Bieg Orłów
  IV Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka


IV Bieg Orłów odbył się dnia 10 kwietnia 1994 roku.

W imprezie startowało 669 osób. Biegi szkolne: 606 osób- 16 biegów - 37 szkół starujących. Bieg główny: wystartowało 63 osoby, ukończyło 60, w tym 5 kobiet.

Wyniki biegu głównego :
Kobiety:
1 miejsce - Lucyna Kuklińska Baszta Bytów
2 miejsce - Irena Witt Baszta Bytów
3 miejsce - Katarzyna Strojk Baszta Bytów
Mężczyżni:
1 miejsce - Dariusz Nawrocki Lębork
2 miejsce - Mariusz Mach Lębork
3 miejsce - Andrzej Witczak Gryf Słupsk

Kategorie wiekowe:
16 - 18 lat:
1.Marcin Pacyno Baszta Bytów
2.Michał Kropidłowski Kępice
3.Marcin Stark Wiarus Polanów
19 - 29 lat:
1.Adam Szanowicz Gryf Słupsk
2.Adam Thiel AZS AWF Gdańsk
3.Bogdan Kropidłowski KB Braci Petk Lębork
30 - 39 lat:
1.Dariusz Nawrocki LKB Tempo Lębork
2.Mariusz Mach LKB Tempo Lębork
3.Andrzej Witczak Gryf Słupsk
40 - 49 lat:
1.Ryszard Całka TKKF Piaski Warszawa
2.Mieczysław Węsierski Słupsk
3.Lech Węsierski Toruń
50 i więcej:
1.Zygmunt Petk KB Braci Petk Lębork
2.Wiktor Parwanicki Słupsk
3.Jerzy Wajcowicz Tempo 94 Lębork

Komunikat biegu głównego:
 
M-ce N-r Imię i nazwisko Czas Klub sportowy
1. 6 Dariusz Nawrocki 33:47 LKB Tempo 94-Wójcik Lębork
2. 37 Mariusz Mach 33:52 KB Braci Petk Lębork
3. 30 Andrzej Witczak 33:58 Gryf Słupsk
4. 20 Adam Szanowicz 34:14 Gryf Słupsk
5. 22 Adam Thiel 34:41 AZS AWF Gdańsk
6. 11 Marcin Pacyno 35:43 Baszta Bytów
7. 32 Adam Musiał 35:43 Krzyż
8. 23 Bogdan Kropidłowski 36:37 KB Braci Petk Lębork
9. 25 Zdzisław Pela 36:55 KB Bytów
10. 33 Janusz Pochranowicz 37:30 Sana Kościan
11. 83 Zenon Włodarczyk 37:32 KB Braci Petk Lębork
12. 8 Andrzej Konkol 38:14 LKB Tempo 94-Wójcik Lębork
13. 14 Adam Klein 39:15 Gryf Słupsk
14. 55 Ryszard Całka 39:22 TKKF Piaski Warszawa
15. 16 Symeon Byczkowski 39:24 KB Bytów
16. 18 Przemysław Rojewski 40:37 Dowbór Lębork
17. 34 Stanisław Majkowski 40:45 KB Bytów
18. 31 Jerzy Lejba 41:11 Wodociągi Słupsk
19. 56 Mieczysław Wiśniewski 41:27 Słupsk
20. 498 Michał Kropidłowski 41:27 Kępice
21. 4 Lucyna Kuklińska 42:00 Baszta Bytów
22. 42 Lech Węsierski 42:37 Toruń
23. 7 Piotr Mądre 42:40 LKB Tempo-Wójcik Lębork
24. 46 Andrzej Gębski 42:59 KB Braci Petk Lębork
25. 5 Andrzej Małys 43:02 LKB Tempo-Wójcik Lębork
26. 9 Roman Gostkowski 43:23 LKB Tempo-Wójcik Lębork
27. 1 Irena Witt 43:29 Baszta Bytów
28. 38 Marian Mach 43:31 LKB Tempo-Wójcik Lębork
29. 57 Fabian Felczak 43:36 Słupsk
30. 26 Marian Chamier-Gliszczyński 43:45 KB Radość Bytów
31. 17 Ryszard Majewski 44:16 KB Braci Petk Lębork
32. 53 Zygmunt Petk 44:24 KB Braci Petk Lębork
33. 49 Zenon Słomski 44:24 Korzybie
34. 47 Dariusz Pufelski 45:18 KB Florentic Kępice
35. 41 Zbigniew Olechnowicz 46:01 Słupsk
36. 39 Ryszard Mondre 47:07 KB Braci Petk Lębork
37. 36 Jerzy Petk 47:18 KB Braci Petk Lębork
38. 48 Ryszard Gil 47:25 KB Bryza Postomino
39. 15 Jan Lipski 48:23 KB Braci Petk Lębork
40. 29 Wiktor Parwanicki 48:34 Słupsk
41. 27 Marcin Stark 48:35 SKS Wiarus Polanów
42. 44 Józef Niekrasz 48:36 Przylesie Koszalin
43. 2 Katarzyna Strojk 48:36 Baszta Bytów
44. 19 Karol Stricker 49:21 Rokity
45. 3 Elżbieta Mach 49:30 Baszta Bytów
46. 21 Piotr Grabaszewski 49:36 ZSR Bytów
47. 51 Jerzy Wajcowicz 50:00 LKB Tempo-Wójcik Lębork
48. 12 Krzysztof Hetmański 51:08 KB Bryza Postomino
49. 52 Jerzy Bohatkiewicz 51:37 KB Florentic Kępice
50. 13 Sławomir Ludwikowski 51:42 KB Bryza Postomino
51. 45 Antoni Górski 51:48 LKB Tempo-Wójcik Lębork
52. 43 Andrzej Zienkow 52:48 Koszalin
53. 84 Marian Włodarczyk 53:32 Nowa Wieś Lęborska
54. 10 Teodor Kowal 54:33 Czarna Dąbrówka
55. 58 Łukasz Kania 55:20 SKS Wiarus Polanów
56. 50 Czesław Kruk 55:41 KB Braci Petk Lębork
57. 40 Tadeusz Gralak 56:10 Czarna Dąbrówka
58. 54 Piotr Kozłowski 56:14 KB Radość Bytów
59. 35 Jan Klasa 56:42 Nożyno
60. 28 Andrzej Walesiak 58:22 SKS Wiarus Polanów
Biegu nie ukończyli zawodnicy z numerami: 59, 60 i 24.


