Bieg Orłów
  VIII Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka
3.05.1998 rok - VIII Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka.
Bieg główny 80 osób w tym 6 kobiet. 18 biegów szkolnych w których wystartowało 525 uczniów z 27 szkół.
Kobiety:
1.Katarzyna Somkowska AZS AWF Gdańsk
2.Lucyna Kuklińska LKB Bracia Petk Lębork
3.Irena Witt - KB Bytów
Mężczyżni:
1.Piotr Pobłocki - Farm Fritex Lębork
2.Jacek Jażdżewski Olimpia Bytów
3.Artur Pelo - Gryf 3 Słupsk

Wyniki oficjalne biegu głównego:
 
M-ce N-r Nazwisko i imię R-k Kat. Klub-Miasto Wynik
1. 143 Pobłocki Piotr 1965 M3 Farm-Frites Lębork 0:32:22
2. 87 Jażdżewski Jacek 1978 M2 Olimpia Bytów 0:32:39
3. 99 Pelo Artur 1978 M2 Gryf 3 Słupsk 0:32:49
4. 231 Guzowski Dariusz 1969 M2 KB Malchem 0:33:59
5. 84 Ścigała Jarosław 1969 M2 Talex Borzytuchom 0:34:23
6. 216 Jończyk Andrzej 1967 M3 Gryf Wejherowo 0:34:36
7. 222 Włodarczyk Zenon 1956 M4 KB Braci Petk Lębork 0:34:58
8. 98 Pawlik Józef 1972 M2 CHKS Kolejarz Chojnice 0:35:01
9. 85 Garski Kryspin 1976 M2 KB Kołaszewski Bytów 0:35:05
10. 96 Wieligda Ireneusz 1977 M2 Gliśnica 0:35:13
11. 89 Danielewski Mariusz 1982 M1 LZS Czarmięs 0:35:37
12. 92 Pytel Piotr 1972 M2 LZS Czarmięs 0:35:47
13. 244 Żukowski Andrzej 1955 M4 KB Alwa Sławno 0:35:53
14. 208 Mach Marian 1955 M4 KB Braci Petk Lębork 0:36:00
15. 232 Hoły Zdzisław 1953 M4 Triada Sopot 0:36:22
16. 239 Kozłowski Jerzy 1957 M4 Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 0:37:26
17. 217 Gałkowski Dominik 1982 M1 KB Sławno 0:37:31
18. 82 Grabaszewski Piotr 1975 M2 Talex Borzytuchom 0:37:37
19. 247 Gałkowski Dariusz 1969 M2 KB Sławno 0:37:41
20. 212 Majewski Ryszard 1958 M4 KB Braci Petk Lębork 0:37:57
21. 237 Somkowska Katarzyna 1975 K AZS AWF Gdańsk 0:38:26
22. 77 Mielewczyk Artur 1981 M1 Baszta Bytów 0:38:30
23. 90 Danielewski Rafał 1980 M1 LZS Czarmięs 0:38:32
24. 94 Krzemiński Krzysztof 1982 M1 LZS Czarmięs 0:38:54
25. 100 Natkaniec Józef 1948 M5 Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 0:38:56
26. 86 Majkowski Stanisław 1956 M4 KB Bytów 0:38:59
27. 83 Owśnicki Wojciech 1976 M2 Talex Borzytuchom 0:39:12
28. 91 Gil Piotr 1973 M2 LZS Czarmięs 0:39:29
29. 236 Rudnik Jerzy 1952 M4 CHKS Florian Chojnice 0:39:52
30. 149 Ostrówka Waldemar 1967 N LKB Braci Petk Lębork 0:39:53
31. 207 Filipów Tadeusz 1949 M4 LKB Tempo-Poltarex Lębork 0:39:57
32. 248 Lewandowski Artur 1951 M4 LZS Unichowo 0:40:09
33. 246 Lewiński Piotr 1962 M3 Hurtownia Hansa Piła 0:40:19
34. 226 Megger Andrzej 1947 M5 KB 3x3 Człuchów 0:40:20
35. 219 Klasa Julian 1980 M1 Pomysk Wielki 0:40:29
36. 241 Sosnowski Bolesław 1947 M5 KB Gdańsk 0:40:34
37. 211 Kuklińska Lucyna 1973 K LKB Braci Petk Lębork 0:40:40
38. 240 Petk Jerzy 1956 M4 LKB Braci Petk Lębork 0:40:48
39. 78 Gawęda Marek 1980 M1 KB Bryza Postomino 0:40:56
40. 3 Czech Roman 1949 M4 KB Krokus Słupsk 0:41:21
41. 151 Nagórek Krzysztof 1957 M4 Słupsk 0:41:22
42. 210 Petk Zygmunt 1942 M5 KB Braci Petk Lębork 0:41:24
43. 146 Rybarczyk Maciej 1972 M2 KB Bytów 0:41:53
44. 147 Witt Irena 1975 K KB Bytów 0:41:54
45. 214 Denz Zenon 1948 M5 MOS Wejherowo 0:41:57
46. 230 Słomski Zenon 1946 M5 Korzybie 0:41:59
47. 250 Kowalczyk Krzysztof 1965 M3 KB Sławno 0:42:09
48. 223 Krukowski Janusz 1961 M3 JW 1872 Słupsk 0:42:19
49. 97 Stricker Karol 1977 M2 Rokity 0:42:29
50. 218 Brunke Jerzy 1941 M5 Wejherowo 0:42:40
51. 93 Pytel Hanna 1973 K LZS Czarmięs 0:42:42
52. 243 Felczak Fabian 1949 M4 Słupsk 0:42:48
53. 228 Walo Zbigniew 1958 M4 KB Przylesie Koszalin 0:42:54
54. 224 Majewski Jan 1947 M5 Słupsk 0:43:03
55. 79 Sawicki Piotr 1971 M2 KB Bryza Postomino 0:43:12
56. 148 Kużmiński Andrzej 1953 M4 KB Braci Petk Lębork 0:43:24
57. 150 Stopa Marcin 1981 M1 KB Bryza Postomino 0:44:06
58. 144 Czapiewski Wiesław 1968 M3 WKS Nożyno 0:44:14
59. 235 Nowak Roman 1981 M1 Gryf 3 Słupsk 0:44:18
60. 225 Parwanicki Wiktor 1944 M5 Słupsk 0:44:22
61. 220 Nierzwicki Tomasz 1981 M1 Bytów 0:44:37
62. 233 Gliszczyński Marian 1969 M2 KB Bytów 0:44:56
63. 145 Klasa Jan 1955 M4 Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 0:45:02
64. 234 Bohatkiewicz Jerzy 1937 M6 Kępice 0:45:28
65. 242 Niwiński Stanisław 1934 M6 KB Gdańsk 0:46:21
66. 209 Zieniewicz Wacław 1938 M6 Słupsk 0:47:21
67. 245 Pałasz Edmund 1947 M5 Stocznia Gdańska S.A 0:48:01
68. 238 Kruk Czesław 1936 M6 Słupsk 0:49:27
69. 215 Drobliński Wojciech 1930 M6 Gdynia 0:49:37
70. 221 Klasa Marian 1955 M4 Pomysk Wielki 0:49:50
71. 101 Kowal Teodor 1950 M4 Orzeł AD-DU Czarna Dąbrówka 0:51:38
72. 95 Niedżwiedzki Jan 1926 M4 TKKF Piaski Warszawa 0:54:16
73. 227 Eljasz Barbara 1947 K KB 3x3 Człuchów 0:55:40
74. 213 Buczyński Józef 1942 N Iskra Białogard 0:55:41
75. 229 Targaszewski Ryszard 1945 N KB Koszalin - Sianów 1:08:06

