Bieg Orłów
  Historia startów zawodników gminy
 
Strona przedstawia starty w Biegu Orłów wszystkich zawodników gminy Czarna Dąbrówka na przestrzeni 23 lat.
W imprezie wystartowało dotychczas 52 zawodników. Najwięcej startów : Jerzy Kozłowski - 18 startów oraz Tedor Kowal - 18 startów /od 9 biegu ciągłość startów/.
Gratulacje dla wszystkich zawodnikó
w.  
L.p Imię i nazwisko Ilość biegów Kolejne biegi miejsce uzyskany czas
1. Jerzy Kozłowski  18 V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XXI
XXII
XXIII
26
17
29
16
12
15
12
7
19
39
20
14
16
13
19
21
15
18
46:18
44:12
42:54
37:26
36:05
36:24
36:13
35:52
35:13
39:29
37:33
36:59
37:09
36:52
39:25
38:49
37:09
38:24
 2.  Teodor Kowal  18  IV
VI
VIII
IX
X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
 54
32
71
75
75
91
77
97
102
93
89
90
90
105
86
135
140
153
 54:33
57:35
51:38
50:21
50:27
51:54
53:02
48:33
47:01
50:27
51:32
51:45
54:15
54:08
56:22
59:23
55:19
58:54
 3.  Jan Klasa  17  IV
VII
VIII
IX
X
XI
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
 59
62
63
63
57
66
75
65
50
55
41
60
60
85
82
106
115
 56:42
50:28
45:02
44:32
43:41
44:28
42:46
45:31
44:30
43:33
43:30
45:16
48:00
46:11
46:07
46:33
44:17
 4.  Józef Natkaniec  16  I
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
XIV
XV
XVIII
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
 12
 24
63
25
43
55
54
27
74
82
75
78
125
115
123
155
 39:21
47:04
50:28
38:56
41:22
42:46
43:34
40:37
42:45
48:01
48:44
51:53
51:42
50:36
50:05
46:23
 5.  Stefan Gawin  10  X
XI
XII
XIII
XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XX
 40
42
38
57
64
64
64
79
65
65
 40:41
40:54
42:41
41:26
41:52
45:31
46:37
49:58
47:36
48:47
 6.  Ireneusz Wieligda  10  VI
VIII
IX
XI
XII
XIII
XIV
XVII
XVIII
XXIII
 9
10
11
4
nk
9
6
4
8
10
 42:01
35:13
35:35
33:19
-
32:19
31:46
32:28
33:05
36:12
 7.  Karol Stricker  7  III
IV
V
VIII
XI
XII
XIII
 25
44
33
49
51
55
69
 51:15
49:21
48:21
42:29
42:52
45:58
43:16
 8.  Marcin Stojek  10  XII
XIII
XIV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
 48
48
51
22
28
31
72
41
60
86
 43:51
43:51
40:31
39:36
40:07
41:56
46:58
44:50
43:17
46:59
 9.  Arkadiusz Malek  10  XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
 30
24
15
19
23
62
47
67
64
87
 38:35
38:40
37:43
38:23
39:48
45:58
45:36
44:02
43:33
44:33
 10.  Wojciech Rumiński  11
 XIV
XV
XVI
XVII
XVIII
XIX
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
 50
35
31
23
40
31
30
25
27
63
58
 40:30
40:38
41:18
39:30
43:19
41:39
42:15
39:11
39:26
42:44
40:01
 11.  Jarosław Bieliński  6  XIII
XIV
XV
XVI
XVIII
XIX
 70
79
77
59
43
111
 43:17
43:15
47:19
