Bieg Orłów
  XII Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka
 Na starcie biegu głównego stanęło 97 zawodników. Jednak aż  9 osób nie wytrzymało trudów i zeszło z trasy /m in. Marcin Pacyno i Ireneusz Wieligda/.Tym razem organizatorzy zrezygnowali z biegów juniorskich, w których i tak brało udział niewiele osób. Nie wpłynęło to zasadniczo na frekwencję, gdyż w biegach szkolnych wystartowało 425 uczniów /o 7 mniej niż przed rokiem/. Najlepszym zawodnikiem z naszej gminy był Jerzy Kozłowski, który zajął 7 miejsce.


Podium kobiet: 1- Arleta Makarewicz, 2-Magdalena Lisicka, 3-Lucyna Kuklińska

XII Bieg ORŁOW - 10 km (Czarna Dabrówka 3 maj 2002)


Start do biegu głównego.
Miej. M/Kat. N-r Nazwisko i imię R-k Kat. Kraj-Klub-Miasto Wynik
1 1 2 PELO Artur 1978 M-20 WKS Zawisza Bydgoszcz 00:31:41
2 1 86 THIEL Adam 1972 M-30 KKS Ekspres Katowice 00:31:53
3 2 29 KWIATKOWSKI Sławomir 1974 M-20 SZTORM Kołobrzeg 00:32:13
4 1 113 LISICKI Waldemar 1962 M-40 FLOTA Gdynia 00:34:03
5 2 65 GUZOWSKI Dariusz 1969 M-30 KB REEBOK Warszawa 00:34:38
6 1 47 ZBLEWSKI Tadeusz 1984 M-16 OLIMPIA Bytów 00:35:30
7 2 38 KOZŁOWSKI Jerzy 1957 M-40 KS Czarna Dąbrówka 00:35:52
8 3 50 WIECZORKIEWICZ Jerzy 1981 M-20 TEMPO POLTAREX Lębork 00:36:30
9 2 49 RUSIN Leszek 1983 M-16 TEMPO POLTAREX Lębork 00:36:44
10 4 60 SYWANYCZ Ireneusz 1978 M-20 KS Czarna Dąbrówka 00:36:48
11 3 10 CHUDY Sylwester 1984 M-16 KS WIĘC Sławno 00:37:09
12 5 83 OWNICKI Wojciech 1976 M-20 TALEX Borzytuchom 00:37:27
13 3 56 BARAN Mieczysław 1963 M-30 KB Przylesie TKKF Koszalin 00:37:43
14 4 1 JOŃCA Sylwester 1984 M-16 Starnice 1 00:37:54
15 3 6 CHUDY Henryk 1955 M-40 KS WIĘC Sławno 00:38:22
16 4 5 MAKSY Ryszard 1955 M-40 Gdańsk 00:38:40
17 4 24 KALINOWSKI Arkadiusz 1971 M-30 Gdańsk 00:39:26
18 1 20 TELESIEWICZ Henryk 1947 M-50 KS WIĘC Sławno 00:39:30
19 5 13 MALINOWSKI Adam 1957 M-40 KS WIĘC Sławno 00:39:38
20 1 39 MAKAREWICZ Arleta 1983 K-1 KB Biały Bór 00:39:54
21 5 30 LISIUS Tomasz 1964 M-30 Gdańsk 00:39:57
22 6 80 GARSKI Kryspin 1976 M-20 KB Bytów 00:40:13
23 1 72 WINIEWSKI Zbigniew 1936 M-60 KB FLORIAN Chojnice 00:40:18
24 7 96 PLATA Zbigniew 1978 M-20 Osława Dšbrowa 00:40:29
25 2 25 DATA Kazimierz 1952 M-50 STOCZNIA Gdańska 00:40:31
26 3 67 RUDNIK Jerzy 1952 M-50 KB FLORIAN Chojnice 00:40:32
27 4 31 NATKANIEC Józef 1948 M-50 KS Czarna Dąbrówka 00:40:37
28 2 100 LISICKA Magdalena 1971 K-1 FLOTA Gdynia 00:40:38
29 6 3 DĘGA Ryszard 1955 M-40 KB TUPOT Ustka 00:40:56
30 5 34 SPORNY Bolesław 1950 M-50 Rumia 00:40:57
31 5 14 KULCZYCKI Przemysław 1984 M-16 KS WIĘC Sławno 00:41:34
32 7 85 TOBOŁA Roman 1957 M-40 UKS Jedynka Szczecinek 00:42:07
33 6 9 MUSZYŃSKI Jacek 1952 M-50 KS WIĘC Sławno 00:42:11
34 8 42 EIKMANN Dariusz 1982 M-20 LKB Braci Petk Lębork 00:42:13
35 9 16 ROMANOWSKI Daniel 1981 M-20 KS WIĘC Sławno 00:42:23
36 8 87 NAGÓREK Krzysztof 1957 M-40 Słupsk 00:42:30
37 9 84 MAJEWSKI Ryszard 1958 M-40 KB BRACI PETK Lębork 00:42:37
