Bieg Orłów
  XX Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka
logo biegu
Dnia 3.05.2010 w Czarnej Dąbrówce odbył się XX Ogólnopolski Bieg Orłów.W biegu głównym wystartowało 94 zawodników i zawodniczek.
Nie zawiedli: Zenon Słomski, Stanisław Majkowski oraz Fabian Felczak - wystartowali i ukończyli bieg poraz 20.

 
 

 

 fot. Kamil Nagórek www.expedi.pl
 

 

 fot.Kamil Nagórek www.expedi.pl

XX Ogólnopolski Bieg Orłów
Album zdjęć z XX Ogólnopolskiego Biegu Orłów. 

Klasyfikacja generelna - bieg główny 10 km.
M-ce N-r Nazwisko i imię Rocz. Kateg. kraj-klub-miasto K/M M/Kat. Wynik
1. 36 DRWAL Piotr 1973 M-30 LKS Jantar Ustka 1 1 0:31:41
2. 40 BIAŁK Jan 1969 M-40 Krokowa 2 1 0:31:46
3. 8 CICHOCKI Jarosław 1971 M-30 Białogard 3 2 0:31:57
4. 31 ZBLEWSKI Tadeusz 1984 M-20 ULKS Talex Borzytuchom 4 1 0:32:08
5. 86 ROLBIECKI Michał 1986 M-20 ULKS Talex Borzytuchom 5 2 0:33:01
6. 37 WIRKUS Łukasz 1988 M-20 ULKS Talex Borzytuchom 6 3 0:33:24
7. 48 WĄSICKI Sebastian 1988 M-20 LKB Braci Petk Lębork 7 4 0:34:12
8. 17 KRÓL Błażej 1987 M-20 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 8 5 0:34:50
9. 87 GRZONKA Paweł 1984 M-20 Bytów 9 6 0:35:40
10. 55 ANTOSIK Grzegorz 1977 M-30 KS Bryza Postomino 10 3 0:36:09
11. 18 KRÓL Rafał 1990 M-20 LKB Braci Petk Lębork 11 7 0:36:35
12. 35 LEBIODA Sebastian 1987 M-20 LKB Braci Petk Lębork 12 8 0:36:43
13. 33 BARAN Mieczysław 1963 M-40 KB Krokodyl TKKF Koszlin 13 2 0:38:16
14. 61 KAMIŃSKI Marcin 1992 M-16 KS Olszewski i Synowie Sławno 14 1 0:38:59
15. 59 WIERZEJSKI Sławomir 1969 M-40 KS GOCH Bytów 15 3 0:39:03
16. 77 CHACUŚ Ryszard 1973 M-30 6-KB Tupot Ustka 16 4 0:39:09
17. 62 KAMIŃSKI Emil 1992 M-16 KS Olszewski i Synowie Sławno 17 2 0:39:33
18. 2 Ścigała Jarosław 1969 M-40 UKS Talex Borzytuchom 18 4 0:40:15
19. 22 SZULCEK Patryk 1992 M-16 LKB Braci Petk Lębork 19 3 0:40:26
20. 38 TERMAN Dariusz 1979 M-30   20 5 0:40:26
21. 42 CZAJA Andrzej 1963 M-40 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 21 5 0:40:29
22. 72 WANTOCH-REKOWSKI Zbigniew 1974 M-30 JRG PSP Miastko 22 6 0:40:32
23. 53 CHUDY Henryk 1955 M-50 KS Olszewski i Synowie Sławno 23 1 0:40:35
24. 106 CYMAN Ryszard 1961 M-40 Tęcza Nowa Wieś Lęborska 24 6 0:40:36
