Bieg Orłów
  XVIII Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

Bieg główny 10km

 

Czarna Dabrówka, 03.05.2008

XVIII Ogólnopolski  B I E G  O R Ł Ó W







Zawodnicy GTS Czarna Dąbrówka przed startem do biegu głównego.


Start biegu głównego na dystansie 10 km.


Piotr Drwal podczas biegu.


Nr 101 Hubert Figurski, Nr 98 zbigniew Jakuszczonek, Nr 60 Jerzy Petk.


Na zdjęciu Michał Rolbiecki i Ireneusz Wieligda na trasie biegu.


Nr 72 Łukasz Wirkus, Nr 95 Grzegorz Antosik.


Nr 5 Jerzy Kozłowski.


Nr 6 Arkadiusz Kozłowski.


Nr 3 Joanna Kalinowska.


Nr 39 Zenon Słomski.

Piotr Drwal samotnie zmierza do mety.

Nr 22 Piotr Drwal kończy bieg, Nr 29 Artur Majchrzak - do mety jeszcze jedno okrążenie.

Nr 27 Stefan Gawin, Nr 63 Dariusz Glazik.

Nr 63 Dariusz Glazik.

Nr 52 Adam Thiel na mecie.

M-ce Rocznik Kat. Kraj-Klub-Miasto  Wynik
1.  1 22 DRWAL Piotr 1973 M-30 LKS JANTAR Ustka 0:31:01 
2.  2 37 ROJEWSKI Przemysław 1975 M-30 WAKOZ Luzino 0:31:29
3. 
1 8 ZBLEWSKI Tadeusz 1984 M-20 ULKS Talex Borysław Borzytucho 0:31:52 
4. 
3 52 THIEL Adam 1972 M-30 TECZA HRYN-BUD Nw. Wies Leb 0:32:12 
5.  
2 54 NAGÓREK Marcin 1980 M-20 AGROS Zamosc 0:32:22
6. 
3 73 KUFEL Marcin 1979 M-20 ENTRE.PL TEAM Magdalenka 0:32:41 
7.  
4 11 ROLBIECKI Michał 1986 M-20 ULKS Talex Borysław Borzytucho 0:33:01
8. 
4 12 WIELIGDA Ireneusz 1977 M-30 TECZA HRYN-BUD Nw. Wies Leb 0:33:05 
9.   
5 55 KACZMAR Paweł 1983 M-20 UKS ATLETA Rzasiny 0:33:56 
10. 
5 95 ANTOSIK Grzegorz 1977 M-30 KS BRYZA Postomino 0:34:45 
11. 
6 72 WIRKUS Łukasz 1988 M-20 ULKS TTalex Borysław Borzytuch 0:34:59 
12. 
7 13 BURZYNSKI Tomasz 1987 M-20 JW. 1872 Słupsk 0:35:31 
13. 1 5 KOZŁOWSKI Jerzy 1957 M-50 GTS Czarna Dabrówka 0:36:52 
14. 6 74 WENTA Krzysztof 1978 M-30 SOKÓŁ BOZEPOLE Wlk. 0:37:04 
15. 8 6 KOZŁOWSKI Arkadiusz 1982 M-20 GTS Czarna Dabrówka 0:37:41 
16. 2 91 WŁODARCZYK Zenon 1956 M-50 KS Olszewski i Synowie 0:38:36 
17. 
1 53 JAKUBCZAK Aleksandra 1982 K-1 AGROS Zamosc 0:38:40
18.
7 33 SYWANYCZ Ireneusz 1978 M-30 Grupa Trójmiasto 0:39:22 
19. 
9 81 GOSTKOWSKI Łukasz 1987 M-20 Bytów 0:39:26
20.
3 45 MALINOWSKI Adam 1957 M-50 MKS SWIEC Sławno 0:39:28 
21. 
8 14 SKIERKA Wiesław 1977 M-30 GKS CARTUSIA Kartuzy 0:39:45 
22. 
9 71 OWSNICKI Wojciech 1977 M-30 ULKS Talex Borysław Borzytucho 0:39:47 
23. 10 20 MALEK Arkadiusz 1988 M-20 GTS Czarna Dabrówka 0:39:48 
24.  4 86 CHUDY Henryk 1955 M-50 KS Olszewski i Synowie 0:40:11 
25. 
11 44 WILCZEWSKI Mariusz 1986 M-20 MKS SWIEC Sławno 0:40:24 
26.  
