Bieg Orłów
  VII Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

3.05.1997 rok - VII Bieg Orłów
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki Czarna Dąbrowka.

Dnia 3 maja 1997 r. w Czarnej Dąbrówce przy słonecznej ale wietrznej pogodzie odbył się VII Bieg Orłów ujęty po raz pierwszy w ogólnopolskim kalendarzu imprez biegowych na sezon 1997/98.
W ramach imprezy odbyło się 14 biegów dla młodzieży szkół podstawowych oraz 2 biegi dla młodzieży szkół średnich. Razem startującej młodzieży szkolnej - 459 osób z 31 szkół.
W biegu głównym wystarowało 75 zawodników, w tym 6 kobiet. Bieg ukończyło 73 zawodników.

Start do biegu głównego

 
Kobiety;
1.Katarzyna Pliszka - KB 3x3 Człuchów
2.Irena Witt - MLKS Baszta Bytów
3.Magdalena Lisicka - Flota Gdynia


Katarzyna Pliszka na podium - odbiera nagrody.
Mężczyżni:
1.Radosław Dudycz - AZS AWF Gdańsk
2.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
3.Waldemar Lisicki - Flota Gdynia


Radosław Dudycz na podium.

Klasyfikacja generalna VII Biegu Orłów 3.05.1997 - Czarna Dąbrówka
 M-ce N-r     Nazwisko i imię  R- k   Przynależność klubowa  Wynik    
1. 22. Dudycz Radosław 1974 AZS AWF Gdańsk 0:33:53,15
2. 60. Pobłocki Piotr 1965 Farm Frites Lębork 0:33:53,71
3. 73. Lisicki Waldemar 1962 WKS Flota Gdynia 0:33:56
4. 36. Witczak Andrzej 1958 STS Gryf 3 Słupsk 0:34:27
5. 49. Thiel Adam 1972 KB Braci Petk Lębork 0:35:18
6. 19. Kwiatkowski Sławomir 1974 AZS AWF Gdańsk 0:35:42
7. 28. Hinc Waldemar 1964 Szkoła Policji Słupsk 0:36:59
8. 35. Włodarczyk Zenon 1956 Szkoła Policji Słupsk 0:37:04
9. 46. Waleński Michał 1974 Kleszcze 0:37:34
10. 20. Typa Marek 1977 MLKS Baszta Bytów 0:37:40
11. 4. Pawlik Józef 1972 STS Gryf 3 Słupsk 0:38:08
12. 21. Mańkowski Przemysław 1979 MLKS Baszta Bytów 0:38:21,08
13. 64. Guzowski Dariusz 1969 KW Policji Słupsk 0:38:21,65
14. 6. Borucki Dariusz 1965 CHKS SB Florian Chojnice 0:38:38
15. 31. Klimuszka Stefan 1953 Sł. Fabryki Mebli Słupsk 0:39:25
16. 43. Waleński Jacek 1962 Mielno 0:39:35
17. 33. Całka Ryszard 1947 Komenda Stoleczna Warszawa 0:39:36
18. 50. Mach Marian 1955 KB Braci Petk Lębork 0:39:38
19. 34. Wiśniewski Mieczysław 1954 Szkoła Policji Słupsk 0:40:08
20. 38. Garski Kryspin 1976 KB Bytów 0:40:57
21. 5. Knitter Ryszard 1967 CHKS SB Florian Chojnice 0:40:59
22. 1. Pliszka Katarzyna 1967 KB 3x3 Człuchów 0:41:09
 23.  41.  Witt Irena  1975  MLKS Baszta Bytów  0:41:37
 24.  74.  Lisicka Magdalena  1971  WKS Flota Gdynia  0:41:41
 25.  7.  Popieliński Zygmunt  1949  CHKS SB Florian Chojnice  0:41:44
 26.  2.  Trzebiatowski Dariusz  1965  CHKS SB Florian Chojnice  0:42:22
 27.  9.  Wiśniewski Zbigniew  1936  CHKS SB Florian Chojnice  0:42:32
 28.  42.  Rybarczyk Maciej  1972  KB Bytów  0:42:47
 29.  66.  Kozłowski Jerzy  1957  KS Czarna Dąbrówka  0:42:54
 30.  12.  Grabaszewski Piotr  1975  KB Talex Borzytuchom  0:43:03
 31.  68.  Petk Jerzy  1956  KB Braci Petk Lębork  0:43:05
