Bieg Orłów
  X Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

3.05.2000 rok - X Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka 
Patronat nad imprezą sprawował Maciej Płażyński, marszałek Sejmu RP.

Do młodzieżowej rywalizacji na dystansach od 600 do 3000 m przystąpiło 379 adeptów biegania z 27 szkół. Na starcie biegu głównego stanęło 87 uczestników, w tym 7 kobiet. Wszyscy przeżywali chwile słabości, bo słońce mocno dawało się we znaki.

Kobiety:
1.Lucyna Kuklińska-Nurkowska 40:19 - LKB Braci Petk Lębork
2.Irena Rybarczyk 41:11- KB Bytów
3.Magdalena Garska 47:09 - KB Bytów
Mężczyżni:
1.Radosław Dudycz 30:22 - Gryf 3 Słupsk
2.Adam Thiel 30:28 - Gryf 3 Słupsk
3.Marcin Pacyno 30:55 - Olimpia Bytów

Oficjalne wyniki biegu głównego:
Miejsce Nazwisko i imię Klub-Miejscowość Wynik
1. Dudycz Radosław Gryf 3 Słupsk 30:22
2. Thiel Adam Gryf 3 Słupsk 30:28
3. Pacyno Marcin Olimpia Bytów 30:55
4. Pelo Artur JW 2718 Słupsk 31:17
5. Manikowski Przemysław Olimpia Bytów 33:11
6. Gałkowski Dariusz KS Święc Sławno 33:18
7. Guzowski Dariusz Szkoła Policji Słupsk 33:20
8. Włodarczyk Zenon Szkoła Policji Słupsk 33:46
9. Pochranowicz Janusz Olimpia Bobolice 34:25
10. Brylowski Stanisław Wejherowo 34:46
11.  Wieligda Ireneusz  Gliśnica  34:47
12.  Jończyk Andrzej  Gryf Wejherowo  35:39
13. Garski Kryspin KB Bytów 35:48
14.  Gliniecki Henryk  Gdańsk  35:54
15. Kozłowski Jerzy  KS Czarna Dąbrówka 36:24
16. Grabaszewski Piotr Talex-Borysław Borzytuchom 36:27
17.  Orlik Grzegorz  Olimpia Bobolice  36:50
18.  Kalinowski Arkadiusz  Gdańsk  37:04
19.  Pakos Piotr  Bryza Postomino  37:05
20.  Małys Andrzej  KB Tempo Poltarex Lębork  37:18
21.  Malinowski Adam  KS Święc Sławno  37:24
22.  Rusin Leszek  Tempo Poltarex Lębork  37:45
23.  Ostrówka Waldemar  LKB Braci Petk Lębork  37:55
24. Mielewczyk Artur Baszta Bytów 38:09
25.  Wiśniewski Zbigniew  KB Florian Chojnice  38:12
26.  Cyman Ryszard  Lubowidz  38:15
27.  Stromski Grzegorz  Tęcz Nowa Wieś Lęborska  38:39
28.  Trzebiatowski Dariusz  Florian Chojnice  38:42
29.  Rudnik Jerzy  KB Florian Chojnice  38:55
30.  Antosik Grzegorz  Bryza Postomino  39:02
31.  Majewski Ryszard  KB Braci Petk Lębork  39:04
32.  Telesiewicz Henryk  KS Święć Sławno  39:12
33.  Monoke Piotr  Lębork  39:17
34. Kozłowski Arkadiusz KS Czarna Dąbrówka 39:44
35.  Staniaszek Bogusław  KB Tupot Ustka  39:52
36.  Chudy Henryk  KB Święc Sławno  40:05
37.  Chudy Sylwester Sławno   40:16
38. Kuklinska-Nurkowska Lucyna KB Braci Petk Lębork 40:19
39. Rybarczyk Maciej KB Bytów 40:40
40. Gawin Stefan KS Czarna Dąbrówka 40:41
41. Majkowski Stanisław KB Bytów 40:44
42.  Felczak Fabian  Słupsk  40:56 
43.  Nagórek Kamil  Słupsk  40:56
44.  Sikorski Witold  Kurowo  40:57
45.  Filipów Tadeusz   Tempo Poltarex Lębork  41:07
46.  Nagórek Krzysztof  Słupsk  41:09
47. Rybarczyk Irena KB Bytów 41:11
48. Chmielecki Piotr Bytów 41:27
49.  Stempnik Dariusz  Gdynia  41:32
50. Chmielecki Przemysław Bytów 41:38
51.  Witkowski Krzysztof  Święc Sławno 41:49 
52.  Łopiński Aleksy  Maratończyk Okonek  41:57
53.  Petk Jerzy  LKB Braci Petk Lębork  42:04
54. Nierzwicki Tomasz Bytów 42:13
55. Natkaniec Józef KS  Czarna Dąbrówka 42:46
56.  Kowalczyk Krzysztof  KS Święc Sławno  43:03
57. Klasa Jan KS Czarna Dąbrówka 43:41
58. Milik Zygmunt   Morena Gdańsk  43:47
59.  Petk Zygmunt  LKB Braci Petk Lębork  43:57
60.  Federowicz Jerzy  Morena Gdańsk  43:58
61.  Labuda Adam  Lębork  43:59
62.  Muszyński Jacek  Święc Sławno  44:27
63.  Niwiński Stanisław  Gdańsk   44:52
64.  Janiszewski Mieczysław  Bulk Cargo Port Szczecin  46:08
65.  Błaszkiewicz Bogusław  KB Sławno  46:44
66.  Filip Krzysztof  Tempo Poltarex Lębork  46:54
67. Garska Magdalena KB Bytów 47:09
68. Klasa Marian Pomysk Wielki 47:54
69.  Buczkowski Wiesław  KS Święc Sławno  48:39
70.  Słomski Zenon  Korzybie  48:48
71.  Kruk Czesław  KB Tupot Ustka  48:52
72.  Krzewniak Bogdan  Poltarex Lębork  49:17
73.  Tabaka Jan  Lębork  49:18
74.  Górski Antoni  Tempo Poltarex Lębork  49:31
75. Kowal Teodor KS Czarna Dąbrówka 50:27
76.  Bohatkiewicz Jerzy  Kępice  50:44
77.  Drobliński Wojciech  Gdynia  51:12
78.  Matusiewicz Stefan  Lębork  51:40
79.  Dudojć Ewa  Florian Chojnice  51:44
80.  Parusiński Marian  TTT Triada Sopot  52:40
81.  Fogt Teresa  KS Święc Sławno 56:05 
82.  Reca Lucyna  Borowiec  58:05
83.  Staniaszek Krystyna  KB Tupot Ustka  58:19
84.  Zmorzyński Aleksander  KB Tupot Ustka  1:01:10
85.  Targaszewski Ryszard  KB Maratończyk Sianów  1:04:26
86.  Breszka Michał  Tempo Pottarex  n k
87.  Trgaszewska Zenobia  KB Maratończyk Sianów  n k


