Bieg Orłów
  XXI Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka
logo biegu
21 Ogólnopolski Bieg Orłów przechodzi do historii. Pada rekord frekwencji uczestników w biegu głównym - 143 osoby.Bieg kończy 141 osób w tym 16 osób z naszej gminy/5 kobiet/. Ciekawym zjawiskiem jest start 21 kobiet, które kończą bieg w komplecie.







Wyniki oficjalne: XXI Bieg Orłów Czarna Dąbrówka 3.05.2011
Miejsce Numer Nazwisko i imię Rocznik Kategoria Klub-miasto K/M M/kat Wynik
1. 47 Zblewski Tadeusz 1984 M-20 ULKS Talex Borzytuchom 1 1 0:32:33
 2.  58  Chuchała Daniel  1983  M-20  Gdańsk  2  2  0:32:41
 3.  105  Pelo Artur  1978  M-30  Starnice  3  1  0:32:57
 4.  85  Rolbiecki Michał  1986  M-20  ULKS Talex Borzytuchom  4  3  0:33:02
 5.  124  Wirkus Łukasz  1988  M-20  ULKS Talex Borzytuchom  5  4  0:33:04
 6.  132 Borychowski Mariusz   1972  M-30  KB Tupot Ustka  6  2  0:33:20
 7.  66  Thiel Adam  1972  M-30  Team Run Gdańsk  7  3  0:33:37
 8.  83  Dworak Dawid  1988  M-20 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork   8  5  0:34:10
9.   80  Elwart Roman  1972  M-30  LKS Puck  9  4  0:35:05
 10.  137  Grzonka Paweł  1984  M-20  Bytów  10  6  0:35:23
 11.  97  Brzuzy Łukasz  1989  M-20  MKS Chojniczanka Chojnice  11  7 0:35:29 
 12.  59  Mielewczyk Łukasz  1987  M-20  LKB Braci Petk Lębork  12  8  0:35:32
 13.  95  Król Rafał  1990  M-20  LKB Braci Petk Lębork  13  9  0:36:57
 14.  29  Lebioda Sebastian  1987  M-20  LKB Braci Petk Lębork  14  10  0:37:03
 15.  51  Antosik Grzegorz  1977  M-30  Bryza Postomino  15  5  0:37:14
 16.  114  Mazur Andrzej  1974 M-30   KM PSP Gdynia  16  6  0: 37:59
 17.  82  Wierzejski Sławomir  1969  M-40  KB Goch Bytów  17  1  0:38:20
 18.   98  Szwankowski Hubert  1978 M-30   Florian Chojnice  18  7  0:38;28
 19.  8  Wantoch Rekowski Zbigniew   1974  M-30  JRG PSP Miastko  19  8  0:38:31
 20.  13  Kozłowski Arkadiusz  1982  M-20  GTS Czarna Dąbrówka  20  11  0:38:34
 21.  11  Kozłowski Jerzy  1957  M-50  GTS Czarna Dąbrówka  21  1  0:38:49
 22.  84  Wirkus Monika  1988  K-20  Maja Team Wejherowo  1  1  0:38:51
 23.  5  Ścigała Jarosław  1969  M-40  Talex Borzytuchom  22  2  0:38:53
 24.  15  Piłczyński Paweł  1989  M-20  Słupsk  23  12  0:39:03
 25.  88  Rumiński Wojciech  1976  M-30  GTS Czarna Dąbrówka  24  9  0:39:11
 26. 26   Rychter Antonina  1985  K-20  UKS 1 Szczecinek  2  2  0:39:17
 27.  106  Zaborowski Andrzej  1984  M-20  KM PSP Gdynia  25  13  0:39:54
 28.  74  Gostkowski Łukasz  1987  M-20  KB Goch Bytów  26  14  0:40:06
 29.  57  Czaja Andrzej  1963  M-40  UKS Ekonomik- Maratończyk Lębork  27  3  0:40:10
 30.  23  Plewa Mariusz  1974  M-30  SSI Aktywni Damnica  28  10  0:40:25
 31.  77  Elendt Tomasz  1990  M-20  KB Goch Bytów 29   15  0:40:33
 32.  36  Bieliński Michał  1977  M-30  TKKF Koszalin  30  11  0:40:35
 33.  35  Król Jacek  1968  M-40  TKKFKoszalin  31  4  0:40:40
 34.  117  Romanowski Krzysztof  1976  M-30  Systemy Wentylacji Lębork  32  12  0:40:46
 35.  73  Szulcek Patryk  1992  M-16  UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork  33  1  0:41:02
 36.  31  Majewski Ryszard  1958  M-50  LKB Braci Petk Lębork 34   2  0:41:07
 37.  89  Niwiński Grzegorz  1958  M-50  KB Tupot Ustka  35  3  0:41:22
 38.  62  Dęga Ryszard  1955  M-50  Ustka  36  4  0:41:26
 39.  72  Niklas Karol  1969  M-40  KB Goch Bytów  37  5  0:41:26
 40.  139  Kostecki Mariusz  1986  M-20  7.BOW  38  16  0:41:29
 41.  99  Szrama Marian  1966  M-40  44 Baza Lotnictwa Morskiego  39  6  0:41:33
 42.  14  Piłczyński Zbigniew  1963  M-40  Słupsk  40  7  0:41:46
 43.  104  Piechowski Artur  1986  M-20  OSP Stężyca  41  17  0:41:53
