Bieg Orłów
  XIV Bieg Orłów
 
Ogólnopolski Bieg Orłów - Czarna Dąbrówka

XIV Bieg Orłów

 

Czarna Dąbrówka 03.05.2004

Dystans 10 km









Start biegu głównego.
1 Radosław Dudycz 1974 M30-1 Ekspress Katowice 30.45
2 Marcin Kufel 1979 M20-1 KL Bałtyk Koszalin 30.56
3 Władimir Duchowicz 1970 M30-2 Białoruś 31.06
4 Grzegorz Dorszyński 1982 M20-2 Talex Borzytuchom 31.15
5 Artur Pelo 1978 M20-3 SKLA M&S Słupsk 31.36
6 Ireneusz Wieligda 1977 M20-4 Talex Borzytuchom 31.46
7 Ryszard Formela 1977 M20-5 Tęcza Nowa Wieś Lęborska 32.13
8 Łukasz Gurfinkiel 1980 M20-6 SKLA Sopot 32.53
9 Dariusz Guzowski 1969 M30-3 Szkoła Policji Słupsk 33.09
10 Piotr Pobłocki 1965 M30-4 Lębork 33.28
11 Sylwester Chudy 1984 M20-7 TKKF Olszewski i Synowie 33.54
12 Karol Makarewicz 1986 M16-1 KB Biały Bór 33.54
13 Henryk Myszk 1985 M16-2 Olimpia Bytów 34.14
14 Michał Żmija 1984 M20-8 Tęcza Nowa Wieś Lęborska 34.21
15 Bogdan Arendt 1961 M40-1 Gdańsk 34.50
16 Piotr Dęga 1986 M16-3 KB Tupot Ustka 35.16
17 Zbigniew Wantoch-Rekowski 1974 M30-5 JRG PSP Miastko 36.12
18 Henryk Chudy 1955 M40-2 TKKF Olszewski i Synowie 36.22
19 Andrzej Cechmann 1960 M40-3 Gdańsk 36.28
20 Michał Rolbiecki 1986 M16-4 Olimpia Bytów 36.56
21 Wiesław Skierka 1977 M20-9 UKS SKI Mechanik Kartuzy 37.08
22 Mirosław Jeliński 1966 M30-6 SPS ZOZ Lębork 37.11
23 Tadeusz Zblewski 1984 M20-10 Olimpia Bytów 38.03
24 Krzysztof Kwiatkowski 1968 M30-7 LZS Aller-PL Unichowo 38.07
25 Mariusz Wilczewski 1986 M16-5 MKS Święc Sławno 38.07
26 Arkadiusz Kalinowski 1971 M30-8 Gdańsk 38.09
27 Ryszard Dęga 1955 M40-4 KB Tupot Ustka 38.10
28 Adam Cichy 1985 M16-6 KS Bryza Postomino 38.15
29 Henryk Telesiewicz 1947 M50-1 MKS Święc Sławno 38.22
30 Arkadiusz Małek 1988 M16-7 KB Czarna Dąbrówka 38.35
31 Ryszard Maksyś 1955 M40-5 Gdańsk 38.47
32 Waldemar Ostrówka 1967 MN-1 LKB Braci Petk Lębork 39.04
33 Sylwester Jonca 1984 M20-11 SKLA M&S Słupsk 39.10
34 Tomasz Lisius 1964 M40-6 Gdańsk 39.12
35 Tomasz Tkacz 1986 M16-8 GTS Czarna Dąbrówka 39.23
36 Kazimierz Data 1952 M50-2 Stocznia Gdańska SA 39.23
37 Barbara Twardochleb 1980 K16-1 MLKS Młodzik Bystrzyca Oławska 39.25
38 Kryspin Garski 1976 M20-12 KB Bytów 39.28
39 Jerzy Kozłowski 1957 M40-7 GT Czarna Dąbrówka 39.29
40 Jerzy Rudnik 1952 M50-3 KB Florian Chojnice 39.39
41 Mieczysław Drawc 1962 M40-8 Gdańsk 39.44
42 Piotr Mondre 1957 M40-9 Lębork 39.47
43 Kamila Andrzejewska 1978 K16-2 Ekspres Katowice 39.48
44 Anna Wiśniewska 1981 K16-3 KB Biały Bór 39.49
45 Eugeniusz Niemiec 1964 M40-10 SKLA M&S Słupsk 39.50
46 Janusz Pochranowicz 1956 M40-11 KB Biały Bór 39.54
47 Krzysztof Nagórek 1957 M40-12 KB Tupot Ustka 39.55
48 Zygfryd Liban 1943 M60-1 Tczew 39.56
49 Lucyna Kuklińska 1973 K16-4 Tukan Wysoczańscy Ustka 40.01
50 Wojciech Rumiński 1976 M20-13 Czarna Dąbrówka 40.30
51 Marcin Stojek 1982 M20-14 GTS Czarna Dąbrówka 40.31
52 Lech Sowiński 1956 M40-13 Lębork 40.32
53 Krystyna Gliszczyńska 1985 K16-5 Baszta Bytów 40.33
54 Dorota Pawłowska 1980 K16-6 ZTS Nowy Dwór Gdański 40.41