25. 30 GOSTOMCZYK Karol 1972 M-30 Studzienice 25 7 0:40:40
26. 69 GOSTKOWSKI Łukasz 1987 M-20 KS GOCH Bytów 26 9 0:40:50
27. 63 CHRUSZCZ Mateusz 1990 M-20 KS Olszewski i Synowie Sławno 27 10 0:41:12
28. 67 PELA Zdzisław 1971 M-30 KS GOCH Bytów 28 8 0:42:02
29. 74 NAGÓREK Krzysztof 1957 M-50 TUPOT Ustka 29 2 0:42:04
30. 80 RUMIŃSKI Wojciech 1976 M-30 GTS Czarna Dąbrówka 30 9 0:42:15
31. 23 CZAJA Stanisław 1959 M-50 Linia-Bydgoszcz-Kolejarz 31 3 0:42:52
32. 39 NIWIŃSKI Grzegorz 1958 M-50 TUPOT Ustka 32 4 0:43:13
33. 29 SZCZĘSNY Piotr 1968 M-40 LKB Braci Petk Lębork 33 7 0:43:28
34. 54 ANTOSIK Grażyna 1981 K-1 KS Olszewski i Synowie Sławno 1 1 0:43:38
35. 76 WOJCIESZUK Kazimierz 1954 M-50 KB TUPOT Ustka 34 5 0:43:42
36. 27 MAJEWSKI Ryszard 1958 M-50 KB Braci Petk Lębork 35 6 0:43:49
37. 25 SZRAMA Marian 1966 M-40 44 Baza Lotnicza 36 8 0:43:53
38. 64 PRANCZK Marek 1963 M-40 GOCH Bytów 37 9 0:44:14
39. 46 Sowiński Lech 1956 M-50 LKB Braci Petk Lębork 38 7 0:44:36
40. 21 SPORNY Bolesław 1950 M-60 TKKF Doker Gdynia 39 1 0:44:47
41. 91 STOJEK Marcin 1982 M-20 GTS Czarna Dąbrówka 40 11 0:44:50
42. 49 RUDNIK Jerzy 1952 M-50 KB Florian Chojnice 41 8 0:45:05
43. 56 TELESIEWICZ Henryk 1947 M-60 KS Olszewski i Synowie Sławno 42 2 0:45:09
44. 24 KONKOL Aleksandra 1989 K-1 AWFiS Gdańsk 2 2 0:45:18
45. 78 WAC Przemysław 1970 M-40 TUPOT Ustka 43 10 0:45:21
46. 47 SOROKA Łukasz 1982 M-20 Czarna Dąbrówka 44 12 0:45:31
47. 99 MALEK Arkadiusz 1988 M-20 GTS Czarna Dąbrówka 45 13 0:45:36
48. 52 CZECH Roman 1949 M-60 KB Olszewski i Synowie Słupsk 46 3 0:45:40
49. 51 GLAZIK Dariusz 1975 M-30 niezrzeszony 47 10 0:45:42
50. 73 KROTOWSKI Grzegorz 1966 M-40 TUPOT Ustka 48 11 0:45:49
51. 44 RACHWAŁ Adam 1972 M-30 KS GKS Kołczygłowy 49 11 0:46:17
52. 1 KAMIŃSKI Maciej 1986 M-20   50 14 0:46:29
53. 96 STRUPIŃSKA Dorota 1990 K-1 LKB Braci Petk Lębork 3 3 0:46:30
54. 7 SYWANYCZ Ireneusz 1978 M-30 Grupa Trójmiasto 51 12 0:47:05
55. 66 JAŻDŻEWSKI Sebastian 1981 M-20 KS GOCH Bytów 52 15 0:47:08
56. 50 WIŚNIEWSKI Zbigniew 1936 M-70 KB Florian Chojnice 53 1 0:47:36
57. 88 GLISZCZYŃSKI Marek 1958 M-70 Mekaj Bytów 54 9 0:47:43
58. 41 KUŻmiński Jacek 1953 M-50 LKB Braci Petk Lębork 55 10 0:47:47
