Bieg Orłów
  XIII Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

 

 

XIII Bieg Orłów Czarna Dąbrówka 3.05.2003 rok.







 
1 Artur Pelo M 20-1 JW 1872 Słupsk    31.00
2 Wladimir Duchowicz M 30-1 Dynamo Mińsk / Białoruś 31.02
3 Przemysław Rojewski M 20-2 Wakoz Lizino 31.06
4 Marcin Kufel M 20-3 KL Bałtyk Koszalin 31.25
5 Ryszard Formela M 20-4 Tęcza Nowa Wieś Lęborska 31.42
6 Tadeusz Zblewski M16-1 MLKS Olimpia Bytów 31.47
7 Grzegorz Sokołowski M16-2 SKLA Sopot 31.53
8 Paweł Grzonka M16-3 MLKS Olimpia Bytów 32.05
9 Ireneusz Wieligda M 20-5 Talex Borzytuchom 32.19
10 Radosław Dudycz M 20-6 Ekspress Katowice 32.42
11 Dariusz Guzowski M 30-2 Reebok Warszawa 33.17
12 Michał Żmija M 16-4 KS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 33.51
13 Arkadiusz Kozak M 30-3 KB Przylesie Koszalin 34.17
14 Sylwester Chudy M 16-5 KS Święc Sławno 34.23
15 Michał Rolbiecki M 16-6 MLKS Olimpia Bytów 34.33
16 Leszek Rusin M 20-7 LKB Braci Petk Lebork 34.37
17 Zenon Włodarczyk M 40-1 Szkoła Policji Słupsk 34.41
18 Dominik Gałkowski M20-8 KS Święc Sławno 34.56
19 Jerzy Kozłowski M40-2 GTS Czarna Dąbrówka 35.13
20 Dariusz Falkowski M30-4 KB Tupot Ustka 35.29
21 Jerzy Wieczorkiewicz M20-9 MKS Fighter Białogard 35.47
22 Karol Makarewicz M16-7 KB Biały Bór 35.55
23 Henryk Chudy M40-3 KS Święc Sławno 36.31
24 Adam Malinowski M40-4 KS Święc Sławno 36.53
25 Ryszard Zaborski M30-5 KB TKKF Przylesie Koszalin 37.00
26 Henryk Gliniecki M50-1 KB Pospolite Ruszenie Gdańsk 37.15
27 Henryk Telesiewicz M50-2 KS Święc Sławno 37.30
28 Przemysław Kowalczyk M30-6 MKS Fighter Lębork 37.30
29 Robert Czerniak M16-8 LKB Braci Petk Lębork 37.39
30 Ryszard Dęga M40-5 KB Tupot Ustka 37.55
31 Krzysztof Lech M20-10 Tczew 38.18
32 Ryszard Maksyś M40-6 Gdańsk 38.31
33 Piotr Dęga M16-9 KB Tupot Ustka 38.48
34 Wojciech Owśnicki M20-11 Talex Borzytuchom 38.29
35 Zbigniew Plata M20-12 Osława Dąbrowa 39.05
36 Kamila Andrzejewska K-1 Darłowo 39.13
37 Andrzej Konkol M40-7 Tempo Poltarex Lębork 39.18
38 Ireneusz Sywanycz M20-13 KS Czarna Dąbrówka 39.23
39 Roman Czech M50-3 Słupsk 39.24
40 Marcin Stojek M20-14 Czarna Dąbrówka 39.33
41 Daniel Romanowski M20-15 KS Święc Sławno 39.40
42 Ewelina Dolna K-2 MLKS Olimpia Bytów 39.44
43 Tomasz Lisius M30-7 Gdańsk 39.48
44 Przemysław Kulczycki M16-10 KS Święc Sławno 39.55
45 Romuald Miszewski M40-8 TKKF Doker Gdynia 40.03
46 Jarosław Jazowski M20-16 Kołczygłowy 40.05
47 Adam Jazowski M20-17 KS Bryza Postomino 40.12
48 Krzysztof Nagórek M40-9 KB Tupot Ustka 40.30
49 Lucyna Kuklińska K-3 LKB Braci Petk Lębork 40.37
50 Tadeusz Filipów M50-4 Lębork 40.40
51 Krzysztof Wilczewski M16-11 KS Święc Sławno 40.44
52 Aleksander Kulczycki M16-12 KS Święc Sławno 40.54
53 Tomasz Tkacz M16-13 LZS Unichowo 40.57
