Bieg Orłów
  IX Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

3.05.1999 rok - IX Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka.
Dystans 10 km.
Kobiety:
1.Lucyna Kuklińska - LKB Braci Petk Lębork
2.Magdalena Lisicka - Flota Gdynia
3.Irena Rybarczyk - KB Bytów


Kobiety w biegu głównym na podium.

Mężczyżni:
1.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
2.Sławomir Kwiatkowski - Sztorm ZIROB Kołobrzeg
3.Artur Pelo - JW 1872 Słupsk


Start do biegu.

1 Piotr Pobłocki 1965 Farm-Frites Lębork 31.00
2 Sławomir Kwiatkowski 1974 Sztorm Zirob Kołobrzeg 31.02
3 Artur Pelo 1978 JW 1872 Słupsk 31.24
4 Waldemar Lisicki 1962 WKS Flota Gdynia 32.14
5 Przemysław Manikowski 1979 Olimpia Bytów 32.14
6 Zenon Włodarczyk 1956 Szkoła Policji 33.10
7 Dariusz Guzowski 1969 KB Tupot Ustka 33.16
8 Piotr Wroński 1983 Olimpia Bytów 33.23
9 Kryspin Garski 1976 KB Kołaszewski Bytów 34.35
10 Dariusz Gałkowski 1969 KS Święc Sławno 34.39
11 Ireneusz Wieligda 1977 Gliśnica 35.35
12 Jerzy Kozłowski 1957 Orzeł Ardu Czarna Dąbrówka 36.05
13 Dariusz Borucki 1965 KB Florian Chojnice 36.09
14 Ryszard Knitter 1967 KB Florian Chojnice 39.41
15 Wojciech Michalak 1973 KB Święc Sławno 36.45
16 Andrzej Żukowski 1955 KB Święc Sławno 37.04
17 Zygfryd Liban 1943 Tczew 37.08
18 Piotr Pakos 1981 KB Bryza Postomino 37.13
19 Mieczysław Wiśniewski 1954 Szkoła Policji 37.42
20 Henryk Telesiewicz 1947 KB Święc Sławno 38.01
21 Wiesław Skwierawski 1965 KB Florian Chojnice 38.29
22 Jacek Bohatkiewicz 1962 Kępice 38.30
23 Lucyna Kuklińska 1973 LKB Braci Petk - Brok Lębork 38.36
24 Ryszard Senetelli 1949 KB Florian Chojnice 38.40
25 Roman Czech 1949 Krokus Słupsk 38.53
26 Jerzy Rudnik 1952 KB Florian Chojnice 39.08
27 Wojciech Czyściecki 1978 Uniwersytet Gdański 39.09
28 Magdalena Lisicka 1971 Flota Gdynia 39.36
29 Waldemar Ostrówka 1967 LKB Braci Petk - Brok Lębork 39.37
30 Krzysztof Witkowski 1962 KB Święc Sławno 39.39
31 Wojciech Owśnicki 1976 Talex Borzytuchom 39.40
32 Bolesław Sosnowski 1947 KB Gdańsk 39.47
33 Zbigniew Wiśniewski 1936 KB Florian Chojnice 39.51
34 Tomasz Lisius 1964 Gdańsk 40.11
35 Ryszard Majewski 1958 LKB Braci Petk - Brok Lębork 40.20
36 Krzysztof Nagórka 1957 Słupsk 40.29
37 Fabian Felczak 1949 Słupsk 40.39
38 Marcin Jaworski 1981 Baszta Bytów 40.52
39 Mariusz Domaszek 1978 LZS Unichowo 40.58
40 Sebastian Jażdżewski 1980 FCDK Ugoszcz 41.10
41 Władysław Żukowski 1953 KB Święc Sławno 41.11
42 Maciej Rybarczyk 1972 KB Bytów 41.20
43 Józef Natkaniec 1948 Orzeł Ardu Czarna Dąbrówka 41.22
44 Zygmunt Petk 1942 LKB Braci Petk - Brok Lębork 41.25
45 Andrzej Górnowicz 1955 KB Florian Chojnice 41.32
46 Irena Rybarczyk 1975 KB Bytów 41.34
47 Krzysztof Kowalczyk 1965 KB Święc Sławno 41.41
48 Zenon Słomski 1946 Korzybie 41.54
49 Stanisław Majkowski 1956 KB Bytów 42.12
50 Grzegorz Antosik 1977 KB Bryza Postomino 42.21
51 Andrzej Megger 1947 3x3 Człuchów 42.22
52 Tomasz Nierzwicki 1981 Bytów 42.25
53 Janusz Sadowski 1946 TTT Triada 42.28
54 Jacek Muszyński 1952 KB Święc Sławno 42.40
55 Marcin Nurkowski 1971 LKB Braci Petk - Brok Lębork 43.16
56 Piotr Sieroń 1979 WKS Nożyno 43.20
57 Sławomir Dul 1978 Juvenia Głuchołazy 43.28
58 Tadeusz Filipów 1949 Tempo-Poltarex Lębork 43.43
59 Bogusław Staniaszek 1952 KB Tupot Ustka 43.54
60 Jerzy Wajewicz 1943 Tempo-Poltarex Lębork 43.56
61 Stanisław Niwiński 1934 Gdyński KB 44.17
62 Andrzej Kuźmiński 1953 LKB Braci Petk - Brok Lębork 44.30
63 Jan Klasa 1955 Orzeł Ardu Czarna Dąbrówka 44.32
64 Jan Majewski 1947 KB Tupot Ustka 44.38
65 Piotr Bęben 1965 Ksiązki 46.55
66 Jan Dominik Lipski 1948 Lębork 47.13
67 Robert Kurs 1981 WKS Nożyno 47.15
68 Zenon Czapiewski 1960 WKS Nożyno 47.33
69 Jerzy Matulka 1948 KB Święc Sławno 47.58
70 Wiesłąw Czapiewski 1968 WKS Nożyno 48.02
71 Marian Klasa 1955 Pomysk Wielki 48.07
72 Kazimierz Szczegielniak 1958 LZS Unichowo 48.12
73 Małgorzata Torłop 1962 Kolejarz Bydgoszcz 48.38
74 Magdalena Garska 1981 KB Bytów 49.00
75 Teodor Kowal 1950 Orzeł Ardu Czarna Dąbrówka 50.21
76 Jerzy Bohatkiewicz 1937 Kępice 50.23
77 Justyna Mielcarek 1981 Juvenia Głuchołazy 53.38
78 Wojciech Drobliński 1930 Gdynia 54.54
79 Wiesława Cebula 1957 Gdyński KB 54.58
80 Józef Buczyński 1942 Białogard 56.10
81 Krystyna Staniaszek 1954 KB Tupot Ustka 57.10
82 Grażyna Piasecka 1954 KB Bryza Postomino 1.01.09
83 Ryszard Targaszewski 1945 Unia Koszalin 1.05.09
84 Zbigniew Stefaniak 1974 Gąsiorów 1.42.25