 44.  60  Nagórek Krzysztof  1957  M-50  KB Tupot Ustka  42  5  0:41:55
 45.  65  Wołoszyn Patryk  1989  M-20  Echo Region Człuchów  43  18  0:42:08
 46.  123  Cieszyński Andrzej  1979  M-30 System Wentylacji Lębork   44  13  0:42:16
 47.  127  Gostomczyk Karol  1972  M-30  Studzienice  46  15  0:42:23
 48.  55  Salabura Tomasz  1979  M-30  Bryza Postomino  47  16  0:42:27
 49.  49  Pochranowicz Aleksandra  1990  K-20  BKB Biały Bór  3  3  0:42:29
 50.  48  Pochranowicz Janusz  1956  M-50  BKB Biały Bór 48   6  0:42:31
 51.  4  Malinowski Adam  1957  M-50  MKS Święc Sławno  49  7  0:42:33
 52.  96  Mróz Dawid  1990  M-20  Florian Chojnice  50  19  0:42:43
 53.  69  Wojcieszuk Kazimierz  1954  M-50  KB Tupot Ustka  51  8  0:42:48
 54.  108  Matys Agnieszka  1984  K-20  KS Olszewski i Synowie  4  4  0:42:48
 55.  125  Owśnicki Wojciech  1977  M-30  Talex Borzytuchom  52  17  0:42:49
 56.  27  Szczęsny Piotr  1968  M-40  KB Braci Petk Lębork  53  8  0:42:49
 57.  38  Kierkosz Marek  1966   M-40  KB TKKF Koszalin  54  9  0:42:51
 58.  22  Gickel Radosław  1983  M-20  Sierakowo  55  20  0:43:09
 59.  126  Stojek Marcin  1982  M-20  GTS Czarna Dąbrówka  56  21  0:43:17
 60.  100  Sobiesiak Rafał  1974  M-30  44 Baza Lotnictwa Morskiego  45  14  0:43:21
 61.  116  Paprocka Ewelina   1987  K-20  Obliwice  5  5  0:43:37
 62.  37  Myszk Mirosław  1973  M-30  Nowa Wieś  57  18  0:43:40
 63.  42  Szczerba Piotr  1970  M-40  SP Rokity  58  10  0:43:42
 64.  25  Wilkowski Wojciech  1966  M-40  SSI Aktywni Damnica  59  11  0:43:43
 65.  16  Kalinowska Joanna  1975  K-30  Talex Borzytuchom  6  1  0:43:45
 66.  76  Czech Roman  1949  M-60  KB Olszewski i Synowie  60  1  0:43:57
 67.  115  Malek Arkadiusz  1988  M-20  GTS Czarna Dąbrówka  61  22  0:44:02
 68.  17  Dolna Ewelina  1984  K-20  KS GKS Kołczygłowy  7  6  0:44:11
 69.  112  Pietkiewicz Sebastian  1985  M-20  Profarm Lębork  62  23  0:44:17
 70.  133  Adamik Jan  1959  M-50  Gdynia  63  9  0:44:20
 71.  93  Rudnik Jerzy  1952  M-50  Florian Chojnice  64  10  0:44:42
 72.  142  Kickmunter Rafał  1985  M-20  7 BOW  65  24  0:44:43
 73.  43  Franczak Marek  1963  M-40  KB Goch Bytów  66  12  0:44:43
 74.  120  Paprocki Ryszard  1961  M-50  GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska  67  11  0:45:01
 75.  118  Zębala Sławomir  1980  M-30  Bytów  68  19  0:45:10
 76.  119  Konkol Aleksandra  1989  K-20  WAWFiS Gdańsk  8  7 0:45:24 
 77.  20  Mądre Piotr  1957  M-50  Lęborskie Towarzystwo Sportowe  69  12  0:45:24
 78.  110  Telesiewicz Henryk  1947  M-60  KS Olszewki i Synowie  70  2  0:45:28
 79.  75  Jażdżewski Sebastian  1981  M-30  KB Goch Bytów  71 20   0:45:30
 80.  7  Żuchowski Maciej  1985  M-20  JRG PSP Miastko  72  25  0:45:30
 81.  128  Dwulit Dariusz   1970  M-40  KP PSP Bytów  73  13  0:45:32
 82.  44  Sudoł Jerzy  1957  M-50  KB Goch Bytów  74  13  0:45:34
 83.  78  Zatorski Grzegorz  1992  M-16  Tęcza Nowa Wieś Lęborska  75  2  0:45:42
 84.  140  Cichała Damian  1986  M-20  7.BOW  76  26  0:46:03
 85.  130  Klasa Jan  1955  M-50  GTS Czarna Dąbrówka  77  14  0:46:11
 86.  3  Wenelski Damian  1992  M-16  Malechowo  78  3  0:46:21
 87.  63  Wac Przemysław  1970  M-40  KB Tupot Ustka  79  14  0:46:25
 88.  141  Matuszewski Rafał  1974  M-30  7.BOW  80  21  0:46:28
 89.  67  Thiel Justyna  1974  K-30  Team Run Gdańsk  9  2  0:46:29
 90.  54  Ciesielski Dawid  1993  M-16  Bryza Postomino  81  4  0:46:35
 91.  61  Berent  Robert  1966  M-40  KB Tupot Ustka  82  15  0:46:57
 92.  129  Kozłowski Łukasz  1985  M-20 44 Baza Lotnictwa Morskiego   83  27  0:47:08