 32.  44.  Walo Zbigniew  1958  KB Przylesie Koszalin  0:43:08
 33.  15.  Jakuszczonek Zbigniew  1972  KB Bryza Postomino  0:43:14
 34.  14.  Gawęda Marek  1980  KB Bryza Postomino  0:43:45
 35.  8.  Rudnik Jerzy  1952  CHKS SB Florian Chojnice  0:44:38 
 36. 3.   Szarafinowski Eugeniusz  1968  CHKS SB Florian Chojnice  0:44:39
 37.  69.  Filipów Tadeusz  1949  Tempo-Poltarex Lębork  0:44:57
 38.  13.  Sawicki Piotr  1971  KB Bryza Postomino  0:45:19
 39.  48.  Petk Zygmunt  1942  KB Braci Petk Lębork  0:45:27
 40. 54.   Kowalczyk Krzysztof  1965  KB Sławodrzew Sławno  0:45:34
 41.  53.  Mielewczyk Artur  1981  LO Bytów  0:45:36
 42.  30.  Bohatkiewicz Jacek  1962  Kępice  0:45:59
 43.  62. Meger Andrzej   1947  KB 3x3 Człuchów  0:46:00
 44.  26.  Słomski Zenon  1946  Lider Salon Sportowy  0:46:09
 45.  39.  Majkowski Stanisław  1956  KB Bytów  0:46:09,7
 46.  40.  Majkowski Cezary  1981  KB Bytów  0:46:47,4
 47.  18.  Nagórek Krzysztof  1957  Słupsk  0:46:48
 48.  24. Dziennik Piotr   1979 TKKF Radość Bytów   0:47:05
 49.  51.  Adolph Florian  1940  LKS Ziemi Puckiej  0:47:06
 50.  70.  Parwanicki Wiktor  1944  Słupsk  0:47:07
 51.  71.  Kużmiński Andrzej  1953  KB Braci Petk Lębork  0:47:38
 52.  10.  Koszałka Zbigniew  1970  KB Braci Petk Lębork  0:47:39
 53.  32.  Czech Roman  1949  Słupsk  0;47:57
 54.  57.  Klasa Julian  1980  Pomysk Wielki  0:48:18
 55.  11.  Koszałka Andrzej  1980  KB Braci Petk Lębork  0:48:29
 56.  23.  Korniak Andrzej  1953  TKKF Radość Bytów  0:48:56
 57.  63. Majewski Jan   1947  Słupsk  0;48:58
 58.  37.  Garska Magdalena  1981  KB Bytów  0:49:00
 59.  29.  Felczak Fabian  1949  Słupsk  0:49:01
 60.  52.  Zieniewicz Wacław  1938  Słupsk  0:49:12
 61.  17.  Kruk Czesław  1936  Słupsk  0:50:07
 62.  65.  Klasa Jan  1955  KS Czarna Dąbrówka  0:50:28,2
 63.  59.  Natkaniec Józef  1948  KS Czarna Dąbrówka  0:50:28,8
 64. 72.   Kużmiński Arkadiusz  1975  Lębork  0:50:48
 65.  45.  Trzebiatowski Marak  1973  KB Koszlin  0:52:38
 66.  75.  Drobliński Wojciech  1930  Gdynia  0:54:08
 67.  25.  Bohatkiewicz Jerzy  1937  Kępice  0:54:26
 68.  55.  Klasa Marian  1955  Pomysk Wielki  0:58:03
 69.  61.  Eliasz Barbara  1947  KB 3x3 Człuchów  0:59:14
 70.  76.  Wolski Tadeusz  1964  UG Czarna Dąbrówka  1:04:32
 71.  67. Sikorski Roman   1959  Kartkowo  1:04:40
 72.  27.  Ludwikowski Zdzisław  1948  KB Bryza Postomino  1:05:10
 73.  47.  Targaszewski Ryszard  1945  KB Koszalin-Sianów  1:10:29
Biegu nie ukończyli: Nr 16 - Dankowski Zbigniew KB Bryza Postomino oraz Nr 58 - Kuklińska Lucyna KB Braci Petk Lębork.
 


Radosław Dudycz Nr 22 i Piotr Pobłocki Nr 60 - na mecie.


Andrzej Witczak na prowadzeniu w biegu głównym.


Andrzej Witczak na mecie - IV miejsce.
Klasyfikacja gminna:
1. Jerzy kozłowski - 42:54 Czarna Dąbrówka
2. Jan Klasa - 50:28 Nożyno
3. Józef Natkaniec - 50:28 Czarna Dąbrówka
4. Tadeusz Wolski - 64:32 Czarna Dąbrówka
5. Roman Sikorski - 64:40 Kartkowo





 