54 Bolesław Sporny M50-5 TKKF Doker Gdynia 41.08
55 Lech Sowiński M40-10 Lębork 41.17
56 Kazimierz Data M50-6 Gdańsk 41.23
57 Stefan Gawin M30-8 KS Czarna Dąbrówka 41.26
58 Mieczysław Drawc M40-11 Gdańsk 41.32
59 Mariusz Wilczewski M16-14 KS Święc Sławno 41.35
60 Kazimierz Szczegielniak M40-12 LZS Aller-Pl Unichowo 41.44
61 Grzegorz Krotowski M30-9 KB Tupot Ustka 41.45
62 Zbigniew Kulikowski M50-7 LKB Braci Petk Lębork 42.08
63 Wojciech Sypiański M40-13 Ustka 42.10
64 Stanisław Majkowski M40-14 Bytów 42.11
65 Krzysztof Witkowski M40-15 KS Święc Sławno 42.16
66 Mieczysław Janiszewski M40-16 Bulk Cargo Port Szczecin 42.30
67 Jan Gaweł M50-8 TKKF Doker Gdynia 43.09
68 Kamil Nagórek M20-18 Słupsk 43.12
69 Karol Stricker M20-19 KB Czarna Dąbrówka 43.16
70 Jarosław Bieliński M16-15 Karwno 43.17
71 Władysław Żukowski M50-9 KS Święc Sławno 43.19
72 Kamila Rumińska K-4 Talex Borysław 44.02
73 Witold Sikorski M40-17 Run 42 Kurowo 44.29
74 Edward Pokorny M50-10 KB Tupot Ustka 44.38
75 Edmund Madejczyk M50-11 KB Tupot Ustka 45.03
76 Zenon Słomski M50-12 KS Święc Sławno 45.06
77 Romuald Dobosz M50-13 KB Tupot Ustka 45.11
78 Władysław Judyka M40-18 JW 1131 Mińsk Mazowiecki 45.29
79 Michał Motyl M16-16 KS Święc Sławno 45.42
80 Jacek Muszyński M50-14 KS Święc Sławno 45.45
81 Janusz Sowiński M40-19 KB Bryza Postomino 45.47
82 Wojciech Wilkowski M30-10 Aktywni Bobrowniki 45.50
83 Bogusław Błaszkiewicz M40-20 KS Święc Sławno 45.50
84 Zbigniew Domżalski M16-17 KS Święc Sławno 45.53
85 Zygmunt Milik M50-15 KB Pospolite Ruszenie Gdańsk 46.21
86 Henryk Wolski M16-18 LZS Aller-PL Unichowo 46.33
87 Fabian Felczak M50-16 Słupsk 46.36
88 Wojciech Michalak M30-11 KS Święc Sławno 46.53
89 Wiesław Buczkowski M30-12 KS Święc Sławno 47.09
90 Bronisław Kabaciński M50-17 KB Tupot Ustka 47.24
91 Stefan Mańczak M40-21 Bytów 47.32
92 Krzysztof Osowski M20-20 KS Bryza Postomino 47.37
93 Nikodem Wasita M50-18 Słupsk 48.01
94 Ireneusz Wasita M30-13 Słupsk 48.01
95 Kazimierz Bułczyński M70-1 KB TKKF Przylesie Koszalin 48.27
96 Grażyna Chudy K-5 KS Święc Sławno 48.33
97 Teodor Kowal M50-19 KB Czarna Dąbrówka 48.33
98 Stanisław Niwiński M60-1 TKKF Rozstaje Gdańsk 48.47
99 Jan Koperski M40-22 KS Święc Sławno 49.00
100 Andrzej Śmiłowski M40-23 Ustka 49.30
101 Ireneusz Zagrodzki M40-24 KB Tupot Ustka 49.32
102 Marian Klasa M40-25 Pomysk Wielki 50.21
103 Leszek Kapała M40-26 KS Święc Sławno 50.27
104 Jerzy Fedorowicz M70-2 KB Pospolite Ruszenie Gdańsk 50.38
105 Piotr Jaros M40-27 Lubieszewo 56.24
106 Janusz Pituła M40-28 Aktywni Damnica 57.27
107 Zdzisław Ludwikowski M50-20 KB Bryza Postomino 59.04
108 Marian Parusiński M70-3 TTT Triada Sopot 59.21




 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=