Nie ukończyli biegu:
Nr 81 - Garska Magdalena  Bytów
Nr 88 - Gil Andrzej  LZS Czarmięs
Nr 80 - Ludwikowski Zdzisław KB Bryza Postomino
Nr 249 - Zgryza Marcin LZS Unichowo
Nr 142 - Rymuszka Stefan Słupsk


Zawodnicy podczas biegu głównego.

Józef Natkaniec nr 100 i Artur Lewandowski na trasie biegu.

Marian Gliszczyński z synkiem dobiegają do mety.


Józef Natkaniec - podczas biegu głównego.

Na podium: 1.Ireneusz Wieligda, 2.Jerzy Kozłowski, 3.Józef Natkaniec
Klasyfikacja gminna:
1. Nr 96 Wieligda Ireneusz 1977 Gliśnica  35:13
2. Nr 239 Kozłowski Jerzy 1957 Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 37:26
3. Nr 100 Natkaniec Józef 1948 Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 38:56
4. Nr 248 Lewandowski Artur LZS Unichowo 40:09
5. Nr 97 Stricker Karol Rokity 42:29
6. Nr 144 Czapiewski Wiesław WKS Nożyno 44:14
7. Nr 145 Klasa Jan Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 45:02
8. Nr 101 Kowal Teodor Orzeł AR-Du Czarna Dąbrówka 51:38


