Bieg Orłów
  XV Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

XV Ogólnopolski Bieg Orłów  - Czarna Dąbrówka

W biegu głównym wystartowało 114 zawodników i zawodniczek. 
Na starcie biegów młodzieżowych stanęło 390 zawodników.


Dystans 10 km

1 Radosław Dudycz 1974 M30-1 KKS Ekspres Katowice 30.57
2 Jarosław Cichocki 1971 M30-2 AZS AWF Gorzów 31.17
3 Ryszard Formela 1977 M20-1 Tęcza Nowa Wieś Lęborska 31.23
4 Marcin Kufel 1979 M20-2 Entre Team Warszawa 32.06
5 Przemysław Rojewski 1975 M30-3 Wakoz Luzino 32.57
6 Michał Żmija 1984 M20-3 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 33.48
7 Tadeusz Zblewski 1984 M20-4 Olimpia Bytów 33.55
8 Mariusz Pawłowski 1976 M20-5 FHU Żabex Gdańsk 35.20
9 Karol Kozyra 1983 M20-6 LKB Braci Petk Lębork 35.32
10 Leszek Rusin 1983 M20-7 LKB Braci Petk Lębork 35.39
11 Bogusław Trzasko 1976 M20-8 UWKS WAT Warszawa 35.47
12 Michał Rolbiecki 1986 M16-1 Olimpia Bytów 36.08
13 Bogdan Arent 1961 M40-1 Gdańsk 36.13
14 Andrzej Cechman 1960 M40-2 Pom. Klub Weteranów LA Sopot 36.28
15 Arkadiusz Kozłowski 1982 M20-9 KS Czarna Dąbrówka 36.32
16 Przemysław Kowalczuk 1970 M30-4 MKS Fighter Wicko 37.14
17 Zbigniew Wantoch-Rekowski 1974 M30-5 JRG PSP Miastko 37.21
18 Henryk Chudy 1955 M50-1 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 37.27
19 Tomasz Tkacz 1986 M16-5 GTS Czarna Dąbrówka 37.32
20 Jerzy Kozłowski 1957 M40-3 GTS Czarna Dąbrówka 37.33
21 Mieczysław Wiśniewski 1954 M50-2 SPTS Słupsk 37.57
22 Adam Malinowski 1957 M40-4 MKS Święc Sławno 38.26
23 Henryk Telesiewicz 1947 M50-3 MKS Święc Sławno 38.37
24 Arkadiusz Malek 1988 M16-3 GTS Czarna Dąbrówka 38.40
25 Grzegorz Niwiński 1958 M40-5 KB Tupot Ustka 38.47
26 Ryszard Maksyś 1955 M50-4 Gdańsk 38.55
27 Tomasz Lisius 1964 M40-6 Gdańsk 39.04
28 Kazimierz Data 1952 M50-5 Stocznia Gdańska SA 39.10
29 Michał Golec 1989 M16-4 Gimnazjum Sławsko 39.31
30 Piotr Grzonka 1984 M20-10 PAP Słupsk 39.31
31 Ireneusz Sywanycz 1978 M20-11 Grupa Trójmiasto 40.06
32 Piotr Mondre 1957 M40-7 Tempo 94 Lębork 40.09
33 Tadeusz Kwidziński 1981 M20-12 Miho Polska Pępowo 40.17
34 Kamila Andrzejewska 1978 K20-1 KKS Ekspres Katowice 40.28
35 Wojciech Rumiński 1976 M20-13 Czarna Dąbrówka 40.38
36 Roman Czech 1949 M50-6 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 40.39
37 Lech Sowiński 1956 M40-8 PCK Lębork 40.56
38 Eugeniusz Niemiec 1964 M40-9 SKLA M&S Słupsk 41.00
39 Ryszard Dęga 1955 M50-7 KB Tupot Ustka 41.06
40 Dorota Pawłowska 1980 K20-2 ŻTS Nowy Dwór Gdański 41.13
41 Paweł Petelski 1956 MN-1 7 Szpital MW Gdańsk 41.23
42 Anna Wiśniewska 1981 K20-3 Nautilius Poznań 41.26
43 Wojciech Wilkowski 1966 M30-6 Stowarzyszenie Aktywni 41.39
44 Jerzy Rudnik 1952 M50-8 KB Florian Chojnice 41.46
45 Krzysztof Witkowski 1962 M40-10 KS Święc Sławno 42.12
46 Grzegorz Krotowski 1966 M30-7 KB Tupot Ustka 42.22
47 Tomasz Lis 1985 M20-14 LZS Aller-PL Unichowo 42.28
48 Krystyna Gliszczyńska 1985 K20-4 Baszta Bytów 42.35
49 Zbigniew Wiśniewski 1936 M60-1 KB Florian Chojnice 42.42
50 Stanisław Majkowski 1956 M40-11 KB Bytów 43.00
51 Mariusz Głowacz 1981 M20-15 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 43.06
52 Kazimierz Wojcieszuk 1954 M50-9 KB Tupot Ustka 43.07
53 Kamila Rumińska 1985 K20-5 Talex Borzytuchom 43.15