46:03
43:44
55:01
 12.  Kazimierz Szczegielniak  5  IX
XIII
XIV
XV
XVI
 72
60
61
61
42
 48:12
41:44
41:33
45:18
43:12
 13.  Arkadiusz Kozłowski  7  X
XI
XV
XVIII
XIX
XXI
XXIV
 34
21
15
15
12
20
35
 39:44
38:26
36:32
37:41
37:03
38:34,br /> 38:08
 14.  Ireneusz Sywanycz  11  XI
XII
XIII
XIV
XVIII
XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
 21
10
38
85
18
54
107
106
91,br /> 150
 38:26
36:48
39:23
44:00
39:22
47:05
48:48
49:20
44:59
46:07
 15.  Tomasz Tkacz  4  XII
XIII
XIV
XV
 53
53
35
19
 45:14
40:57
39:23
37:32
 16.  Paweł Mateja  3  XVI
XVII
XVIII
92
93
68
 53:38
52:44
47:58
 17.  Henryk Wolski  3  XII
XIII
XIV
 68
86
71
 50:45
46:33
42:29
 18.  Kamila Rumińska  2  XIII
XIV
 72
69
 44:02
42:10
 19.  Daniel Hewelt  1  I  15  39:51
 20.  Andrzej Woronko  1  I  28  50:19
 21.  Tadeusz Gralak  1  IV  57  56:10
 22.  Tadeusz Wolski  1  VII  70  1:04:32
 23.  Roman Sikorski  1  V  50  1:06:45
 24.  Robert Kurs  1  IX  67  47:15
 25.  Piotr Sieroń  1  IX  56  43:20
 26.  Zenon Czapiewski  1  IX  68  47:33
 27.  Wiesław Czapiewski  1  IX  70  48:02
 28.  Adam Lis  1  XIV  68  42:02
 29.  Zbigniew Masowa  2  XIV
XXIII
 78
79
 43:06
43:58
 30.  Artur Lewandowski  1  VIII  32  40:09
 31.  Marcin Zgryza  1  VIII  nk  
 32.  Tomasz Lis  1  XV  47  42:28
 33.  Artur Bąba  1  XVI  78  49:27
 34.  Grzegorz Lejk  5  XVIII
XXI
XXII
XXIII
XXIV
 42
117
19
33
99
 43:30
50:27
38:12
39:33
43:19
 35.  Damian Bąba  1  XVIII  nk  
 36.  Grażyna Malek  1  XIX  71  46:52
 37.  Żaneta Gołębiewska  3  XIX
XX
XXI
 106
91
132
 54:23
58:04
56:49
 38.  Grzegorz Garstecki  1  XIX  107  54:40
 39.  Anna Barszcz  1  XIX  112  55:46
 40.  Łukasz Soroka  3  XX
XXI
XXII
 46
122
149
 45:31
51:24
57:45
 41.  Piotr Szczerba  5  XX
XXI
XXII
XXIII
XXIV
 61
63
37
52
83
 48:09
43:42
40:41
41:20
42:17
 42.  Dawid Gralak  3  XX
XXIII
XXIV
 73
105
190
 50:08
46:25
48:01
 43.  Waldemar Zganiacz  1  XX  89  57:40
 44.  Karolina Labuda  3  XXI
XXII
XXIV
 105
92
180
 48:37
48:02
47:40
 45. Dorota Finster-Dziadek  4  XXI
XXII
XXIII
XXIV
 136
n.k
143
267
 59:43
n.k
54:09
55:04
 46. Jolanta Szczerba  4  XXI
XXII
XXIII
XXIV
 137
144
140
224
 1:00:05
56:33
53:42
50:29
 47. Irena Kozłowska  1  XXI  141  1:03:51
 48. Emilian Czarnowski  3  XXII
XXIII
XXIV
 66
59
94
 43:37
42:14
42:52
 49. Tomasz Ostrowski  3  XXII
XXIII
XXIV
 114
122
167
 50:26
49:45
47:04
 50. Michał Paliczek  1  XXII  110  50:15
 51. Iwona Stolc  2  XXIII
XXIV
 129
232
 51:36
50:53
 52. Adrian Benkowski  1  XXIII  78  43:57
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34910 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=