 93.  50  Orynicz Paweł  1985  M-20  KB Biały Bór  84  28  0:47:16
 94.  136  Matuszyński Mirosław  1975  M-30  Bytów  85  22  0:47:20
 95.  111  Szymański Adam  1970  M-40  Profarm Lębork  86 16   0:47:24
 96.  101  Gliszczyński Marek  1958  M-50  Mekaj Bytów  87  15  0:47:33
 97.  21  Gleske Tomasz  1991  M-20  Lęborskie Towarzystwo Sportowe  88  29  0:47:40
 98.  107  Kazusek Jan  1950  M-60  KS Olszewki i Synowie  89  3  0:47:42
 99.  68  Tur Leszek  1962  M-40  KB Goch Bytów  90  17  0:47:48
 100.  94  Wiśniewski Zbigniew  1936  M-70  Florian Chojnice  91  1  0:47:49
 101.  70  Muszyński Jacek  1952  M-50  KB Goch Bytów  92  16  0:47:53
 102.  131  Felczak Marcin  1976  M-30  Gdynia  93  23  0:48:08
 103.  64  Wołoszyn Jerzy  1963  M-40  Echo Region Człuchów  94  18  0:48:14
 104.  34  Mehring Danuta  1982  K-20  LKB Braci Petk Lębork  10  8  0:48:34
 105.  121  Labuda Karolina  1994  K-16  Mikorowo  11  1  0:48:37
 106.  79  Słomski Zenon  1946  M-60  KB Olszewski i Synowie  95  4  0:48:38
 107.  91  Sywanycz Ireneusz  1978  M-30  Grupa Trójmiasto  96  24  0:48:48
 108.  81  Boczyński Krystian  1985  M-20  Puck  97  30  0:48:54
 109.  138  Mionskowska Iwona  1970  K-40  LKB Braci Petk Lębork  12  1  0:49:01
 110.  134  Muerau-Nowicka Hanna  1964  K-40  KB Goch Bytów  13  2  0:49:28
 111.  39  Markowski Andrzej  1953  M-50  TKKF Koszalin  98  17  0:49:29
 112.  40  Pytluk Wojciech  1994  M-16  KS Damnica  99  5  0:49:38
 113.  18  Witek Tomasz  1977  M-30  UKS Orzeł Kołczygłowy  100  25  0:49:43
 114.  90  Kowal Zbigniew  1977  M-30  Słupsk  101  26  0:49:44
 115.  92  Strzelecki Jacek  1979  M-30  Gdańsk  102  27  0:49:56
 116.  102  Sazon Zygmunt  1959  M-50  Bytów  103  18  0:50:13
 117.  2  Lejk Grzegorz  1995  M-16 GTS Czarna Dąbrówka   104  6  0:50:27
 118.  24  Szatna Emilia  1993  K-16  SSI Aktywni Damnica  14  2  0:51:02
 119.  52  Antosik Jacek  1981  M-30  Bryza Postomino  105  28  0:51:07
120.   1  Czapiewski Witold  1974  M-30  Koszalin  106  29  0:51:12
 121.  6  Pituła Janusz  1956  M-50  KS Damnica  107  19  0:51:19
 122.  122  Soroka Łukasz  1982  M-20  Karwno  108  31  0:51:24
 123.  109  Konkel Joanna  1966  K-40  KS Olszewski i Synowie  15  3  0:51:26
 124.  71  Majkowski Stanisław  1956  M-50  KB Goch Bytów  109  20  0:51:41
 125.  10  Natkaniec Józef  1948  M-60  GTS Czarna Dąbrówka  110  5  0:51:42
 126.  46  Szczudrawa Tomasz  1977  M-30  Rędzikowo  111  30  0:52:45
 127.  19  Gleske Witold  1964  M-40  Lęborskie Towarzystwo Sportowe  112  19  0:52:55
 128.  86  Dobosz Romuald  1951  M-60  Tupot Ustka  113  6  0:53:13
 129.  103  Klasa Marian  1955  M-50  KB Goch Bytów  114  21  0:54:14
 130.  33  Miler Zbigniew  1954  M-50  LKB Braci Petk Lębork 115   22  0:56:00
 131.  53  Sowiński Janusz  1962  M-40  Bryza Postomino  116  20  0:56:15
 132.  143  Gołębiewska Żaneta  1983  K-20 Czarna Dąbrowka   16  9  0:56:49
 133.  45  Dąbrowska Karolina  1982  K-20  Nadleśnictwo Bytów  17  10  0:58:02
 134.  32  Petk Zygmunt  1942  M-60  LKB Braci Petk Lębork  117  7  0:58:03
 135.  9  Kowal Teodor  1950  M-60  GTS Czarna Dąbrówka  118  8  0:59:23
 136.  28  Finster-Dziadek Dorota  1968  K-40  Rokity 18   4  0:59:43
 137.  41  Szczerba Jolanta  1974  K-30  SP Rokity  19  3  1:00:05
 138.  30  Bandurski Jacek  1935  M-70  PKW LA Sopot  119  2  1:01:07
 139.  135  Jarzębińska Beata  1966  K-40  Bytów  20  5  1:01:30
 140.  87  Kabaciński Bronisław  1947  M-60  KB Tupot Ustka  120  9  1:02:04
 141.  12  Kozłowska Irena  1960  K-50  GTS Czarna Dąbrówka  21  1  1:03:51 
Zawodnicy nie sklasyfikowani: NR 56 Szopiński Tomasz Bryza Postomino; NR 113 Ćwirko Sławomir Słupsk


