Bieg Orłów
  XIX Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

 CZARNA DĄBRÓWKA 2009 
XIX Ogólnopolski   B I E G   O R Ł Ó W
 

M-ce Nr Nazwisko i imię  rocznik  Kategoria Klub-Miasto
 

1.    28   DUDYCZ Radosław    1974   M-30 ENERVITT TEAM Polska        0:31:26
2.    58   DRWAL Piotr                  1973   M-30 LKS JANTAR Ustka               0:31:46
3.    97  ZBLEWSKI Tadeusz   1984   M-20 ULKS TALEX Borzytuchom   0:32:28
4.    7   CHUCHAŁA Daniel         1983   M-20 AZS-AWFiS Gdańsk                0:32:43
5.    61  ROLBIECKI Michał      1986   M-20 ULKS TALEX Borzytuchom   0:33:39
6.    60  THIEL Adam       1972   M-30 TĘCZA Nowa Wieś Lęborska            0:33:45
7.    44  DORSZYŃSKI Grzegorz1982 M-20 ULKS TALEX Borzytuchom  0:34:36
8.    39   DZIUBA Piotr         1979   M-30 UKB MARATOŃCZYK Okonek      0:34:55
9.    48   WIRKUS Łukasz 1988   M-20 ULKS TALEX Borzytuchom           0:35:04
10.  101  ANTOSIK Grzegorz    1977   M-30 KS BRYZA Postomino            0:35:13
11.   37   MIELEWCZYK Łukasz  1987   M-20 Charbrowo                              0:36:54
12.   4   KOZŁOWSKI Arkadiusz  1982   M-20 GTS Czarna Dąbrówka        0:37:03
13.   96  PELA Zdzisław       1971   M-30 KB GOCH Bytów                            0:37:26
14.   47  OWŚNICKI Wojciech   1976   M-30 ULKS TALEX Borzytuchom  0:38:03
15.   66  BARAN Mieczysław  1963   M-40 TKKF PRZYLESIE Koszalin     0:38:36
16.   20  WIŚNIEWSKI Mieczysław1954   M-50 SZ POLICJA Słupsk           0:38:41
17.   36  LEBIODA Sebastian   1987  M-20 Wrzeście                     0:38:58   
18.   77  SKIERKA Wiesław  1977   M-30 GKS CARTUSIA Kartuzy             0:39:05
19 .   3   KOZŁOWSKI Jerzy 1957   M-50 GTS Czarna Dąbrówka                 0:39:25
20.   24  PLEWA Mariusz          1974   M-30 KS Damnica                                 0:39:34
21.   19  GOLECKI Mirosław 1977   M-30 TKKF PRZYLESIE Koszalin        0:39:37
22.  108  KAMIŃSKI Marcin 1992  M-16 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:39:38
23.  107  KAMIŃSKI EMIL 1992   M-16 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:39:39
24.   17  TRZEBIATOWSKI Kamil1989   M-20 GR. TRÓJMIASTO Sulęczyno  0:40:20
25.  105  CHACUŚ Ryszard         1973   M-30 KB TUPOT Ustka               0:40:30
26.   89   NIWINSKI Grzegorz       1958   MN-1KB TUPOT Ustka                0:40:41
27.  130  GOSTKOWSKI Łukasz 1987   M-20 Bytów                                   0:40:53
28.   46  BOMBA Jarosław            1973   M-30 Rumia                               0:41:02
29.   33  CYMAN Ryszard     1961   MN-1LKB BRACI PETK Lębork    0:41:19
30.   40  GALANT Adam       1975   M-30 UKB MARATOŃCZYK Okonek 0:41:33
31.  79 RUMIŃSKI Wojciech      1976   M-30 GTS Czarna Dąbrówka     0:41:39
32.  92 ROMANOWSKI Krzysztof 1976   M-30  WENTYLACJA Lębork 0:41:41
33.  98 DĘGA Ryszard             1955   M-50 KB TUPOT Ustka                   0:41:43
34.  41 GALANT Ewa   1980    K-1   UKB MARATOŃCZYK Okonek        0:41:44
35.  26 WILKOWSKI Wojciech   1966   M-40 KS Damnica                       0:41:47
36. 109 JÓŹWIK Adam  1990   M-16 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:42:23
37.  13 SZRYWER Daniel      1991   M-16 Udorpie                                    0:42:27
38.  18 WILCZEWSKI Mariusz 1986   M-20 MKS ŚWIĘC Sławno         0:42:37
39.  64 KIERKOSZ Marek 1966   M-40 TKKF PRZYLESIE Koszalin   0:42:59
40. 125 RYBARCZYK Maciej  1972   M-30 Bytów                                 0:43:04
41. 116 CZAJA Stanisław   1959   M-50 TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz 0:43:06
42.  83 KOBIEROWSKA Kamila 1986    K-1   KB FLORIAN Chojnice   0:43:11
43.  99 RUDNIK Jerzy         1952   M-50 KB FLORIAN Chojnice            0:43:23
44. 115 WETTA Mirosław   1964   M-40 Linia                                           0:43:34
45.  90 JELIŃSKI Mirosław 1966   M-40 SPS ZOZ Lębork                     0:43:40
46.    SOWIŃSKI Lech  1956   M-50 LKB BRACI PETK Lębork         0:43:48
47.  62 NAGÓREK Krzysztof 1957   M-50 KB TUPOT Ustka                0:43:49
48.  21 KRÓL Jacek         1968   M-40 TKKF PRZYLESIE Koszalin    0:44:11
49.  29 KUBIAK Michał    1975   M-30 LTS Lębork                                 0:44:18
50. 100 WOJCIESZUK Kazimierz 1954   M-50 KB TUPOT Ustka       0:44:26
51. 91 CIESZYŃSKI Andrzej 1979   M-30  WENTYLACJA Lębork 0:44:29
52. 68 SYWANYCZ Ireneusz  1978   M-30 Grupa Trójmiasto           0:44:32
53. 73 WIKTOROWICZ Jordan  1980   M-20 KSK Kołczygłowy          0:44:32
54. 43 TERMAN Dariusz     1979   M-30 Lubowidz                           0:44:34
55. 72 KALINOWSKA Joanna  1975    K-1   KS GKS Kołczygłowy 0:44:39
56.103 CZECH Roman    1949   M-60 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:45:09
57. 52 LEONIK Stanisław      1953   M-50 KB GOCH Bytów                   0:45:13
58. 38 LISIUS Tomasz         1964   M-40 Gdańsk                                      0:45:14
