon Byczkowski 36:05 - TKKF Bytów
5.  Stanisław Majkowski 36:40 - TKKF Bytów
6.  Jacek Bohatkiewicz 37:50 - Morena Słupsk
7.  Ireneusz Smentoch 38:01 - Lębork
8.  Andrzej Gębski 38:06 - Słupsk
9.  Waldemar Hinc 38:17 - Słupsk
10.Dariusz Stenka 39:02 - Rokity
11.Piotr Kozłowski 39:05 - TKKF Bytów
12.Józef Natkaniec 39:21 - Czarna Dąbrówka
13.Fabian Felczak 39:27 - Słupsk
14.Marek Bohatkiewicz 39:45 - Kępice
15.Daniel Hewelt 39:51 - Czarna Dąbrówka
16.Ryszard Majewski 40:49 - Lębork
17.Jolanta Pela 40:53 - TKKF Bytów
18.Andrzej Witport 41:06 - Lębork
19.Andrzej Korniak 41:29 - TKKF Bytów
20.Zenon Słomski 42:07 - Słupsk
21.Jarek Kropidłowski 42:21 - Kępice
22.Bronisław Parzy 42:21 - Słupsk
23.Przemysław Rojowski 44:04 - Lębork
24.Jerzy Bohatkiewicz 44:06 - Kępice
25.Michał Kropidłowski 46:23 - Kępice
26.Józef Niekrasz 47:31 - Koszalin
27.Andrzej Swatowski 49:51 - Koszalin
28.Andrzej Woronko 50:19 - Czarna Dąbrówka
3 zawodników nie ukończyło biegu.


Biegi szkolne:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1980 i mł. 1.Anna Bielawa - SP Czarna Dąbrówka
2.Agnieszka Biernat - SP Czarna Dąbrówka
3.Julia Żwirek - SP Czarna Dąbrówka.
 
1.Przemysław Biernat - SP Czarna Dąbrówka
2.Daniel Sawicki - SP Czarna Dąbrówka
3.Maciej Stencel - SP Czarna Dąbrówka
 
1978-79 1.Anna Maliszewska - SP 1 Bytów
2.Ewa Kirdzik - SP 1 Bytów
3.Sylwia Gruszecka - SP 1 Bytów
 
1.Jacek Jażdżewski - SP 1 Bytów
2.Marcin Hering - SP 1 Bytów
3.Jacek Klasa - SP Czarna Dąbrówka
 
1976-77 1.Katarzyna Malek - SP1 Bytów
2.Lucyna Wilma - SP Rokity
3.Jolanta Cyrzan - SP Jasień
 
1.Wojciech Rumiński - SP Czarna Dąbrówka
2.Tomasz Ostrowski - SP Czarna Dąbrówka
3.Jacek Hryniewicz - SP Czarna Dąbrówka
 

Punktacja drużynowa szkół podstawowych:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce - 76 pkt.
2 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bytowie - 63 pkt.
3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Rokitach - 33 pkt.
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Jasieniu - 27 pkt.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=