59. 65 TUR Leszek 1962 M-40 KB GOCH Byutów 56 12 0:47:59
60. 10 KLASA Jan 1955 M-50 GTS Czarna Dąbrówka 57 11 0:48:00
61. 85 SZCZERBA Piotr 1970 M-40 SP Rokity 58 13 0:48:09
62. 98 KAZUSEK Jan 1950 M-60 TKKF Olszewski i Synowie Sławsko 59 14 0:48:13
63. 32 MARKOWSKI Andrzej 1953 M-50 TKKF Koszalin 60 12 0:48:17
64. 79 BERENT Robert 1966 M-40 KB TUPOT Ustka 61 14 0:48:36
65. 43 GAWIN Stefan 1966 M-40 GTS Czarna Dąbrówka 62 15 0:48:47
66. 4 SZATKA Emilia 1993 K-1 KS Damnica 4 4 0:49:15
67. 57 SŁOMSKI Zenon 1946 M-60 KS Olszewski i Synowie 63 5 0:49:27
68. 95 MIELEWCZYK Leszek 1956 M-50 LTS Lębork 64 13 0:49:34
69. 70 MAŃCZAK Stefan 1961 M-40 KB GOCH Bytów 65 16 0:49:38
70. 71 FELCZAK Marian 1976 M-30   66 13 0:49:47
71. 97 STRUPIŃSKA Beata 1992 K-1 LKB Braci Petk Lębork 5 5 0:49:58
72. 45 WITEK Tomasz 1977 M-30 KS GKS Kołczygłowy 67 14 0:50:02
73. 9 GRALAK Dawid 1984 M-20 GTS Czarna Dąbrówka 68 16 0:50:08
74. 68 MAJKOWSKI Stanisław 1956 M-50 KB GOCH Bytów 69 14 0:50:09
75. 19 MAJSZAK Józef 1940 M-70 Gdynia 70 2 0:50:12
76. 100 MUREAU-NOWICKA Hanna 1964 K-1 KB GOCH Bytów 6 6 0:50:58
77. 20 MUSZYŃSKA Lidia 1971 K-1   7 7 0:51:38
78. 12 NATKANIEC Józef 1948 M-60 GTS Czarna Dąbrówka 71 6 0:51:53
79. 5 BEDNAREK Grzegorz 1967 M-40 KS Daminica 72 17 0:51:59
80. 84 MILER Zbigniew 1954 M-50 LKB Braci Petk Lębork 73 15 0:52:28
81. 94 KLEBA Mieczysław 1959 M-50   74 16 0:53:16
82. 93 MOTYL Wojciech 1965 M-40 Lębork 75 18 0:53:16
83. 89 LIPSKI Jan Dominik 1948 M-60 Nowa Różanka Lębork 76 7 0:55:02
84. 6 PITUŁA Janusz 1956 M-50 KS Damnica 77 17 0:55:07
85. 3 MAJCHRZAK Artur 1973 M-30 KS Damnica 78 15 0:55:12
86. 13 KOWAL Teodor 1950 M-60 GTS Czarna Dąbrówka 79 8 0:56:22
87. 26 WOJGIENICA Wojciech 1949 M-60 Atleta Bytów 80 9 0:56:59
88. 82 CZYŻYK-MARKIEWICZ Jacek 1964 M-40 KB Honorowych Dawców Krwi 81 19 0:57:15
89. 102 ZGANIACZ Waldemar 1979 M-30 Czarna Dąbrówka 82 16 0:57:40
90. 81 REKWIROWICZ Jarosław 1959 M-50   83 18 0:57:43
91. 103 GOŁĘBIEWSKA Żaneta 1983 K-1 Karwno 8 8 0:58:04
92. 92 FELCZAK Fabian 1949 M-60 Słupsk 84 10 1:00:28
93. 34 BARTNIK Marian 1931 M-70 TKKF Koszalin 85 3 1:05:25
94. 101 POBŁOCKI Piotr 1965 M-40 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork     DNF