38 6 64 GAWIN Stefan 1966 M-30 KS Czarna Dabrówka 00:42:41
39 6 15 GRACHALA Rafał 1983 M-16 Ostrowiec 00:42:52
40 7 73 WETTA Mirosław 1964 M-30 Gołowacz Lębork 00:42:54
41 10 23 SKIERKA Wiesław 1977 M-20 UKS SKI Mechanik Kartuzy 00:43:08
42 2 41 PETK Zygmunt 1942 M-60 LKB BRACI PETK Lębork 00:43:31
43 1 37 OSTRÓWKA Waldemar 1967 MSI-1 LKB BRACI PETK Lębork 00:43:31
44 7 88 NAGÓREK Kamil 1983 M-16 Słupsk 00:43:36
45 11 125 SPŁAWSKI Jakub 1977 M-20 Zawał Katowice 00:43:42
46 10 35 PETK Jerzy 1956 M-40 LKB BRACI PETK Lębork 00:43:43
47 3 28 KUKLIŃSKA Lucyna 1973 K-1 LKB BRACI PETK Lębork 00:43:45
48 12 63 STOJEK Marcin 1982 M-20 Mikorowo 00:43:51
49 11 51 KUZMIŃSKI Andrzej 1953 M-40 KB BRACI PETK Lębork 00:44:01
50 7 33 GAWEŁ Jan 1948 M-50 TKKF DOKER Gdynia 00:44:45
51 8 17 ZAWADA Andrzej 1966 M-30 Głobino 00:44:46
52 13 97 NIERZWICKI Tomasz 1981 M-20 Bytów 00:44:53
53 8 43 TKACZ Tomasz 1986 M-16 Czarna Dąbrówka 00:45:14
54 14 57 MIELEWCZYK Artur 1981 M-20 Bytów 00:45:46
55 15 26 STRICKER Karol 1977 M-20 KB Czarna Dąbrówka 00:45:58
56 8 58 FILIPÓW Tadeusz 1949 M-50 TEMPO-POLTAREX Lębork 00:46:16
57 9 12 SŁOMSKI Zenon 1946 M-50 KS WIĘC Sławno 00:46:27
58 12 76 LEWIŃSKI Mirosław 1960 M-40 Lębork 00:46:43
59 13 53 KULIKOWSKI Zbigniew 1953 M-40 LKB Braci Petk Lębork 00:46:49
60 10 54 SZAFRAN Jerzy 1951 M-50 KB Przylesie TKKF Koszalin 00:47:28
61 2 82 MARKOWSKI Andrzej 1953 MSI-1 KB Maratończyk Sianów 00:47:39
62 4 69 WINIEWSKA Anna 1981 K-1 KB Biały Bór 00:47:41
63 14 74 FILIP Krzysztof 1957 M-40 TEMPO POLTAREX Lębork 00:47:53
64 9 8 BUCZKOWSKI Wiesław 1968 M-30 KS WIĘC Sławno 00:48:02
65 15 59 SOWIŃSKI Lech 1956 M-40 TEMPO POLTAREX Lębork 00:48:48
66 16 128 NAZIEMIEC Leszek 1974 M-20 Katowice 00:49:47
67 11 18 MADEJCZYK Edmund 1947 M-50 KB TUPOT Ustka 00:49:52
68 9 89 WOLSKI Henryk 1986 M-16 Unichowo 00:50:45
69 3 45 TABAKA Jan 1941 M-60 LĘBORK 00:51:04
70 10 11 MOTYL Michał 1986 M-16 KS WIĘC Sławno 00:51:14
71 16 77 MAJKOWSKI Stanisław 1956 M-40 KB Bytów 00:51:27
72 10 120 DWULIT Marek 1965 M-30 Bydgoszcz 00:51:29
73 17 78 KLASA Marian 1955 M-40 Pomysk Wielki 00:51:29
74 5 70 WITT Grażyna 1953 K-1 Sopot 00:51:42
75 6 7 CHUDY Grażyna 1981 K-1 KS WIĘC Sławno 00:52:07
76 12 66 FELCZAK Fabian 1949 M-50 Słupsk 00:52:44
77 13 52 KOWAL Teodor 1950 M-50 KS Czarna Dąbrówka 00:53:02
78 18 21 WITKOWSKI Krzysztof 1962 M-40 KS WIĘC Sławno 00:53:32
79 17 124 MICHALIK Piotr 1973 M-20 Zawał Katowice 00:54:11
80 7 19 NOWAK Iwona 1985 K-1 Objazda 00:54:23
81 11 22 LISIUS Krzysztof 1963 M-30 Gdańsk 00:54:49
82 19 55 WALO Zbigniew 1958 M-40 KB Przylesie TKKF Koszalin 00:55:43
83 1 46 PARUSIŃSKI Marian 1922 M-70 TTT TRIADA Sopot 00:59:01
84 14 75 BETCHER Bernard 1952 M-50 KB FLORIAN Chojnice 00:59:02
85 8 134 NAZIEMIEC Daria 1976 K-1 Katowice 01:00:47
86 4 48 PIWAR Zenon 1939 M-60 Lębork 01:02:09
87 2 32 DROBLIŃSKI Wojciech 1930 M-70 Gdynia 01:02:59
88 3 81 TARGASZEWSKI Ryszard 1945 MSI-1 KB MARATOŃCZYK Sianów 01:26:11