Na podium: P.Pobłocki, J.Jażdżewski, A. Pelo

 
Kategorie wiekowe:
M 1 16 - 18 lat:
1. Danielewski Mariusz 1982 LZS Czarmięs  35:37
2. Gałkowski Dominik 1982 KB Sławno  37:31
3. Mielewczyk Artur   1981 Baszta Bytów 38:30
M 2 19 - 29 lat:
1. Jażdżewski Jacek 1978 Olompia Bytów 32:39
2. Pelo Artur 1978 Gryf 3 Słupsk 32:49
3. Guzowski Dariusz 1969 KB Malchelm 33:59
M 3 30 - 39 lat:
1. Pobłocki Piotr 1965 Farm Frites Lębork 32:22
2. Jończyk Andrzej 1967 Gryf Wejherowo  34:36
3. Lewiński Piotr  1962 Hurtownia Hansa Piła 40:19
M 4 40 - 49 lat:
1. Włodarczyk Zenon 1956 KB Braci Petk Lębork 34:58
2. Żukowski Andrzej  1955 KB Alwa Sławno 35:53
3. Mach Marian 1955 KB Braci Petk Lębork 36:00
M 5 50 - 59 lat:
1. Natkaniec Józef 1948 Orzeł AR-DU Czarna Dąbrówka 38:56
2. Megger Andrzej 1947 KB 3x3 Człuchów  40:20
3. Sosnowski Bolesław 1947 K B Gdańsk 40:34
M 6 60 - 69 lat:
1. Bohatkiewicz Jerzy 1937 Kępice 45:28
2. Niwiński Stanisław 1934 K B Gdańsk 46:21
3. Zieniewicz Wacław 1938 Słupsk 47:21
M 7 70 lat i więcej:
1. Niedżwiedzki Jan 1926 TKKF Piaski Warszawa 54:16
Niepełnosprawni:
1. Ostrówka Waldemar 1967 LKB Braci Petk Lębork 39:53
2. Buczyński Józef 1942 Iskra Białogard 55:41
3. Targaszewski Ryszard 1945 KB Koszalin 1:08:06


Start do biegu.
Biegi szkolne VIII Biegu Orłów

Rocznik

Dziewczęta                           

Chłopcy

1990

1.Lipińska Karolina Lipnica
2.Pobłocka Kamila SP 5 Lębork
3.Friede Krystyna Borowy Młyn

1.Skiba Andrzej Borowy Młyn
2.Siwicki Bartosz Łupawa
3.Przybyłowicz Paweł Postomino

1989

1.Polechońska Emilia Postomino
2.Jakubek Agnieszka Lipusz
3.Wirkus Bożena Borowy Młyn

1.Śleboda Przemysław Postomino
2.Gański Krzysztof SP 1 Bytów
3.Toczek Przemysław Borzytuchom

1988

1.Lass Lucyna Borzytuchom
2.Gańska Anna SP 1 Bytów
3.Czapiewska Aleksandra Lipusz

1.Reszka Leszek Borowy Młyn
2.Stolc Marcin Lipusz
3.Reszka Wojciech Borowy Młyn

1987

1.Kaczmarek Bożena Olimpia Bytów
2.Sowińska Kamila Postomino
3.Lis Justyna Olimpia Bytów

1.Kowiel Jarosław SP 3 Bytów
2.Kwasigroch Jakub Borzytuchom
3.Płotka Kamil Jasień

1986

1.Cyrny Paulina Łupawa
2.Malek Monika Borzytuchom
3.Nowak Milena Pomysk Wielki

1.Krzemiński Łukasz LZS Czarmięs
2.Szjkowski Chrystian Czarna Dąbrówka
3.Tkacz Tomasz Czarna Dąbrówka

1985

1.Michałowska Dominika Przechlewo
2.Gliszczyńska Krystyna SP 3 Bytów
3.Rumińska Kamila Czarna Dąbrówka

1.Antropik Roman MKS Chromik Słupsk
2.Szakowski Krzysztof Jezierzyce
3.Tandecki Marek Przechlewo

1984

1.Peplińska Karolina SP 3 Bytów
2.Jankowska Lidia Pomysk Wielki
3.Kopecka Wioletta LZS Czarmięs

1.Skórowski Waldemar Borzytuchom
2.Grzonka Piotr SP 1 Bytów
3.Grzonka Paweł SP 1 Bytów

1983

1.Pituch Katarzyna Borzytuchom
2.Garbicz Karolina Borzytuchom
3.Prabucka Sylwia Borzytuchom

1.Wrycza Jarosław Lipnica
2.Wroński Piotr Olimpia Bytów
3.Łosiński Grzegorz Olimpia Bytów

junior

1.Żmijewska Izabela Jantar Ustka
2.Gliszczyńska Ewa Baszta Bytów
3.Garska Magdalena Baszta Bytów

1.Manikowski Przemysław Olimpia Bytów
2.Knopik Tomasz ZSZ Bytów
3.Żwirek Maciej UKS Orzeł Czarna Dąbrówka

 

Klasyfikacja generalna szkół w VIII Biegu Orłów:
1. SP Borzytuchom - 194 pkt.
2. SP Lipusz - 160 pkt.
3. SP Borowy Młyn - 107 pkt.
4. SP Postomino - 95 pkt.
5. SP Czarna Dąbrówka - 94 pkt.
6. SP Lipnica - 80 pkt.
7. SP 1 Bytów - 65 pkt.
8. SP 3 Bytów - 62 pkt.
9. SP Łupawa -   52 pkt.
10.SP Pomysk Wielki - 33 pkt.
12. SP Jasień - 32 pkt.
13. SP Nożyno - 26 pkt.
17. Mikorowo - 20 pkt.
19. SP Rokity - 12 pkt.
27. SP Kozy - 1 pkt.


I już na mecie. 

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=