Wyniki oficjalne:

Kobiety:
1. Grażyna Antosik - 43:38 KS Olszewski i Synowie
2. Aleksandra Konkol - 45:18 AWF i S Gdańsk
3. Dorota Strupińska - 46:30 LKB Braci Petk Lębork


Zwyciężczyni biegu głównego kobiet.
Mężczyżni:
1. Piotr Drwal - 31:41 LKS Jantar Ustka
2. Jan Białk -  31:46 Krokowa
3. Jarosław Cichocki - 31:57 Białogard

 

 fot.Kamil Nagórek www.expedi.pl  Rozgrzewka przed biegiem.


 

 fot.Kamil Nagórek www.expedi.pl Start biegu głównego.

 
fot.Kamil Nagórek www.expedi.pl
 
 Biegi Młodzieżowe XX Ogólnopolski Bieg Orłów

Rocznik :2002-2001
Dziewczęta   -  600 m
1. Kuling Magdalena  Kołczygłowy
2. Bela Natalia  SP Nr 5 Bytów
3. Werra Oliwia  Parchowo
4. Wenig Dominika  Klub Braci Petk Lębork
5. Wiczk Sandra   Rokity
6. Szreder Wiktoria SP  Bytów
Chłopcy   600 m
1. Struniawski Jakub Kołczygłowy
2. Czarnowski Damian Cz. Dąbrówka
3. Pawłowski Bartosz SP  5 Bytów
4. Kuliński Damian  Borowy Młyn
5. Mudyn Bartek  Ugoszcz
6. Czajkowski Mariusz  Ugoszcz

Rocznik: 2000-1999   
Dziewczęta   600 m
1. Pliszka Anna  SP 2 Bytów
2. Strupińska Renata Garczegorze
3. Nowicka Alicja  Tuchlino
4. Balmas Adrianna  Studzienice
5. Bronk Aleksandra Tuchlino
6. Bulczak Sylwia  Tuchlino
Chłopcy   600 m
1. Bentkowski Cezary  Borowy Młyn
2. Hamernik Łukasz  Konarzyny
3. Wolak Patryk   Borzytuchom
4. Kukliński Szymon Borowy Młyn
5. Zagdan Rafał  Niepoględzie
6. Labuda Bartłomiej Rokity

Rocznik: 1998-1997
Dziewczęta    800 m
1. Oleszkiewicz Kamila  SP 2 Bytów
2. Treder Patrycja   Borzytuchom
3. Sazon Emilia   SP 2 Bytów
4. Wolska Sylwia   Klub Braci Petk Lębork
5. Jasnoch Patrycja  SP 5 Bytów
6. Strupińska Natalia  Garczegorze
Chłopcy    1000 m
1. Hinc Adam   Ugoszcz
2. Kozłowski Adrian  MKS Świec Sławno
3. Ginter Leszek    Brzeźno Szlacheckie
4. Jakubek Patryk    SP 5 Bytów
5. Lass Adrian   SP 5 Bytów
6. Mielewczyk Dawid  Jasień

Rocznik :1994-1996
Dziewczęta    1000 m
1. Gostomczyk Ewelina  Konarzyny
2. Oleszkiewicz Justyna  G. nr 2 Bytów
3. Labuda Karolina   G. Nożyno
4.  Głodowska Daria   G. 1 Bytów
5. Adamczyk Małgorzata  Kołczygłowy
6. Bronk Jolanta    Tuchlino
Chłopcy    1600 m
1. Gałkowski Damian  Postomino UKS Wieża
2. Kosiński Tomasz   Borzytuchom
3. Ciecierski Damian  Borzytuchom
4. Jakuć Dariusz   Borzytuchom
5. Serafinpowski Dominik   Borzytuchom
6. Treder Tadeusz    Borzytuchom
 
Punktacja łączna Szkół Podstawowych:
1. SP Tuchlino
2.  SP Nr 5 Bytów
3.  SP Czarna Dąbrówka
4.  SP Szczenurze
5. SP Borowy Młyn
6.  SP Kołczygłowy
 
Punktacja łączna Szkół Gimnazjalnych:
1. Gimn. Borzytuchom
2. Gimn. Nożyno
3. Gimn. Borowy Młyn
W biegach młodzieżowych wzięło udział 260 zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych.
 
 
fot. KamilNagórek www.expedi.pl  Start w biegu młodzieżowym.


