Bieg Orłów
  Historia startów zawodników gminy
 
Strona przedstawia starty w Biegu Orłów wszystkich zawodników gminy Czarna Dąbrówka na przestrzeni 29 lat.
W imprezie wystartowało dotychczas 90 zawodników mieszkających lub pochodzących z naszej gminy. Najwięcej startów : Jerzy Kozłowski - 20 startów,  Józef Natkaniec - 20 startów oraz Jan Klasa-20 startów.
Gratulacje dla wszystkich zawodników
.  
L.p Imię i nazwisko Ilość biegów Kolejne biegi miejsce uzyskany czas
1. Jerzy Kozłowski  20 V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XXI
XXII
XXIII
XXV
XXVI
26
17
29
16
12
15
12
7
19
39
20
14
16
13
19
21
15
18
32
22
46:18
44:12
42:54
37:26
36:05
36:24
36:13
35:52
35:13
39:29
37:33
36:59
37:09
36:52
39:25
38:49
37:09
38:24
38:42
39:03
 2.  Teodor Kowal  18  IV
VI
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
 54
32
71
75
75
91
77
97
102
93
89
90
90
105
86
135
140
153
 54:33
57:35
51:38
50:21
50:27
51:54
53:02
48:33
47:01
50:27
51:32
51:45
54:15
54:08
56:22
59:23
55:19
58:54
 3.  Jan Klasa  20  IV
VII
VIII
IX
X
XI
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVII
XXVIII
 59
62
63
63
57
66
75
65
50
55
41
60
60
85
82
106
115
91
98
104
88
 56:42
50:28
45:02
44:32
43:41
44:28
42:46
45:31
44:30
43:33
43:30
45:16
48:00
46:11
46:07
46:33
44:17
45:24
48:12
47:36
49:05
 4.  Józef Natkaniec  20  I
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIV
XV
XVIII
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVIII
XXIX
 12
 24
63
25
43
55
54
27
74
82
75
78
125
115
123
155
115
102
128
 39:21
47:04
50:28
38:56
41:22
42:46
43:34
40:37
42:45
48:01
48:44
51:53
51:42
50:36
50:05
46:23
47:29
51:10
51:28
 5.  Stefan Gawin  10  X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XX
 40
42
38
57
64
64
64
79
65
65
 40:41
40:54
42:41
41:26
41:52
45:31
46:37
49:58
47:36
48:47
 6.  Ireneusz Wieligda  11  VI
VIII
IX
XI
XII
XIII
XIV
XVII
XVIII
XXIII
XXVII
 9
10
11
4
nk
9
6
4
8
10
16
 42:01
35:13
35:35
33:19
-
32:19
31:46
32:28
33:05
36:12
37:22
 7.  Karol Stricker  7  III
IV
V
VIII
XI
XII
XIII
 25
44
33
49
51
55
69
 51:15
49:21
48:21
42:29
42:52
45:58
43:16
 8.  Marcin Stojek  10  XII
XIII
XIV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
 48
48
51
22
28
31
72
41
60
86
 43:51
43:51
40:31
39:36
40:07
41:56
46:58
44:50
43:17
46:59
 9.  Arkadiusz Malek  11  XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
XXV
 30
24
15
19
23
62
47
67
64
87
100
 38:35
38:40
37:43
38:23
39:48
45:58
45:36
44:02
43:33
44:33
46:22
 10.  Wojciech Rumiński  12
 XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXVI
 50
35
31
23
40
31
30
25
27
63
58
70
 40:30
40:38
41:18
39:30
43:19
41:39
42:15
39:11
39:26
42:44
40:01
45:28
