Bieg Orłów
  V Bieg Orłów
 

Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka


V Bieg Orłów odbył się dnia 23 kwietnia 1995 roku. W imprezie udział wzięło 808 zawodników i zawodniczek.     w biegach szkolnych wystartowało 750 uczniów z 33 szkół podstawowych. W biegu głównym wystartowało 58 zawodników, w tym 5 kobiet. Bieg ukończyło 50 zawodników.
 

Wyniki biegu głównego:
Kobiety:
1. Lucyna Kuklińska 43:28 Baszta Bytów
2. Irena Witt  43:59 Baszta Bytów
3. Iwona Mach 46:34 SP Pomysk Wielki


Lucyna Kuklińska na mecie - zwyciężczyni biegu głównego kobiet.
Mężczyżni:
1. Radosław Dudycz 35:20 AZS AWF Gdańsk 
2. Jarosław Ścigała  37:01  ARGOS Borzytuchom
3. Sławomir Kwiatkowski 37:10 AZS AWF Gdańsk


Zwyciężca biegu głównego mężczyzn Radosław Dudycz na mecie.
Kategorie wiekowe:
16 - 18 lat:
1. Krzysztof Wenta 39:09 KB Braci Petk Lębork
2. Marcin Treder  42:11 ARGOS Borzytuchom
3. Piotr Gliszczyński 44:45 KB Braci Petk Lębork
19 - 29 lat:
1. Radosław Dudycz 35:20 AZS AWF Gdańsk
2. Jarosław Ścigała 37:01 ARGOS Borzytuchom 
3. Sławomir Kwiatkowski 37:10 AZS AWF Gdańsk
30 - 39 lat:
1. Zenon Włodarczyk 37:50,50 KB Braci Petk Lębork
2. Waldemar Hinc  37:50.52  LKB Tempo-94 Lębork
3. Stanisław Majkowski 39:37 KB Bytów
40 - 49 lat:
1. Marian Mach  40:13 LKB Tempo-94 Lębork
2. Kazimierz Hoły  41:46  Gdynia
3. Andrzej Gębski 41:54 LKB Tempo-94 Lębork
50 i więcej:
1. Zygmunt Petk  44:22 KB Braci Petk Lębork
2. Jerzy Brunke  47:13 Wejherowo
3. Jerzy Wajcowicz  49:28 LKB Tempo-94 Lębork

Bieg główny - 10 km:
M-ce N-r Czas Imię i nazwisko Klub sportowy
1. 205 35:20 Radosław Dudycz AZS AWF Gdańsk
2. 202 37:01 Jarosław Ścigała ARGOS Borzytuchom
3. 200 37:10 Sławomir Kwiatkowski AZS AWF Gdańsk
4. 317 37:50 Zenon Włodarczyk Słupsk
5. 308 37:50,1 Waldemar Hinc LKB Tempo Lębork
6. 104 39:09 Krzysztof Wenta KB Braci Petk Lębork
7. 315 39:37 Stanisław Majkowski KB Bytów
8. 401 40:13 Marian Mach Lębork
9. 206 40:54 Leszek Brunke Reda
10. 411 41:46 Kazimierz Hoły Gdynia
11. 402 41:54 Andrzej Gębski Potęgowo
12. 106 42:11 Marcin Treder ARGOS Borzytuchom
13. 307 42:39 Piotr Mondre Lębork
14. 412 42:40 Stanisław Leonik KB Bytów
15. 306 43:04 Symeon Byczkowski KB Bytów
16. 3 43:28 Lucyna Kuklińska Baszta Bytów
17. 209 43:50 Kryspin Garski KB Bytów
18. 309 43:51 Andrzej Małys Kisewo
19. 4 43:59 Irena Witt Baszta Bytów
20. 500 44:22 Zygmunt Petk KB Braci Petk Lębork
21. 105 44:45 Piotr Gliszczyński Lębork
22. 313 45:52 Andrzej Mrugalski Koczała
23. 301 45:53 Jerzy Petk KB Braci Petk Lębork
24. 403 46:05 Jan Gaweł Gdynia
25. 316 46:16 Józef Kleba Bytów
26. 310 46:18 Jerzy Kozłowski Czarna Dąbrówka
27. 6 46:34 Iwona Mach Pomysk Wielki
28. 409 46:51 Mariusz Pufelski Kępice
29. 400 46:58 Tadeusz Filipów Lębork
30. 204 47:05 Marian Chamier-Gliszczyński Tuchomie
31. 502 47:14 Jerzy Brunke Wejherowo
32. 408 47:28 Fabian Felczak Słupsk
33. 100 48:21 Karol Stricker Rokity
34. 305 48:27 Lech Sowiński Lębork
35. 2 48:45 Marzena Nawrocka Lębork
36. 311 48:46 Jan Bohatkiewicz Kępice
37. 302 49:20 Gostkowski Roman Lębork
38. 501 49:28 Jerzy Wajcewicz Lębork
39. 410 50:23 Zenon Słomski Korzybie
40. 203 51:07 Piotr Grabaszewski Borzytuchom
41. 312 51:24 Jan Gralec Kępice
42. 208 52:48 Zbigniew Jakuszczonek Postomino
43. 405 53:10 Ryszard Mondre Luzino
44. 406 54:03 Ryszard Gil Postomino
45. 5 54:39 Elżbieta Mach Pomysk Wielki
46. 503 54:40 Jerzy Bohatkiewicz Kępice
47. 101 1:00:45 Adam Mojsiewicz Polanów
48. 404 1:03:17 Zdzisław Ludwikowski Postomino
49. 1 1:06:45 Katarzyna Gil Postomino
50. 314 1:06:45 Roman Sikorski Kartkowo
8 zawodników nie ukończyło biegu.