Przygotowane nagrody i puchary czekają na zawodników.


Zwycięzcy biegu głównego mężczyzn na podium: 1. Tadeusz Zblewski Talex Borzytuchom. 2. Daniel Chuchała AZS AWFi S Gdańsk. 3. Artur Pelo Starnice

 

Podium kobiet: 1. Wirkus Monika Maja Team Wejherowo, 2. Rychter Antonina UKS 1 Szczecinek, 3. Pochranowicz Aleksandra BKB Biały Bór.
Na podium uczestnicy wszystkich 21 biegów : Zenon Słomski i Stanisław Majkowski.

fot: Małgorzata Sobiesiak  Czołówka biegu głównego na trasie.
fot: Małgorzata Sobiesiak Start biegu głównego.


21 Ogólnopolski Bieg Orłów Czarna Dąbrówka 3.05.2011
21 Bieg Orłów -zdjęcia z trasy.
Miejsce Nazwisko i imię Klub-Miasto:
Mężczyzni:

1.ZblewskiTadeusz-Talex Borzytuchom
2. Chuchała Daniel - Gdańsk
3.Pelo Artur -Starnice
4. Rolbiecki Michał - Talex Borzytuchom
5. Wirkus Łukasz - Talex Borzytuchom
6. Borychowski Mariusz - Tupot Ustka

Kobiety:
1. Wirkus Monika - Maja Team Wejherowo
2. Rychter Antonina - UKS 1 Szczecinek
3. Pochranowicz Aleksandra - KB Biały Bór
Kategoria M-16 16-19) lat
1 Szulcek Patryk
2 Zatorski Grzegorz
3 Wenelski Damian
Kategoria M-20 (20-29) lat
1. Dworak Dawid
2. Grzonka Paweł
3. Brzuzy Łukasz

Kategoria M-30 (30-39) lat
1. Thiel Adam
2. Elwart Roman
3. Antosik Grzegorz

Kategoria M-40 (40-49) lat
1. Wierzejski Sławomir
2. Ścigała Jarosław
3. Czaja Andrzej