fot. Kamil Nagórek www.expedi.pl
 

 
Klasyfikacja wiekowa mężczyzn
Bieg Główny (10km)
 M-ce N-r  Nazwisko i imię    Rocznik  Kraj-Klub-Miasto                      Wynik
 Kategoria   M-16 ( 13-16 )lat
    1    61 KAMIŃSKI Marcin       1992       KS Olszewski i Synowie               0:38:59
    2    62 KAMIŃSKI Emil            1992       KS Olszewski i Synowie               0:39:33
    3    22 SZULCEK Patryk         1992       LKB BRACI PETK Lębork               0:40:26
 Kategoria   M-20 ( 17-26 )lat
     1   31 ZBLEWSKI Tadeusz 1984     ULKS Talex Borzytuchom               0:32:08
     2    86 ROLBIECKI Michał   1986     ULKS Talex Borzytuchom               0:33:01
     3    37 WIRKUS Łukasz       1988     ULKS Talex Borzytuchom               0:33:24
     4    48 WĄSICKI Sebastian 1988     LKB Braci PETK Lębork                  0:34:12
     5    17 KRÓL Błażej          1987     GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska    0:34:50
     6    87 GRZONKA Paweł  1984                                                           0:35:40
     7    18 KRÓL Rafał             1990          LKB im. Braci Petk                   0:36:35
     8    35 LEBIODA Sebastian 1987       LKB Braci Petk Lębork               0:36:43
     9    69 GOSTKOWSKI Łukasz  1987       KB Goch Bytów                      0:40:50
    10   63 CHRUSZCZ Mateusz     1990       KS Olszewski i Synowie        0:41:12
    11   91 STOJEK Marcin              1982       GTS Czarna Dąbrówka         0:44:50
    12   47 SOROKA Łukasz   1982  Czarna  Dąbrówka                      0:45:31
    13   99 MALEK Arkadiusz      1988       GTS Czarna Dabrówka             0:45:36
    14   1 KAMIŃSKI Maciej      1986                                                       0:46:29
    15   66 JAŻDŻEWSKI Sebastian  1981       KS Goch Bytów                   0:47:08
    16    9 GRALAK Dawid               1984       GTS Czarna Dąbrówka          0:50:08
 Kategoria   M-30 ( 27-36 )lat
     1   36 DRWAL Piotr                 1973       LKS Jantar Ustka                   0:31:41
     2     8 CICHOCKI Jarosław     1971       Białogard                                0:31:57
     3   55 ANTOSIK Grzegorz       1977       KS BRYZA Postomino          0:36:09
     4   77 CHACUŚ Ryszard         1973       6-KB Tupot Ustka                 0:39:09
     5   38 TERMAN Dariusz            1979                                                     0:40:26
     6   72 WANTOCH-REKOWSKI Zbigniew 1974 JRG PSP Miastko  0:40:32
     7   30 Gostomczyk Karol        1972       Studzienice                         0:40:40
     8   67 PELA Zdzisław                1971       Goch Bytów                         0:42:02
     9   80 RUMIŃSKI Wojciech     1976       GTS Czarna Dąbrówka        0:42:15
   10   51 GLAZIK Dariusz             1975       niezrzeszony                          0:45:42
   11   44 RACHWAŁ Adam           1972       KS GKS Kołczygłowy     0:46:17
   12     7 SYWANYCZ Ireneusz    1978       Grupa Trójmiasto                0:47:05
   13   71 FELCZAK Marian           1976                                                0:49:47
   14   45 WITEK Tomasz               1977       KS GKS Kołczygłowy        0:50:02
   15     3 MAJCHRZAK Artur          1973       KS Damnica                       0:55:12
   16  102 ZGANIACZ Waldemar     1979   Czarna Dąbrówka              0:57:40
 Kategoria   M-40 ( 37-46 )lat
     1   40 BIAŁK Jan       1969       Krokowa                                        0:31:46
     2   33 BARAN Mieczysław     1963       KB "Krokodyl" TKKF Koszalin         0:38:16
     3   59 WIERZEJSKI Sławomir    1969       KS "goch" Bytów                         0:39:03
     4    2 ŚCIGAŁA Jarosław           1969       UKS TALEX Borzytuchom            0:40:15
     5   42 CZAJA Andrzej            1963      UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 0:40:29
     6 106 CYMAN Ryszard            1961      TĘCZA Nowa Wieś Lęborska         0:40:36
     7   29 SZCZĘSNY Piotr        1968      LKB Braci Petk                          0:43:28