54 Bolesław Ostrówka 1941 MN-2 LKB Braci Petk 43.35
55 Lech Węsierski 1952 M50-10 Toruń 43.41
56 Jacek Muszyński 1952 M50-11 KS Święc Sławno 43.51
57 Dariusz Dwulit 1970 M30-8 Miastko 44.00
58 Zygmunt Milik 1944 M60-2 KS Morena Gdańsk 44.06
59 Andrzej Markowski 1953 M50-12 TKKF Przylesie Koszalin 44.38
60 Leszek Mielewczyk 1956 M40-12 Lębork 45.07
61 Kazimierz Szczegielniak 1958 M40-13 LZS Aller-PL Unichowo 45.18
62 Anita Lewandowska 1988 K20-6 MLKS Baszta Bytów 45.18
63 Bolesław Sosnowski 1947 M50-13 TKKF Rozstaje Gdańsk 45.26
64 Stefan Gawin 1966 M30-9 GTS Czarna Dąbrówka 45.31
65 Jan Klasa 1955 M50-14 GTS Czarna Dąbrówka 45.56
66 Piotr Jaros 1959 M40-14 Lubieszewo 46.08
67 Tadeusz Filipów 1949 M50-15 Pom. Klub Weteranów LA Sopot 46.14
68 Tomasz Milucki 1988 M16-5 Słupsk 46.22
69 Leszek Kapała 1962 M40-15 KS Święc Sławno 46.23
70 Michał Motyl 1986 M16-6 MKS Święc Sławno 46.33
71 Zdzisław Kulka 1952 M50-16 Ustka 46.45
72 Jacek Kuźmicki 1970 M30-10 LKB Braci Petk 46.47
73 Grażyna Chudy 1981 K20-7 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 46.47
74 Henryk Zaremba 1958 M40-16 KB Forian Chojnice 46.51
75 Antoni Wiczk 1980 M20-16 Wierzchowo 47.10
76 Fabian Felczak 1949 M50-17 Słupsk 47.13
77 Jarosław Bieliński 1987 M16-7 Czarna Dąbrówka 47.19
78 Ewelina Dolna 1984 K20-8 Kołczygłowy 47.26
79 Jerzy Petk 1956 M40-17 LKB Braci Petk 47.31
80 Zenon Słomski 1946 M50-18 KS Święc Sławno 47.39
81 Edmund Madejczyk 1947 M50-19 KB Tupot Ustka 47.44
82 Józef Natkaniec 1948 M50-20 GTS Czarna Dąbrówka 48.01
83 Edward Pokorny 1948 M50-21 KB Tupot Ustka 48.01
84 Mariusz Domagała 1975 MN-3 SKB Maratończyk Sianów 48.28
85 Przemysław Doliński 1962 M40-18 Lubiewo 48.31
86 Adam Polinceusz 1953 M50-22 Gdańsk 48.44
87 Jan Koperski 1958 M40-19 MKS Święc Sławno 48.45
88 Romuald Dobosz 1951 M50-23 KB Tupot Ustka 48.53
89 Bogdan Krzewniak 1954 M50-24 Poltarex Lębork 49.14
90 Krzysztof Filip 1957 M40-20 Lębork 49.37
91 Stefan Mańczak 1961 M40-21 KB Bytów 49.37
92 Wiktor Parwanicki 1944 M60-3 Tupot Ustka 50.27
93 Teodor Kowal 1950 M50-25 GTS Czarna Dąbrówka 50.27
94 Ewelina Judka 1986 K20-9 ZSP nr 1 Słupsk 51.04
95 Władysław Judka 1959 M40-22 Dreptak Mińsk Mazowiecki 51.15
96 Joanna Czapiewska 1974 K30-1 Bytów 51.29
97 Janusz Pituła 1956 MN-4 Damnica 51.54
98 Jan Bułczyński 1930 M60-1 Przylesie 52.07
99 Antoni Górski 1949 M50-26 Lębork 52.37
100 Zygmunt Petk 1942 M60-4 LKB Braci Petk Lębork 52.37
101 Bronisław Kabaciński 1947 M50-27 Tupot Ustka 52.51
102 Małgorzata Polinceusz 1953 K50-1 Gdańsk 52.51
103 Ireneusz Zagrodzki 1956 M40-23 KB Tupot Ustka 53.26
104 Wojciech Sypiński 1959 M40-24 Tupot Ustka 54.16
105 Grażyna Sikorska 1961 K40-1 TKKF Run 42 Bobolice 54.52
106 Witold Sikorski 1961 M40-25 TKKF Run 42 Bobolice 55.26
107 Marian Klasa 1955 M50-28 Pomysk Wielki 57.45
108 Stanisław Niwiński 1934 M60-2 Pom. Klub Weteranów LA Sopot 59.06
109 Ryszard Brzozowski 1946 M50-29 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 59.12
110 Anna Konkel 1966 K30-2 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 59.13
111 Joanna Nicińska 1988 K20-10 TKKF Sławsko Olszewski i Synowie 59.51
112 Bronisław Kowalski 1940 M60-2 Pom. Klub Weteranów LA Sopot 59.52