Kategoria M-50 (50-59) lat
1. Kozłowski Jerzy
2. Majewski Ryszard
3. Niwiński Grzegorz

Kategoria M-60 (60-69) lat :
1. Czech Roman
2. Telesiewicz Henryk
3. Kazusek Jan

KategoriaM-70+lat:
1. Wiśniewski Zbigniew
2. Bandurski Jacek

Niepełnosprawni:
1. Markowski Andrzej Koszalin
2. Piguła Janusz
 
Kategoria Gminna Mężczyzn:
1. Kozłowski Arkadiusz
2. Kozłowski Jerzy
3. Rumiński Wojciech
4. Stojek Marcin
5. Szczerba Piotr
6. Malek Arkadiusz
 
Kategoria Gminna Kobiet:
1. Karolina Labuda
2. Dorota Finster Dziadek
3. Jolanta Szczerba
 
W biegu głównym wystartowało 143 zawodników z tego dwóch nie dobiegło do mety.

Nordic Walking 3 km
Kobiety:
1. Lucyna Gniot - Cz. Dąbrówka
2. Wiesława Kociuba - Cz. Dąbrówka
3. Janina Nagórek - Słupsk
Mężczyźni:
1. Józef Soroka - Cz. Dąbrówka
2. Henryk Smentoch - Cz. Dąbrówka
3. Wiesław Maciaszek - Karwno
 
Klasyfikacja Szkolna

Rocznik 2002-2003
 
Dziewczęta 600 m

1. Werra Oliwia - Parchowo
2. Frączyk Nikola - Przechlewo
3. Typa Marcelina - SP 5 Bytów
4. Gostomska Sandra - SP Czarna Dąbrówka
5. Sas Marta - Przechlewo
6. Jakubowska Julia - SP Jasień
 
Chłopcy 600 m

1. Lemańczyk Fabian - Borowy Młyn
2. Wirkus Paweł - Parchowo
3. Czajkowski Kacper - Ugoszcz
4. Kurs Mateusz - SP 5 Bytów
5. Rzepka Szymon - SP 5 Bytów
6. Gosz Dominik - SP Jasien

Rocznik 2000-2001
 
Dziewczęta 600 m
 
1. Strupińska Renata - Lębork
2. Paulina Heina - Kołczygłowy
3. Malwina Brzozowska - Ugoszcz
4. Wolska Klaudia - Lębork
5. Jędruszak Klaudia - Borzytuchom
6. Zblewska Anna - SP 5 Bytów

Chłopcy 600 m

1. Hamernik Łukasz - Konarzyny
2. Bireta Kacper - MKS Święc Sławno
3. Gosz Dawid - SP Jasień
4. Czarnowski Damian - SP Czarna Dąbrówka
5. Woszczyk Damian - Borzytuchom
6. Cuppa Maciej - SP 5 Bytów

Rocznik 1998-1999
 
Dziewczęta 800 m

1. Sylwia Wolska - Lębork
2. Karolina Woszczyn - Borzytuchom
3. Zuzanna Wenelska - Sławno
4. Angelika Wenig - Lębork
5. Prońdzińska Natalia - Kołczygłowy
6. Jasnych Patrycja - SP 5 Bytów

Chłopcy 1000 m

1. Ginter Leszek - Brzeźno Szlacheckie
2. Przepiórka Łukasz - Lębork
3. Jankowski Radosław - SP 5 Bytów
4. Mielewczyk Kamil - Jasień
5. Wirkus Samuel - Parchowo
6. Kuliński Szymon - Borowy Młyn

Rocznik 1995-1997

Dziewczęta 1000 m

1. Treder Patrycja - Borzytuchom
2. Gostomczyk Ewelina - Konarzyny
3. Gwoździańska Monika - Lębork
4. Wenig Paula - Lębork
5. Dupik Katarzyna - Konarzyny
6. Steranka Marcelina - Borzytuchom

Chłopcy 1600 m

1. Kosiński Tomasz - Borzytuchom
2. Witkowski Tomasz - Borzytuchom
3. Garski Dawid - Borzytuchom
4. Mianowski Mariusz - Lębork
5. Górski Mateusz - Lębork
6. Kurczeba Dawid - Damno

Klasyfikacja Generalna Szkół Podstawowych

1. SP 5 Bytów
2. SP Czarna Dąbrówka
3. SP Jasień
4. Kołczygłowy
5. Borzytuchom
6. ZS Tuchlino

Klasyfikacja Generalna Gimnazjów

1. Borzytuchom
2. Gimnazjum Nożyno
3. Gimnazjum Konarzyny

W wszystkich biegach młodzieżowych wzięło udział 307 zawodników.
 
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=