Bieg Orłów
  VI Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka


4.05.1996 - VI Bieg Orłów. W biegu głównym wystartowało 33 osoby w tym 4 kobiety.
W 16 biegach młodzieżowych starowało 405 uczniów z 29 szkół.
Bieg główny kobiet:
1.Irena Witt - Baszta Bytów
2.Barbara Kujawska - Baszta Bytów
3.Katarzyna Strojk - Baszta Bytów

Bieg główny mężczyzn:
1.Mariusz Borychowski - STS Gryf 3 Słupsk
2.Mariusz Mach - KB Braci Petk Lębork
3.Sławomir Kwiatkowski - MZKS AKS Gdańsk 

Kategorie wiekowe:
16 - 18 lat:
1.Krzysztof Wenta - KB Braci Petk Lębork
19 - 29 lat:
1.Mariusz Borychowski - Gryf 3 Słupsk
2.Sławomir Kwiatkowski - MZKS AKS Gdańsk
3.Józef Pawlik - Gryf 3 Słupsk
30 - 39 lat:
1. Mariusz Mach - KB Braci Petk Lębork
2.Andrzej Czaja - Łęczyce
3. Jerzy Kozłowski - Czarna Dąbrówka
40 - 49 lat:
1. Zenon Włodarczyk - KB Braci Petk Lębork
2. Stefan Rymuszka - Sł. Fabryki Mebli Słupsk
3. Stanisław Majkowski - KB Bytów
50 lat i więcej:
1. Zygmunt Petk - KB Braci Petk Lębork
2. Zenon Słomski - Korzybie
3. Wacław Zieniewicz - KB Ikar Rędzikowo
Kategoria gminna:
1. Ireneusz Wieligda - Gliśnica
2. Karol Stricker - Rokity
3. Jerzy Kozłowski - Czarna Dąbrówka
4. Józef Natkaniec - Czarna Dąbrówka
5. Teodor Kowal - Czarna Dąbrówka

 

VI Bieg Orłów - 4.05.1996 - Czarna Dąbrówka
M-ce      Imię i nazwisko               Klub sportowy                   N-r start.   Czas   
1. Mariusz Borychowski STS Gryf 3 Słupsk 202 35:00
2. Mariusz Mach KB Braci Petk Lębork 300 35:21
3. Sławomir Kwiatkowski AKS Gdańsk 203 36:09
4. Krzysztof Wenta KB Braci Petk Lębork 100 37:32
5. Zenon Włodarczyk KB Braci Petk Lębork 407 38:08
 6.  Józef Pawlik  STS Gryf 3 Slupsk  207  40:35
 7.  Stefan Rymuszka  Fabryki Mebli Słupsk  403  41:02
 8.  Stanisław Majkowski  K.B Bytów  406  41:23
 9.  Ireneusz Wieligda  Gliśnica  201  42:01
 10.  Andrzej Czaja  Łęczyce  301  43:05
 11.  Karol Stricker  Rokity  200  43:13
 12.  Andrzej Gębski  KB Braci Petk Lębork 401   43:23
 13. Zbigniew Koszałka   KB Braci Petk Lębork  205  43:43
 14.  Tadeusz Filipów  Tempo-Poltarex Lębork  409  43:48
 15.  Irena Witt  Baszta Bytów  2  43:49
 16.  Jerzy Petk  KB Braci Petk Lębork  402  43:59
 17.  Jerzy Kozłowski  Czarna Dąbrówka  302  44:12
 18.  Zygmunt Petk  KB Braci Petk Lębork  500  44:58
 19.  Barbara Kujawska Baszta Bytów   1  45:14
 20. Marian Chamier-Gliszczyński   K.B Radość Bytów  208 45:18 
 21.  Katarzyna Strojk  Baszta Bytów  46:05
 22.  Zenon Słomski  Korzybie  501  46:55
 23.  Andrzej Kużmiński  KB Braci Petk Lębork  408  47:03
 24.  Józef Natkaniec  Czarna Dąbrówka  400  47:04
 25.  Wacław Zieniewicz  KB Ikar Rędzikowo  506  47:09
 26.  Marzena Nawrocka  Foto-Klimek Lębork  4  47:34
 27.  Fabian Felczak  Słupsk  405  47:48
 28.  Piotr Grabaszewski  ARGOS Borzytuchom  206  48:24
 29.  Jerzy Wajcowicz  Tempo-Poltarex Lębork  505  49:42
 30.  Wiktor Parwanicki  Słupsk  504  50:01
 31.  Bronisław Parzy  Słupsk  503 51:18 
 32.  Teodor Kowal  Czarna Dąbrówka  404  57:35
 33.  Jerzy Bohatkiewicz  Kępice  502  57:35