59. 42 JAKIEL Ewa    1968    K-1   UKB MARATOŃCZYK Okonek    0:45:15
60. 35 KLASA Jan             1955   M-50 GTS Czarna Dąbrówka           0:45:16
61. 78 LEJK Grzegorz     1991   M-16 Jasień                                     0:45:51
62. 81 MALEK Arkadiusz 1988   M-20 GTS Czarna Dąbrówka          0:45:58
63. 10 ZEIDLER Piotr    1987   M-20 LKB BRACI PETK Lębork    0:46:01
64. 22 MONDRE Piotr    1957   M-50 LTS Lębork                          0:46:10
65. 15 DOLNA Ewelina        1984    K-1   KS GKS Kołczygłowy        0:46:23
66. 30 TUR Leszek           1962   M-40 KB GOCH Bytów                    0:46:34
67. 31 WAC Przemysław    1970   M-30 KB TUPOT Ustka                 0:46:41
68.  KWIDZIŃSKI Tadeusz   1981   M-20 MIHO POLSKA Pępowo 0:46:47
69. 70 FILIPÓW Tadeusz   1949   M-60 Lębork                                     0:46:48
70. 82 GLERIT Dariusz      1975   M-30 Bytów                                   0:46:52
71. 93 MALEK Grażyna          1963   M-40 Czarna Dąbrówka         0:46:52
72. 80 STOJEK Marcin         1982   M-20 GTS Czarna Dąbrówka  0:46:58
73.118 TELESIEWICZ Henryk1947   M-60  OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:47:06
74.106 KOSMALA Piotr 1972   M-30 MaratonyPolskie.pl TEAM Słupsk   0:47:42
75. 16 KONKOL Aleksandra    1989    K-1   AWFiS Gdańsk                 0:47:48
76. 12 SOSNOWSKI Bolesław 1947   M-60 TKKF ROZSTAJE Gdańsk   0:47:56
77. 50 SŁAWSKI Krzysztof      1972   M-30 Bytów                     0:47:59
78. 69 SZWEMIN Kazimierz    1958   M-50 Ustka                     0:48:06
79. 57 SUSZKO Tomasz   1962   M-40 TKKF PRZYLESIE Koszalin 0:48:15
80.   WIRKUS Wojciech  1991   M-16 Ugoszcz            0:48:27
81. 34 SŁOMSKI Zenon   1946   M-60 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:48:28
82. 87 DOBOSZ Romuald   1951   M-50 KB TUPOT Ustka     0:48:39
83. 55 GÓRSKI Antoni         1948   M-60 Lębork                  0:48:44
84. 23  SOWIŃSKA Joanna     1986    K-1   LTS Lębork         0:48:50
85. 49 MAJKOWSKI Stanisław  1956   M-50 KB Bytów-Goch       0:48:51
86. 102 WIŚNIEWSKI Zbigniew  1936 M-70+KB FLORIAN Chojnice  0:49:03
87. 117 KAZUSEK Jan  1950   M-50 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 0:49:04
88. 124 MIONSKOWSKA Iwona 1970  K-1   LKB BRACI PETK Lębork  0:49:04
89. 67 MARKOWSKI Andrzej 1953   MN-1TKKF PRZYLESIE Koszalin  0:49:10
90. 86 BERENT Robert  1966   M-40 KB TUPOT Ustka      0:49:11
91. 84 JUREK Daniel      1985   M-20 Rzechcino               0:49:13
92. 45 ŁOPIŃSKI Aleksy    1948   M-60 MARATOŃCZYK Okonek  0:49:25
93. 71 SYPIŃSKI Wojciech   1959   M-50 Ustka     0:50:24
94. 104 RACHWAŁ ADAM   1972   M-30 UKS HERMES Łubno  0:50:48
95.   OSTRÓWKA Waldemar 1967   MN-1LKB BRACI PETK Lębork 0:50:56
96. 123 LUTZ Damian         1986   M-20 Mikorowo                0:52:07
97. 27 GLESKE Witold      1964   M-40 LTS Lębork             0:52:10
98. 14 WOŁOSZYN Jerzy  1963   M-40 Człuchów             0:52:11
99. 112 PETK Zygmunt      1942   M-60 LKB BRACI PETK Lębork 0:53:01
100. 63 MUSZYŃSKI Jacek  1952   M-50 FLAIR POLAND Słupsk  0:53:03
101. 127 MUERAU-NOWICKA Hanna 1964    K-1   Bytów           0:53:05
102. 53 MOTYL Wojciech       1965   M-40 Lębork                        0:53:08
103.  MILER Zbigniew      1954   M-50 LKB BRACI PETK Lębork 0:53:10
104. 94 FELCZAK Fabian   1949   M-60 Słupsk          0:54:06
105. 59 KOWAL Teodor      1950   M-50 GTS Czarna Dąbrówka 0:54:08
106. 113 GOŁĘBIEWSKA Żaneta     1983    K-1                        0:54:23
107. 128 GARSTECKI Grzegorz   1990   M-16 Kleszczyniec   0:54:40
108. 56 MUSIAŁ Eugeniusz      1946   M-60 Gdynia               0:54:46
109. 54 JEŻEWSKI Paweł          1992   M-16 Tuchlino             0:54:50
110. 119 KONKEL Joanna 1966   M-40 KS Olszewski i Synowie Sławno 0:54:51
111. 111 BIELIŃSKI Jarosław   1987   M-20 JCP Karwno           0:55:01
112. 32 BARSZCZ Anna          1992    K-1   Czarna Dąbrówka   0:55:46
113. 110 FELCZAK Marcin          1976   M-30 GDYNIA                   0:57:00
114. 126  PĘZLIŃSKI Grzegorz    1976   M-30 Bytów               0:57:38
115. 75 NIWIŃSKI Stanisław  1934 M-70+Pom. Klub Weteranów LA Sopot 0:57:46
116. 65 BUŁCZYŃSKI Kazimierz 1930 M-70+TKKF PRZYLESIE Koszalin  0:58:50
117. 25 MAJCHRZAK Artur        1973   M-30 KS Damnica                    0:59:09
118.  BANDURSKI Jacek  1935 M-70+Pom. Klub Weteranów LA Sopot  0:59:18
119. 76 STEFAŃSKI Marek      1955   M-50 Słupsk                         1:00:29
120. 74 REKWIROWICZ Jarosław 1959   M-50 Słupsk                   1:02:04
121. 51 KLASA Marian           1955   M-50 KB GOCH Bytów        1:02:05
122. 85 WACHHOLZ Beata 1970    K-1   KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 1:03:38
123. 120 ŁOZIŃSKI Paweł   1960   M-40 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno 1:03:39
124. 129 GLISZCZYŃSKI Marek 1958   M-50 Bytów                          1:05:09
125. 88 KABACIŃSKI Bronisław  1947   M-60 KB TUPOT Ustka  1:09:59