 11.  Jarosław Bieliński  6  XIII
XIV
XV
XVI
XVIII
XIX
 70
79
77
59
43
111
 43:17
43:15
47:19
46:03
43:44
55:01
 12.  Kazimierz Szczegielniak  5  IX
XIII
XIV
XV
XVI
 72
60
61
61
42
 48:12
41:44
41:33
45:18
43:12
 13.  Arkadiusz Kozłowski  7  X
XI
XV
XVIII
XIX
XXI
XXIV
 34
21
15
15
12
20
35
 39:44
38:26
36:32
37:41
37:03
38:34
38:08
 14.  Ireneusz Sywanycz  15  XI
XII
XIII
XIV
XVIII
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX
 21
10
38
85
18
54
107
106
91
150
38
19
18
15
21
 38:26
36:48
39:23
44:00
39:22
47:05
48:48
49:20
44:59
46:07
39:35
38:35
37:37
37:41
36:48
 15.  Tomasz Tkacz  4  XII
XIII
XIV
XV
 53
53
35
19
 45:14
40:57
39:23
37:32
 16.  Paweł Mateja  3  XVI
XVII
XVIII
92
93
68
 53:38
52:44
47:58
 17.  Henryk Wolski  3  XII
XIII
XIV
 68
86
71
 50:45
46:33
42:29
 18.  Kamila Rumińska  2  XIII
XIV
 72
69
 44:02
42:10
 19.  Daniel Hewelt  1  I  15  39:51
 20.  Andrzej Woronko  1  I  28  50:19
 21.  Tadeusz Gralak  1  IV  57  56:10
 22.  Tadeusz Wolski  1  VII  70  1:04:32
 23.  Roman Sikorski  1  V  50  1:06:45
 24.  Robert Kurs  1  IX  67  47:15
 25.  Piotr Sieroń  1  IX  56  43:20
 26.  Zenon Czapiewski  1  IX  68  47:33
 27.  Wiesław Czapiewski  1  IX  70  48:02
 28.  Adam Lis  1  XIV  68  42:02
 29.  Zbigniew Masowa  2  XIV
XXIII
 78
79
 43:06
43:58
 30.  Artur Lewandowski  1  VIII  32  40:09
 31.  Marcin Zgryza  1  VIII  nk  
 32.  Tomasz Lis  1  XV  47  42:28
 33.  Artur Bąba  1  XVI  78  49:27
 34.  Grzegorz Lejk  6  XVIII
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
 42
117
19
33
99
39
 43:30
50:27
38:12
39:33
43:19
39:35
 35.  Damian Bąba  1  XVIII  nk  
 36.  Grażyna Malek  1  XIX  71  46:52
 37.  Żaneta Gołębiewska  3  XIX
XX
XXI
 106
91
132
 54:23
58:04
56:49
 38.  Grzegorz Garstecki  1  XIX  107  54:40
 39.  Anna Barszcz  1  XIX  112  55:46
 40.  Łukasz Soroka  3  XX
XXI
XXII
 46
122
149
 45:31
51:24
57:45
 41.  Piotr Szczerba  7  XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXVIII
XXIX
 61
63
37
52
83
83
92
 48:09
43:42
40:41
41:20
42:17
48:29
45:51
 42.  Dawid Gralak  7  XX
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVIII
XXIX
 73
105
190
120
94
100
127
 50:08
46:25
48:01
48:00
47:53
51:04
51:19
 43.  Waldemar Zganiacz  1  XX  89  57:40
 44.  Karolina Labuda  4  XXI
XXII
XXIV
XXV
 105
92
180
139
 48:37
48:02
47:40
50:06
 45. Dorota Finster-Dziadek  7  XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVII
 136
n.k
143
267
175
149
 59:43
n.k
54:09
55:04
59:29
55:15
56:52
 46. Jolanta Szczerba  8  XXI
XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVII
XXVIII
 137
144
140
224
144
115
133
114
 1:00:05
56:33
53:42
50:29
51:00
49:28
52:56
54:16