Wyniki biegów szkolnych:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1988 i mł.
kl.I
1.Łyczko Magdalena Staniewice
2.Szulfer Magdalena Lipusz
3.Reszka Agata Borowy Młyn
1.Pobłocki Paweł Lipusz
2.Wilma Piotr Jasień
3.Domaros Wiesław Lipusz
1987
kl.II
1.Kaczmarek Marzena SP 1 Bytów
2.Mielczarek Malwina Postomino
3.Stalke Anna Lipusz
1.Trzebiatowski Krzysztof Borowy Młyn
2.Gierszewski Karol Lipusz
3.Dziemiański Marcin SP 3 Bytów
1986
kl.III
1.Łukomska Izabela Pieńkowo
2.Reszka Katarzyna Borowy Młyn
3.Trzebiatowska Sylwia Borowy Młyn
1.Szulc Karol Pomysk Wielki
2.Wożniak Łukasz Lipusz
3.Recknagel Piotr SP 3 Bytów
1985
kl.IV
1.Górniak Renata Pomysk Wielki
2.Kuczyńska Anna Nożyno
3.Gliszczyńska Krystyna SP 3 Bytów
1.Kaczmarek Michał SP 1 Bytów
2.Prabucki Krzysztof Borzytuchom
3.Lass Wojciech Borzytuchom
1984
kl.V
1.Jereczek Elżbieta Lipusz
2.Romińska Dominika Lipusz
3.Pobłocka Agnieszka Lipusz
1.Reszka Jakub Borowy Młyn
2.Wójcik Tomasz Budowo
3.Bieszke Tomasz Czarna Dąbrówka
1983
kl.VI
1.Dobek Karolina Lipusz
2.Bonowicz Kamila Karlino
3.Rekowska Małgorzata Lipusz
1.Domaszk Jarosław Rekowo
2.Bukowski Jacek Czarna Dąbrówka
3.Krogulec Sebastian Jarosławiec
1982
kl.VII
1.Natkaniec Monika Pomysk Wielki
2.Brzeżińska Małgorzata Borowy Młyn
3.Jankowska Izabela SP 3 Bytów
1.Zwara Tomasz SP 3 Bytów
2.Mordal Paweł Pieszcz
3.Hołowiej Bartosz SP 5 Bytów
1981
kl.VIII
1.Śmigiel Daria SP 3 Bytów
2.Mokwińska Justyna Lipusz
3.Cyrzan Sylwia Jasień
1.Jakubek Andrzej Nakla
2.Jaworski Marcin SP 5 Bytów
3.Rabiej Krzysztof Budowo

Punktacja zespołowa szkół podstawowych:
1. Lipusz - 364 pkt.
2. Borowy Młyn - 138 pkt.
3. Bytów Nr 3 - 118 pkt.
4. Czarna Dąbrówka - 81 pkt.
5. Borzytuchom - 70 pkt.
6. Rokity - 46 pkt.
7. Jasień - 41 pkt.
8. Pieszcz - 39 pkt.
9. Pomysk Wielki - 36 pkt.
10. Pieńkowo - 33 pkt.
11. Bytów Nr 5 - 33 pkt.
12. Budowo - 32 pkt.
13.Postomino - 28 pkt.
14. Motarzyno - 27 pkt.
15.Staniewice - 25 pkt.
16. Bytów Nr 1 - 24 pkt.
17. Nożyno - 17 pkt. 
18. Jarosławiec - 16 pkt.
19. Rekowo - 12 pkt.
20. Nakla - 12 pkt.
21. Nowa Wieś Lęborska - 11 pkt.
22. Mikorowo - 11 pkt.
23. Karlino - 11 pkt.
24. Lębork Nr 8 - 8 pkt.
25. Kozy - 6 pkt.
Razem w imprezie startowało 405 uczniów z 29 szkół podstawowych.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=