Na prowadzeniu: Piotr Pobłocki Nr 85 i Sławomir Kwiatkowski Nr 56


Nr 55 - Stefan Rymuszka, Nr 51 - Roman Czech

Zawodnicy na trasie biegu głównego.


Nr 76-Zenon Słomski, Nr 86-Zygmunt Petk.


Irena i Maciej Rybarczykowie na trasie biegu.

Na trasie biegu-wyruszamy na następne okrążenie


Na mecie: Zygmunt Petk nr 86 oraz Józef Natkaniec nr 21 

Zbigniew Stefaniak - zaw. niepełnosprawny o kulach podczas biegu na 10 km.


Zawodnicy niepełnosprawni przed podium po zakończonym biegu.

Wyniki biegów szkolnych:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1991 i mł.
kl.I
1.Kociuba Patrycja Czarna Dąbrówka
2.Rybakowska Magdalena Lipusz
3.Rekowska Marta Czarna Dąbrówka
1.Galikowski Tomasz SP 3 Bytów
2.Bielicki Kamil Głobino
3.Hinca Andrzej Rokity
1990
kl.II
1.Pobłocka Kamila SP 5 Lębork
2.Błaszkowska Agata Lipusz
3.Kleiszmidt Natalia Lipusz
1.Kramek Mateusz Postomino
2.Zielonka Sylwester Rokity
3.Lis Michał Czarna Dąbrówka
1989
kl.III
1.Polechońska Emilia Postomino
2.Hubisz Elżbieta Głobino
3.Jastrowska Sandra Lipusz
1.Ślebioda Przemysław Postomino
2.Gański Krzysztof SP 1 Bytów
3.Strzałba Krzysztof Postomino
1988
kl.IV
1.Werenc Karolina Głobino
2.Gańska Anna SP 1 Bytów
3.Kleban Monika Głobino
1.Zieliński Wojciech Motarzyno
2.Krycki Adam Motarzyno
3.Wolski Andrzej Nakla
1987
kl.V
1.Kaczmarek Marzena Bytów
2.Judka Edyta SP 16 Słupsk
3.Sowińska Kamila Postomino
1.Drost Mateusz Rekowo
2.Zięba Grzegorz Bytów
3.Cichosz Przemysław Rekowo
1986
kl.VI
1.Nowak Milena Pomysk Wielki
2.Cichosz Justyna SP 1 Bytów
3.Judka Elwira SP 16 Słupsk
1.Strzelczyk Adam Głobino
2.Wożniak Łukasz Lipusz
3.Żołnowski Mateusz Nakla
1985
kl.VII
1.Gliszczyńska Krystyna Bytów
2.Rumińska Kamila Czarna Dąbrówka
3.Sobczak Karolina Borkowice
1.Kaczmarek Michał Bytów
2.Gański Rafał Czarna Dąbrówka
3.Kołaziński Łukasz Borkowice
1984
kl.VIII
1.Wełpa Aleksandra Borkowice
2.Peplińska Karolina Bytów
3.Kociuba Katarzyna Czarna Dąbrówka
1.Zięba Norbert Głobino
2.Błahy Arek KS Święc Sławno
3.Kuś Andrzej Czarna Dąbrówka
Juniorki 2000m
Juniorzy 3000m
1.Natkaniec Monika Olompia Bytów
2.Gliszczyńska Ewa Baszta Bytów
3.Monarcho Sara KS Święc Sławno
1.Łosiński Grzegorz Olimpia Bytów
2.Gałkowski Dominik KS Święc Sławno
3.Mielewczyk Artur Baszta Bytów
 
 Punktacja szkół podstawowych:
1. Szkoła Podstawowa Głobino - 160 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Czarna Dąbrówka - 154 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Postomino - 119 pkt.
4. Szkoła Podstawowa Lipusz - 104 pkt.
5. Szkoła Podstawowa Pobłocie - 89 pkt.
6.Szkoła Podstawowa Rekowo - 56 pkt.
Razem w imprezie startowało 519 uczniów z 32 szkół.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=