Zenon Włodarczyk na mecie.

Jerzy Kozłowski na mecie.


Roman Sikorski i Katarzyna Gil na mecie.
Wyniki biegów szkolnych:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1987 i mł.
kl.I
1.Marzena Kaczmarek SP 1 Bytów
2.Aneta Labuda Rokity
3.Edyta Cyman Gogolewo
1.Bartosz Mahut Lipusz
2.Karol Gierszewski Lipusz
3.Rafał Ostrowski Lipusz
1986
kl.II
1.Izabela Łukomska Pieńkowo
2.Paula Brzeska Rokity
3.Mariola Paszki Pomysk Wielki
1.Karol Szulc Pomysk Wielki
2.Łukasz Wielgat Pieńkowo
3.Adam Stoltman Lipusz
1985
Kl.III
1.Anna Kuczyńska Nożyno
2.Elżbieta Wolska Jasień
3.Agnieszka Żywicka Lipusz
1.Michał Kaczmarek SP 1 Bytów
2.Krzysztof Prabucki Borzytuchom
3.Marek Tandecki Przechlewo
1984
Kl.IV
1.Elżbieta Jereczek Lipusz
2.Dominika Ramińska Lipusz
3.Kamila Hinc Piaszczyna
1.Jakub Reszka Borowy Młyn
2.Tomasz Knopik Lipusz
3.Łukasz Bielawa Czarna Dąbrówka
1983
Kl.V
1.Renata Elwardt Piaszczyna
2.Ewa Matusiak Łupawa
3.Kamila Borowicz Karlino
1.Jarosław Domaszk Rekowo
2.Jarosław Witke SP 3 Bytów
3.Ireneusz Kuniszewski Piaszczyna
1982
Kl.VI
1.Hanna Sołunia Łupawa
2.Angelika Jankowska Pomysk Wielki
3.Iwona Domaszk Rokity
1.Dariusz Szopiński Przechlewo
2.Wiesław Iwańca Borzytuchom
3.Mariusz Stolc Jasień
1981
Kl.VII
1.Krystyna Gierszewska Piaszczyna
2.Katarzyna Gafka Lębork
3.Sylwia Cyrzan Jasień
1.Marak Konkol Lębork
2.Karol Pobłocki Lipusz
3.Marcin Stopa Pieńkowo
1980
Kl.VIII
1.Anna Maroszek Przechlewo
2.Aleksandra Gaweł SP 43 Gdynia
3.Adrianna Mnich Piaszczyna
1.Waldemar Makurat Parchowo
2.Maciej Stencel Czarna Dąbrówka
3.Zbigniew Mróz Budowo


Podium biegu szkolnego chłopców.
Punktacj szkół podstawowych:
1. Lipusz - 241 pkt.
2. Pomysk Wielki - 118 pkt.
3. Piaszczyna - 92 pkt.
4. Czarna Dąbrowka - 85 pkt.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=