1 62 SZRYWER Daniel 1991 M-16 UKS JEDYNKA Udorpie 0:40:29
27. 
5 59 DEGA Ryszard 1955 M-50 KB TUPOT Ustka 0:40:34 
28.  
2 99 BIAŁEK Grzegorz 1991 M-16 KS BRYZA Postomino 0:41:25
29. 
2 10 KUKLINSKA-NURKOWSKA Lucyn 1973 K-1 LKB BRACI PETK Lebork 0:41:40
30. 
1 77 KRÓL Jacek 1968 M-40 TKKF PRZYLESIE Koszalin 0:41:47
31.  12 64 STOJEK Marcin 1982 M-20 GTS Czarna Dabrówka 0:41:56 
32.   3 78 KLIMEJ Maciej 1989 M-16 TKKF PRZYLESIE Koszalin 0:41:57 
33.  
10 66 RYBARCZYK Maciej 1972 M-30 Bytów 0:42:34 
34.  
13 28 KWIDZINSKI Tadeusz 1981 M-20 MIHO POLSKA Pepowo 0:42:37
35.  
2 30 WILKOWSKI Wojciech 1966 M-40 KS Damnica 0:43:03 
36.   
3 76 CZAJA Stanisław 1959 M-40 TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz 0:43:08 
37.   
4 75 WETTA Mirosław 1964 M-40 JUGOMA Wejherowo 0:43:10
38.  
6 69 WOJCIESZUK Kazimierz 1954 M-50 KB TUPOT Ustka 0:43:11 
39.   
5 80 KIERKOSZ Marek 1966 M-40 TKKF PRZYLESIE Koszalin 0:43:11
40. 11 65 RUMINSKI Wojciech 1976 M-30 GTS Czarna Dabrówka 0:43:19 
41.  
7 21 KLASA Jan 1955 M-50 GTS Czarna Dabrówka 0:43:30
42. 
4 17 LEJK Grzegorz 1991 M-16 Jasien 0:43:30 
43.  
14 46 BIELINSKI Jarosław 1987 M-20 Karwno 0:43:44
44.   8 16 SZWEMIN Kazimierz 1958 M-50 Ustka 0:43:50
45.  12 40 GARSKI Kryspin 1976 M-30 Bytów 0:44:03 
46.  
3 48 DAMPC Edyta 1982 K-1 WKS FLOTA Gdynia 0:44:23 
47.   
5 101 FIGURSKI Hubert 1992 M-16 KS BRYZA Postomino 0:44:40 
48.  
13 98 JAKUSZCZONEK Zbigniew 1972 M-30 KS BRYZA Postomino 0:44:43
49.  
4 2 DOLNA Ewelina 1984 K-1 GKS Kołczygłowy 0:44:51
50.  
9 93 MONDRE Piotr 1957 M-50 LTS Lebork 0:45:14 
51.  
15 49 KOŁODZIK Rafał 1986 M-20 MARATONY POLSKIE.PL Team 0:45:24
52. 
14 96 FIGURSKI Maciej 1972 M-30 KS BRYZA Postomino 0:45:26 
53.  
15 94 ZABCZYNSKI Daniel 1977 M-30 Zelechlinek 0:45:27 
54.  
10 60 PETK Jerzy 1956 M-50 LKB BRACI PETK Lebork 0:45:32 
55.   
5 87 CHUDY Grazyna 1981 K-1 KS Olszewski i Synowie 0:45:38 
56.   
6 3 KALINOWSKA Joanna 1975 K-1 UKS Kołczygłowy 0:45:47 
57.   
1 36 SOSNOWSKI Bolesław 1947 M-60 TKKF ROZSTAJE Gdansk 0:45:53 
58.   
2 42 MILIK Zygmunt 1944 M-60 KS MORENA Gdansk 0:46:10 
59.  
16 29 MAJCHRZAK Artur 1973 M-30 KS Damnica 0:46:21 
60.   
1 57 CYMAN Ryszard 1961 MN-1 LKB BRACI PETK Lebork 0:46:33 
61.  
11 56 STANIASZEK Bogusław 1952 M-50 JANTAR Słupsk 0:47:11 
62.  
17 63 GLAZIK Dariusz 1975 M-30 Bytów 0:47:15
63. 
12 100 FILIPÓW Tadeusz 1949 M-50 Pom.Klub Weteranów LA Sop 0:47:20 
64.   
6 31 SYPIANSKI Wojciech 1959 M-40 Ustka 0:47:31 
65.   7 27 GAWIN Stefan 1966 M-40 GTS Czarna Dabrówka 0:47:36 