     8   25 SZRAMA Marian       1966      44 Baza Lotnicza                        0:43:53
     9   64 PRANCZK Marek         1963      Goch Bytów                             0:44:14
   10   78 WAC Przemysław       1970      TUPOT Ustka                           0:45:21
   11   73 KROTOWSKI Grzegorz    1966      TUPOT Ustka              0:45:49
   12   65 Tur Leszek             1962       K.B. GOCH Bytów                   0:47:59
   13   85 SZCZERBA Piotr      1970      SP Rokity                                0:48:09
   14   79 BERENT Robert        1966      TUPOT Ustka                                0:48:36
   15   43 GAWIN Stefan                 1966      GTS Czarna Dabrówka           0:48:47
   16   70 MAŃCZAK Stefan            1961      KB Bytów                                  0:49:38
   17    5 BEDNAREK Grzegorz      1967       KS Damnica                         0:51:59
   18   93 MOTYL Wojciech        1965       Lębork                                         0:53:17
   19  82 CZYŻYK-MARKIEWICZ Jacek 1964 KB Honorowych Dawców Krwi  0:57:15
 Kategoria   M-50 ( 47-56 )lat
     1  53 CHUDY Henryk              1955       KS Olszewski i Synowie Sławno 0:40:35
     2  74 NAGÓREK Krzysztof         1957       TUPOT Ustka                           0:42:04
     3   23 CZAJA Stanisław           1959       Linia-Bydgoszcz-Kolejarz       0:42:52
     4   39 NIWIŃSKI Grzegorz       1958       Tupot Ustka                           0:43:13
     5   76 WOJCIESZUK Kazimierz  1954       KB TUPOT Ustka                  0:43:42
     6   27 MAJEWSKI Ryszard         1958       KB BRACI PETK Lębork        0:43:49
     7   46 SOWIŃSKI Lech              1956       LKB Braci Petk                      0:44:36
     8   49 RUDNIK Jerzy                1952       KB FLORIAN Chojnice          0:45:05
     9   88 GLISZCZYŃSKI Marek      1958       Mekaj ytów                             0:47:43
   10   41 KUŹMIŃSKI Jacek              1953       LKB Braci Petk                      0:47:47
   11   10 KLASA Jan                     1955       GTS Czarna Dabrówka         0:48:00
   12    32 MARKOWSKI Andrzej      1953       TKKF Koszalin                       0:48:17
   13    95 MIELEWCZYK Leszek       1956       LTS Lębork                         0:49:34
   14   68 MAJKOWSKI Stanisław     1956       KB Bytów                               0:50:09
   15   84 MILER Zbigniew                   1954       LKB Braci Petk                    0:52:28
   16   94 KLEBA Mieczysław             1959                                                0:53:16
   17   6 PITUŁA Janusz                       1956       KS Damnica                       0:55:07
   18   81 REKWIROWICZ Jarosław  1959                                                0:57:43
 Kategoria   M-60 ( 57-66 )lat
     1  21 SPORNY Bolesław          1950      TKKF DOKER Gdynia                  0:44:47
     2  56 TELESIEWICZ Henryk    1947      KS Olszewski i Synowie                   0:45:09
     3  52 CZECH Roman                 1949      K.B. Olszewski i Synowie Słupsk     0:45:40
     4  98 KAZUSEK Jan                  1950     TKKF Olszewscy i synowie Sławsko 0:48:13
     5  57 SŁOMSKI Zenon               1946      KS Olszewski i Synowie              0:49:27
     6  12 NATKANIEC Józef           1948      GTS Czarna Dąbrówka                0:51:53
     7 89 LIPSKI Jan Dominik          1948      Nowa Różanka Lębork                 0:55:02
     8 13 KOWAL Teodor                  1950      GTS Czarna Dabrówka                0:56:22
     9  26 WOJGIENICA Wojciech   1949      Atleta Bytów                              0:56:59
   10  92 FELCZAK Fabian              1949     Słupsk                                      1:00:28
 Kategoria   M-70+     (67i więcej)  lat
     1  50 WISNIEWSKI Zbigniew           1936       Florian chojnice              0:47:36
     2  19 MAJSZAK Józef                        1940       Gdynia                              0:50:12
     3  34 BARTNIK Marian                      1931       TKKF Koszalin                 1:05:25
 

 
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=