Zawodnicy na trasie biegu - Nr 2 Artur Pelo zwyciężca biegu głównego
Prowadzi Sławomir Kwiatkowski.



Jerzy Kozłowski na mecie.


Kategoria gminna:Jerzy Kozłowski, Ireneusz Sywanycz, Józef Natkaniec
Wyniki biegów szkolnych:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy    
1994 1.Monika Urbaniak Lipusz
2.Marta Lipowska Głobino
3.Aleksandra Piotrowska Rokity
1.Robert Szulfer Lipusz
2.Jacek Błaszkowski Lipusz
3.Grzegorz Jakubek Nakla
1993 1.Karolina Zielińska Nożyno
2.Weronika Idzik Rekowo
3.Karolina Urban Pobłocie
1.Sławomir Stolc Dziemiany
2.Tomasz Huzarek Lipusz
3.Marek Mański Nakla
1992 1.Oliwia Turawska Wytowno
2.Ewelina Guła Nakla
3.Weronika Jakubek Nakla
1.Łukasz Rutkowski Przechlewo
2.Szymon szulfer Lipusz
3.Robert Malek Czarna Dąbrówka
1991 1.Aneta Cichosz Rekowo
2.Patrycja Haraf Przechlewo
3.Małgorzata Wrońska Parchowo
1.Krzysztof Antropik SP 10 Słupsk
2.Artur Jakubek Nakla
3.Mateusz Bęben Głobino
1990 1.Marta Stępień Przechlewo
2.Kamila Pobłocka SP 5 Lębork
3.Joanna Leśińska Tychowo
1.Krzysztof Sonntag Pobłocie
2.Michał Lis Czarna Dąbrówka
3.Przemysław Petza Nożyno
1989 1.Julita Haraf Przechlewo
2.Malwina Szydłowska Przechlewo
3.Joanna Kłączyńska Olimpia Bytów
1.Piotr Michałowski Strzelino
2.Mateusz Węsierski Czarna Dąbrówka
3.Łukasz Jakubek SP 8 Gdańsk
Gimnazja 1.Katarzyna Szarzyńska G 2 Bytów
2.Katarzyna Pękała G Objazda
3.Anna Madej G Objazda
1.Karol Makarewicz G Biały Bór
2.Michał Rolbiecki Olimpia Bytów
3.Ryszard Sokołowski G Wicko

Klasyfikacja szkół:
1. Głobino - 164 pkt.
2. Lipusz - 141 pkt.
3. Czarna Dąbrówka - 90 pkt.
 
Klasyfikacja gimnazjów:
1. Gimnazjum Nożyno - 28 pkt.
2. Gimnazjum Nakla - 27 pkt.
3. Gimnazjum Objazda - 24 pkt.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=