66.   3 39 SŁOMSKI Zenon 1946 M-60 Korzybie 0:47:48
67.
13 41 MAJKOWSKI Stanisław 1956 M-50 Bytów 0:47:51 
68.   6 47 MATEJA Paweł 1990 M-16 Karwno 0:47:58 
69.  7 9 GŁODOWSKI Arkadiusz 1989 M-16 Nowa Wies 0:48:12 
70.  
2 79 MARKOWSKI Andrzej 1953 MN-1 TKKF PRYZLESIE Koszalin 0:48:20 
71.  
8 51 DWULIT Jacek 1989 M-16 Bydgoszcz 0:48:23
72. 
9 15 SKIERKA Marcin 1991 M-16 GKS CARTUSIA Kartuzy 0:48:36 
73.  
4 24 GÓRSKI Antoni 1948 M-60 Lebork 0:48:42
74.
16 97 SOBIERAJSKI Marek 1980 M-20 KS BRYZA Postomino 0:48:42 
75.  5 7 NATKANIEC Józef 1948 M-60 GTS Czarna Dabrówka 0:48:44 
76.  14 43 FELCZAK Fabian 1949 M-50 Słupsk 0:49:03 
77.   
3 25 OSTRÓWKA Bolesław 1941 MN-1 LKB BRACI PETK Lebork 0:49:23 
78.  
15 32 KUZMINSKI Andrzej 1953 M-50 LKB BRACI PETK Lebork 0:49:30 
79.   
8 50 DWULIT Marek 1965 M-40 Bydgoszcz 0:49:50
80.
18 4 WITEK Tomasz 1977 M-30 UKS ORZEŁ Kołczygłowy 0:50:09
81.
16 23 MILER Zbigniew 1954 M-50 LKB BRACI PETK Lebork 0:50:59 
82.  
17 38 RUSAK Bogdan 1955 M-50 Słupsk 0:51:19
83. 
18 90 CZECH Roman 1949 M-50 KS Olszewski i Synowie 0:51:28 
84. 
7 92 GLESKE Małgorzata 1965 K-1 LTS Lebork 0:51:39 
85.
19 82 SŁAWSKI Krzysztof 1972 M-30 starostwo powiatowe Bytów 0:51:43 
86.  
8 68 RYBARCZYK Irena 1975 K-1 Bytów 0:51:47 
87.  
9 84 MUERAU-NOWICKA Hanna 1964 K-1 Bytów 0:51:59
88. 
9 89 GLESKE Witold 1964 M-40 LTS Lebork 0:52:23 
89.  
6 70 MUSIAŁ Eugeniusz 1946 M-60 Gdynia 0:53:56 
90.  19 83 KOWAL Teodor 1950 M-50 GTS Czarna Dabrówka 0:54:15 
91.  10 88 WOŁOSZYN Jerzy 1963 M-40 Człuchów 0:54:33 
92.  
20 35 WOJGIENICA Wojciech 1949 M-50 Bytów 0:55:00
93. 
7 26 PETK Zygmunt 1942 M-60 LKB BRACI PETK Lebork 0:55:02 
94.  
21 58 ZAGRODZKI Ireneusz 1956 M-50 KB TUPOT Ustka 0:55:15 
95.   
1 34 NIWINSKI Stanisław 1934 M-70+ Pom.Klub Weteranów La Sopot 0:55:39 
96.  10 85 JARZEMBINSKA Beata 1966 K-1 Bytów 1:04:53
Nie ukończyli biegu: 
 1. BABA Damian 1991 M-16 Jasien () DNF
 2. NIWINSKI Grzegorz 1958 M-50 TUPOT Ustka () DNF  
3.GLISZCZYNSKA Krystyna 1985 K-1 BASZTA Bytów ()



Piotr Drwal udziela wywiadu.


Nr 53 Aleksandra Jakubczak - zwyciężczyni biegu kobiet.


I już po biegu- zawodniczka oddaje Nr startowy.


Lucyna Kuklińska skończyła bieg kobiet na II miejscu.

Podium biegu głównego mężczyzn.


Podium biegu głównego kobiet.


Kategoria M 5 : Zwyciężca Jerzy Kozłowski, 2 m-ce Zenon Włodarczyk, 3 m-ce Adam Malinowski.

Kategoria gminna na podium.

Podium w kategorii gminnej.

Start jednego z biegów szkolnych.

18 Bieg Orłów
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=