 47. Irena Kozłowska  1  XXI  141  1:03:51
 48. Emilian Czarnowski  8  XXII
XXIII
XXIV
XXV
XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX
 66
59
94
67
49
56
35
44
 43:37
42:14
42:52
43:13
43:01
42:06
41:50
40:06
 49. Tomasz Ostrowski  4  XXII
XXIII
XXIV
XXV
 114
122
167
112
 50:26
49:45
47:04
47:17
 50. Michał Paliczek  1  XXII  110  50:15
 51. Iwona Stolc  3  XXIII
XXIV
XXV
 129
232
169
 51:36
50:53
54:55
 52. Adrian Benkowski  1  XXIII  78  43:57
 53. Grzegorz Ebel  3  XXV
XXVII
XXIX
 6
1
6
 32:10
32:21
32:44
 54. Przemysław Toporek  2  XXV
XXVI
 30
33
 38:40
40:59
 55. Marcin Tetłak  1  XXV  53  41:06
 56. Marcin Żakowski  2  XXV
XXVI
 65
55
 42:57
43:59
 57. Ewa Dawidowska  3  XXV
XXVI
XXVII
 83
85
106
 44:26
46:52
47:46
 58. Mariusz Kostecki  2  XXV
XXVI
 84
69
 44:26
45:25
 59. Daniel Labuda  1  XXV  95  45:46
 60. Artur Toporek  2  XXV
XXVI
 98
97
 46:02
48:06
 61. Piotr Stolc  1  XXV  136  49:26
 62. Renata Malek  1  XXV  140  50:16
 63. Andrzej Zganiacz  2  XXV
XXVII
 143
109
 50:46
47:55
 64. Oskar Karczewski  1  XXV  157  52:11
 65. Mieczysław Gojtkowski  1  XXV  162  53:30
 66. Mirosława Gruchała  1  XXV  166  54:50
 67. Karolina Zabrocka  1  XXV  173  57:41
 68. Dawid Mielewczyk  1  XXVI  23  39:17
 69. Maciej Stencel  4  XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX
 29
34
25
52
 40:25
39:42
40:23
41:08
 70. Kamil Mielewczyk  1  XXVI  58  44:23
 71. Adam Osowski  1  XXVI  78  46:00
 72. Adrian Czarnowski  1  XXVI  87  47:01
 73. Paweł Jastrzębski  4  XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX
 96
101
72
95
 48:06
47:16
47:21
46:37
 74. Sylwia Szota  1  XXVI  142  53:48
 75. Agnieszka Konkel  6  XXIV
XXV
XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX
 218
99
90
48
37
84
 50:04
46:06
47:33
41:10
41:57
45:10
 76. Łukasz Konkel  6  XXIV
XXV
XXVI
XXVII
XXVIII
XXIX
 219
103
103
122
95
107
 50:05
46:46
48:38
49:38
50:07
48:47
 77. Krzysztof Wicki  2  XXVII
XXVIII
 70
38
 43:48
42:05
 78. Jakub Mielewczyk  1  XXVII  77  45:02
 79. Maciej Wiszowaty  2  XXVII
XXVIII
 97
68
 46:52
47:01
 80. Sylwia Lewandowska  1  XXVII  113  48:56
 81. Szymon Stolc  2  XXVIII
XXIX
 47
72
 43:45
43:44
 82. Krzysztof Werra  1  XXVIII  55  45:22
 83. Kamil Malek  1  XXVIII  70  47:14
 84. Marcin Lis  2  XXVIII
XXIX
 71
111
 47:15
49:13
 85. Michał Wicher  1  XXVIII
 98
 50:50
 86. Maciej Klęczek  1  XXIV
 246
 51:58
 87. Piotr Majewski  1  XXIX
 73
 43:52
 88. Gracjan Fedoryniec  1  XXIX
 81
 44:54
 89. Kalina Polańska  1  XXIX
 123
 50:52
 90. Tomasz Wantoch-Rekowski  1  XXIX
 131
 51:59
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 41803 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=