Jacek Muszyński na rozgrzewce.
Biegi młodzieżowe:
Rocznik Dziewczęta Chłopcy    
1997 1.Sandra Garstecka Kołczygłowy
2.Katarzyna Woronko Rokity
3.Katarzyna Gut Głobino
1.Wojciech Huzarek Lipusz
2.Adam Klejna Rokity
3.Michał Wenig SP 4 Lębork
1996 1.Paula Wenig SP 4 Lębork
2.Wioletta Marchut Kołczygłowy
3.Daria Gierak Szczenurze
1.Patryk Nurkowski SP 5 Słupsk
2.Paweł Haraf Przechlewo
3.Jarosław Przedborski Sycewice
1995 1.Monika Maślanka Przechlewo
2.Anna Widerska Szczenurze
3.Kinga Węsierska Czarna Dąbrówka
1.Arkadiusz Huzarek Lipusz
2.Adrian Mielewczyk Pobłocie
3.Bartosz Spręgiel Wrzeście
1994 1.Ewelina Perlik Przechlewo
2.Kinga Pilarska Przechlewo
3.Karolina Labuda Czarna Dąbrówka
1.Damian Gałkowski Sławno
2.Szymon Neuman SP 8 Lębork
3.Mariusz Wilkowski Pobłocie
1993 1.Marta Kołodziejczyk Bukowo
2.Malwina Krakowiak SP 5 Lębork
3.Karolina Zielińska Nożyno
1.Marek Mański Nakla
2.Dawid Majewski Wrzeście
3.Michał Zblewski Ustka
1992 1.Sylwia Gwiżdż Przechlewo
2.Ewelna Guła Nakla
3.Monika Stawarz Szczenurze
1.Łukasz Rutkowski Przechlewo
2.Patryk Chadacz Czarna Dąbrówka
3.Sebastian Janowicz SP 8 Lębork
Gimnazja
1991
1.Klaudia Brzózka G Lębork
2.Joanna Kopa G Sławsko
3.Marlena Sobiecka G Nakla
1.Krzysztof Antropik G 6 Słupsk
2.Mateusz Paczuła G Lębork
3.Tomasz Sobczak G 1 Słupsk
1990 -
1989     
1.Marta Stępień G Przechlewo    
2.Joanna Lesińska G Tychowo
3.Tobiasz G 2 Bytów
1.Łukasz Fusiek G 2 Bytów
2.Michał Golec G Sławsko
3.Łukasz Jakubek G 4 Gdańsk

Klasyfikacja drużynowa Szkół Podstawowych:
1. SP Czarna Dąbrówka - 106 pkt.
2. SP Przechlewo - 97 pkt.
3. SP Pobłocie - 77 pkt.
4. SP Rokity - 76 pkt.
5. SP Szczenurze - 69 pkt.
6. SP Głobino - 59 pkt.
Klasyfikacja drużynowa Gimnazjów:
1. Gmnazjum Nożyno - 124 pkt.
2. Gimnazjum Sławsko - 34 pkt.
3. Gimnazjum Lębork - 23 pkt.

 

 

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=