Start do biegu młodzieżowego.
Wyniki biegów szkolnych:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1986 i mł.
kl.I
1.Celina Kierzkowska Objazda
2.Ewelina Jereczek Lipusz
3.Justyna Nowyj Gogolewo
1.Karol Szulc Pomysk Wielki
2.Piotr Ciesielski Pieszcz
3.Adam Storman Lipusz
1985
kl.II
1.Agnieszka Żywicka Lipusz
2.Agnieszka Korniak Bytów
3.Anna Kuczyńska Nożyno
1.Andrzej Rybakowski Lipusz
2.Tadeusz Śmigielski Zaleskie
3.Michał Mrzygłód Nożyno
1984
Kl.III
1.Elżbieta Jereczek Lipusz
2.Dominika Romińska Lipusz
3.Wioletta Nowyj Gogolewo
1.Dawid Petryszyn Bytów Nr 3
2.Tomasz Bieszke Czarna Dąbrówka
3.Marcin Benkowski Jasień
1983
Kl.IV
1.Mirosława Halenda Bytów Nr 3
2.Kamila Bonowicz Karlino
3.Karina Garbicz Borzytuchom
1.Marcin Sylka Bytów SP-1
2.Jarosław Witka Bytów SP-3
3.Marcin Petryszyn Bytów SP-3
1982
Kl.V
1.Monika Natkaniec Pomysk Wielki
2.Izabella Jankowska Bytów SP-3
3.Angelika Jankowska Pomysk Wielki
1.Tomasz Zwara Bytów SP-3
2.Bartek Wojtera Bytów SP-1
3.Łukasz Soja Bytów SP-1
1981
Kl.VI
1.Magdalena Cużytek Lębork SP-4
2.Aleksandra Buze Pieńkowo
3.Sabina Korzeniewska Pomysk Wielki
1.Karol Pobłocki Lipusz
2.Marek Janiszewski SP-1 Bytów
3.Marek Konkol SP-8 Lębork
1980
Kl.VII
1.Adrianna Mnich Piaszczyna
2.Barbara Szatkowska Piaszczyna
3.Joanna Górniak Pomysk Wielki
1.Andrzej Hering SP-3 Bytów
2.Maciej Stencel Czarna Dąbrówka
3.Krzysztof Ruciński SP-16 Słupsk
1979
Kl.VIII
1.Danuta Kępa Ustka
2.Teresa Wojciechowska SP-3 Lębork
3.Iwona Mach Pomysk Wielki
1.Jacek Jakubowski Borzytuchom
2.Maciej Rolecki SP-1 Bytów
3.Przemysław Manikowski SP-1 Bytów

Punktacja ogólna szkół podstawowych:
1. Szkoła Podstawowa Lipusz - 256 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Bytów - 177 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Rokity - 174 pkt.
4. Szkoła Podstawowa Pomysk Wielki - 172 pkt.
5. Szkoła Podstawowa Borzytuchom - 154 pkt.
6. Szkoła Podstawowa Nr 1 Bytów - 130 pkt.
7. Szkoła Podstawowa Gogolewo - 100 pkt.
8. Szkoła Podstawowa Piaszczyna - 98 pkt.
9. Szkoła Podstawowa Nożyno - 89 pkt.
10. Szkola Podstawowa Mikorowo - 76 pkt.
11. Szkoła Podstawowa Czarna Dąbrówka - 75 pkt.
Ogółem punkty zdobyło 30 szkół.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=