Kategoria Gminna na podium.

Biegi szkolne:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy
1992 kl.I 1.Anna Barszcz Czarna Dąbrówka
2.Iweta Salachna Głobino
3.Katarzyna Knopik Lipusz
1.Łukasz Rutkowski Przechlewo
2.Szymon Szalfer Lipusz
3.Grzegorz Lejk Jasień
1991 kl.II 1.Patrycja Kociuba Czarna Dąbrówka
2.Aneta Cichosz Rekowo
3.Sylwia Mazurczyk Głobino
1.Tomasz Galikowski SP 3 Bytów
2.Andrzej Hinca Rokity
3.Rafał Klasa Rokity
1990 kl.III 1.Joanna Lesińska Czarna Dąbrówka
2.Agata Błaszkowska Lipusz
3.Katarzyna Maj Postomino
1.Wojciech Król SP 2 Bytów
2.Krzysztof Stonntag Pobłocie
3.Paweł Żmudzki Lębork
1989 kl.IV
1.Emilia Polechońska Postomino
2.Joanna Kłączyńska SP 1 Bytów
3.Dorota Salachna Głobino
1.Przemysław Ślebioda Postomino
2.Krzysztof Gański SP 1 Bytów
3.Arkadiusz Stromski Nowa Wieś Lęborska
1988 kl.V 1.Karolina Werenc Głobino
2.Monika Kleban Głobino
3.Anna Gańska SP 1 Bytów
1.Marcin Stolc Lipusz
2.Andrzej Wolski Nakla
3.Pawł Pobłocki Lipusz
1987 kl.VI 1.Marzena Kaczmarek SP 1 Bytów
2.Michalina Michałowska Przechlewo
3.Agata Radmacher Głobino
1.Michał Czaja Lębork
2.Mateusz Drost Rekowo
3.Przemysław Cichosz Rekowo
1986 Kl.VII 1.Justyna Cichosz SP 1 Bytów
2.Agnieszka Rzeszewicz Lębork
3.Ewa Kupc SP 1 Bytów
1.Adam Strzelczyk Głobino
2.Michał Rolbiecki SP 1 Bytów
3. Paweł Rolbiecki SP 1 Bytów
1985 Kl.VIII 1.Krystyna Gliszczyńska SP 3 Bytów
2.Kamila Rumińska Czarna Dąbrówka
3.Monika Michałowska Przechlewo
1.Roman Antropik SP 16 Słupsk
2.Tomasz Oberland SP 2 Człuchów
3.Marek Tandecki Przechlewo
Junior 1.Grażyna Kulikowska Lębork
2.Joanna Kulikowska Lębork
3.Ewa Gliszczyńska Baszta Bytów
1.Dominik Gałkowski Święc Sławno
2.Michał Breska Tempo-Poltarex Lębork
3.Łukasz Labuda Mikorowo
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=