Zdjęcie startu biegu głównego.

Biegi szkolne:

KL. I-II - ur. w 2000-01 r.

1. Renata Strupińska - SP Garczegorze
2. Malwina Brzozowska - SP Ugoszcz 
3. Klaudia Jędraszak - SP Borzytuchom.
 

1. Maciej Cuppa - SP 5 Bytów
2. Damian Czarnowski- SP Czarna Dąbrówka
 
3. Kamil Grot - SP Tuchlino

KL. III-IV - ur. w 1998-99 r.

1. Natalia Prondzińska - SP Kołczygłowy
2. Natalia Bulczak - SP Tuchlino
3. Sylwia Wolska -SP Linia.

1. Leszek Ginter - SP Brzeżno Szlacheckie
2. Dawid Kiełpiński - SP Borzytuchom
3. Łukasz Przepiórka - SP 5 Lębork.

KL. V-VI - ur. w 1996-97 r.

1. Małgorzata Adamczyk - SP Kołczygłowy
2. Marlena Kreft - SP Studzienice
3. Kamila Oleszkiewicz- SP 2 Bytów

1. Patryk Nurkowski - SP 5 Słupsk
2. Dominik Serafinowski - SP Borzytuchom
3. Jakub Gliwa - SP 2 Bytów

 Gimnazja - ur. 1993 - 95

1. Julia Serafinowska - G Borzytuchom
2. Monika Gwożdziańska - G 1 Lębork
3. Kamila Trzebiatowska - G 1 Bytów

1. Karol Brzeski - G 1 Bytów
2. Krzysztof Zblewski - G Borzytuchom
3. Damian Gałkowski - G Sławno
XIX Bieg Orłw00200043zarna Dąbrw006b0061 2009
XIX Bieg Orłw0020002d album2
XIX Bieg Orłw0020002d album 3

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=