Kategorie wiekowe:
16 - 18 lat:
1. Przemysław Mańkowski - 38:21 Baszta Bytów
2. Marek Gawęda - 43:45 KB Bryza Postomino
3. Artur Mielewczyk - 45:36 LO Bytów
19 - 29 lat:
1. Radosław Dudycz - 33:53,15 AZS AWF Gdańsk
2. Adam Thiel - 35:18 KB Braci Petk Lębork
3. Sławomir Kwiatkowski 35:42 AZS AWF Gdańsk
30 - 39 lat:
1. Piotr Pobłocki - 33:53,15 Farm Frites Lębork
2. Waldemar Lisicki - 33:56 Flota Gdynia
3. Andrzej Witczak - 34:27 Gryf 3 Słupsk
40 - 49 lat:
1. Zenon Włodarczyk - 37:04 Szkoła Policji Słupsk
2. Stefan Klimuszka - 39:25 Słupskie Febryki Mebli
3. Marian Mach - 39:38 K.B Braci Petk Lębork
50 - 59 lat:
1. Ryszard Całka - 39:36 Komenda Stołeczna Policji Warszawa
2. Zygmunt Petk - 45:27 K.B Braci Petk Lębork
3. Andrzej Meger - 46:00 K.B 3x3 Człuchów
60 lat i więcej:
1. Zbigniew Wiśniewski - 42:32 K.B Florian Chojnice
2. Czesław Kruk - 50:07 Energetyka Cieplna Słupsk
3. Wojciech Drobliński - 54:08 Gdynia

Wyniki biegów szkolnych:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1988 i mł.
kl.I-II
1.Agata Reszka Borowy Młyn
2.Iwona Stefanowska Rokity
3.Brigida Zblewska Rokity
1.Wojciech Reszka Borowy Młyn
2.Maciej Wałdoch Lipusz
3.Paweł Pobłocki Lipusz
1987
kl.III
1.Marzena Kaczmarek SP 1 Bytów
2.Lucyna Lass Borzytuchom
3.Aneta Labuda Rokity
1.Marcin Cichosz SP 3 Bytów
2.Krzysztof Trzebiatowski Borowy Młyn
3.Marian Bukowski Motarzyno
1986
kl.IV
1.Justyna Cichosz SP 1 Bytów
2.Weronika Dorawa Rekowo
3.Izabela Łukomska Pieńkowo
1.Tomasz Tkacz Czarna Dąbrówka
2.Łukasz Wożniak Lipusz
3.Tomasz Ogrodnik Czarna Dąbrówka
1985
kl.V
1.Krystyna Gliszczyńska SP 3 Bytów
2.Kamila Rumińska Czarna Dąbrówka
3.Agnieszka Żywicka Lipusz
1.Roman Antropik SP 16 Słupsk
2.Michał Kaczmarek SP 1 Bytów
3.Krzysztof Prabucki Borzytuchom
1984
kl.VI
1.Elżbieta Jereczek Lipusz
2.Agnieszka Pobłocka Lipusz
3.Wioletta Nowyj Gogolewo
1.Jakub Reszka Borowy Młyn
2.Waldemar Skórowski Borzytuchom
3.Paweł Grzonka SP 1 Bytów
1983
kl.VII
1.Katarzyna Pituch Borzytuchom
2.Sylwia Prabucka Borzytuchom
3.Małgorzata Rekowska Lipusz
1.Jarosław Wrycza Lipnica
2.Maciej Świątkowski Borzytuchom
3.Jacek Bukowski Czarna Dąbrówka
1982
kl.VIII
1.Monika Natkaniec Pomysk Wielki
2.Izabella Żmijewska Wrześnica
3.Ewa Gliszczyńska SP 3 Bytów
1.Tomasz Knopik Borzytuchom
2.Kamil Łuński Bierkowo
3.Mariusz Rutz Borowy Młyn
Juniorki - 2000 m
Juniorzy - 3000 m
1.Renata Antropik STS 3 Gryf Słupsk
2.Aleksandra Garbicz Talex Borzytuchom

1.Jacek Nowosielski STS Gryf 3 Słupsk
2.Artur Pelo STS Gryf 3 Słupsk
3.Tomasz Bałdys Talex Borzytuchom

Punktacja zespołowa szkół:
1. miejsce - Lipusz 192 pkt - puchar dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkół
2. miejsce - Borzytuchom  172 pkt. - puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki
3. miejsce - Borowy Młyn 125 pkt. - puchar komendanta Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych
4. miejsce - Czarna Dąbrówka 117 pkt.
5. miejsce - SP 1 Bytów 75 pkt.
6. miejsce - SP 3 Bytów 55 pkt.
Oceniono i wyróżniono pucharami i dyplomami szkoły za najliczniejszy udziałw imprezie:
1 miejsce Szkoła Podstawowa Lipusz
2 miejsce Szkoła Podstawowa Czarna Dąbrówka
3 miejsce Szkoła Podstawowa Rokity.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=