Bieg Orłów
  II Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka


 
Bieg główny - 10 km
Wystartowało 22 osoby w tym 2 kobiety.
W ramach imprezy odbyło się 8 biegów dla młodzieży szkolnej w których wystartowało 396 uczniów z 8 szkół.
Mężczyżni:
1 miejsce - Marcin Pacyno - Gryf Słupsk
2 miejsce - Adam Klejn - Lębork
3 miejsce - Kryspin Garski - Bytów
Kobiety:
1 miejsce - Beata Polaczek - Słupsk
2 miejsce - Lucyna Kuklińska - Gryf Słupsk
 Kategorie wiekowe:
16 - 19 lat:
1. Marcin Pacyno - Gryf Słupsk
2.Adam Klejn - Lębork
3.Kryspin Garski - Bytów
20 - 29 lat:
1.Jacek Nowak - Sławno
2.Marian Chamier-Gliszczyński - Tuchomie
30 - 39 lat:
1.Zenon Włodarczyk - Słupsk
2.Symeon Byczkowski - Bytów
3.Stanisław Majkowski - Bytów
40 - 49 lat:
1.Fabian Felczak - Słupsk
2.Tadeusz Filipów - Lębork
3.Zenon Słomski - Korzybie
50 i więcej:
1.Jerzy Bohatkiewicz - Kępice

Biegi szkolne:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1983-84 1.Emilia Zielińska - SP Nożyno
2.Marta Tutkowska - SP Mikorowo
3.Honorata Stolc - SP Rokity
 
1.Łukasz Doleciński - SP 3 Bytów
2.Zbigniew Masowa - SP Czarna Dąbrówka
3.Jacek Bukowski - SP Kozy
 
1981-82 1.Daria Śmigiel - SP 3 Bytów
2.Weronika Żynda - SP 3 Bytów
3.Małgorzata Heln - SP 3 Bytów
 
1.Daniel Sawicki - SP Czarna Dąbrówka
2.Zdzisław Buchowiecki - SP Mikorowo
3.Artur Lewandowski - SP Nożyno
 
1979-80 1.Lucyna Wirkus - SP 3 Bytów
2.Anna Jakubowska - SP Czarna Dąbrówka
3.Iwona Szmidke - SP Czarna Dąbrówka
 
1.Adam Mohr - SP 3 Bytów
2.Krystian Gański - SP Rokity
3.Marek Dawidowski - SP Mikorowo
 
1977-78 1.Małgorzata Leszczyńska - SP 3 Bytów
2.Sylwia Malek - SP Nożyno
3.Lucyna Wilma - SP Rokity
1.Michał Rybarczyk - SP 3 Bytów
2.Sławomir Lewandowski - SP Nożyno
3.Ireneusz Wieligda - SP Rokity

Punktacja szkół podstawowych:
1 miejsce - Szkoła Podstawowa Rokity - 407 pkt.
2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Czarnej Dąbrówce - 336 pkt.
3 miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bytowie - 232 pkt.
4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Nożynie 217 pkt.
5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Mikorowie - 202 pkt.
6 miejsce - Szkoła Podstaowa w Jasieniu - 145 pkt.
7 miejsce - Szkoła Podstawowa w Gogolewie - 94 pkt.
8 miejsce - Szkoła Podstawowa w Kozach - 58 pkt.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=