55 Krzysztof Witkowski 1962 M40-14 KS Święc Sławno 40.49
56 Maciej Januszewski 1985 M16-9 Bryza Postomino 40.50
57 Roman Czech 1949 M50-4 TKKF Olszewski i Synowie 40.57
58 Bolesław Sporny 1950 M50-5 TKKF Doker Gdynia 41.10
59 Romuald Miszewski 1954 M50-6 TKKF Doker Gdynia 41.20
60 Stanisław Majkowski 1956 M40-15 KB Bytów 41.22
61 Kazimierz Szczegielniak 1958 M40-16 LZS Aller-PL Unichowo 41.33
62 Grzegorz Krotowski 1966 M30-9 KB Tupot Ustka 41.37
63 Paweł Petelski 1956 MN-2 Gdańsk 41.39
64 Stefan Gawin 1966 M30-10 KS Czarna Dąbrówka 41.52
65 Beata Uzar 1986 K16-7 UKS Orliki Jerzyce 41.59
66 Zbigniew Wiśniewski 1936 M60-2 KB Florian Chojnice 42.00
67 Stanisław Wnuk 1962 M40-17 Wielki Klincz 42.03
68 Adam Lis 1985 M16-10 LZS Aller-PL Unichowo 42.04
69 Kamila Rumińska 1985 K16-8 Talex Borzytuchom 42.10
70 Wojciech Wilkowski 1966 M30-11 Stowarzyszenie Aktywni 42.14
71 Henryk Wolski 1986 M16-11 LZS Aller-PL Unichowo 42.29
72 Jan Gaweł 1948 M50-7 TKKF Doker Gdynia 42.30
73 Witold Sikorski 1961 M40-18 TKKF Run 42 Bobolice 42.34
74 Józef Natkaniec 1948 M50-8 KS Czarna Dąbrówka 42.45
75 Jan Klasa 1955 M40-19 KS Czarna Dąbrówka 42.46
76 Mirosław Wetta 1964 M40-20 Lębork 42.50
77 Andrzej Markowski 1953 MN-3 TKKF Przylesie Koszalin 42.56
78 Zbigniew Masowa 1983 M20-15 GTS Czarna Dabrówka 43.06
79 Jarosław Bieliński 1987 M16-12 Czarna Dąbrówka 43.15
80 Jacek Muszyński 1952 M50-9 KS Święc Sławno 43.19
81 Radosław Gickel 1983 M20-16 Sierakowo 43.21
82 Jerzy Petk 1956 M40-21 LKB Braci Petk Lębork 43.24
83 Ewelina Dolna 1984 K16-9 Olimpia Bytów 43.31
84 Grażyna Chudy 1981 K16-10 TKKF OLszewski i Synowie 43.44
85 Ireneusz Sywanycz 1978 M20-17 KS Czarna Dąbrówka 44.00
86 Władysław Judka 1959 M40-22 Redzikowo 44.26
87 Michał Motyl 1986 M16-13 MKS Święc Sławno 44.26
88 Mariusz Domagała 1975 MN-4 SKB Maratończyk Sianów 44.27
89 Wojciech Sypiański 1959 M40-23 Ustka 44.48
90 Zygmunt Milik 1944 M60-3 KS Morena Gdańsk 44.55
91 Edward Pokorny 1948 M50-10 KB Tupot Ustka 45.07
92 Zygmunt Petk 1942 M60-4 LKB Braci Petk Lębork 45.09
93 Jan Klein 1941 M60-5 Gdańsk 45.30
94 Fabian Felczak 1949 M50-11 Słupsk 46.01
95 Stanisław Leonik 1953 M50-12 KB Bytów 46.05
96 Tadeusz Filipów 1949 M50-13 Lębork 46.15
97 Marian Trocki 1953 M50-14 OSP Wejherowo 46.16
98 Leszek Mielewczyk 1956 M40-24 Lębork 46.21
99 Antoni Górski 1948 M50-15 Lębork 46.35
100 Krzysztof Filip 1957 M40-25 Lębork 46.41
101 Wojciech Michalak 1973 M30-12 KB Święc-Telmet Sławno 46.48
102 Teodor Kowal 1950 M50-16 KS Czarna Dąbrówka 47.01
103 Janusz Sowiński 1960 M40-26 Bryza Postomino 47.01
104 Jan Koperski 1958 M40-27 Święc Sławno 47.12
105 Janusz Pituła 1956 M40-28 KB Damnica 47.51
106 Marian Klasa 1955 M40-29 Pomysk Wielki 48.30
107 Mieczysław Kolasa 1936 M60-6 Gdynia 48.39
108 Leszek Kapała 1962 M40-30 KS Święc Sławno 48.40
109 Eugeniusz Wetta 1965 M30-13 Lębork 48.53
110 Stanisław Niwiński 1934 M70-1 TKKF Rozstaje Gdańsk 49.08
111 Kazimierz Bułczyński 1930 M70-2 Przylesie Koszalin 49.20
112 Andrzej Stepowski 1935 M60-7 TKKF Bałt-Flot Gdańsk 50.02
113 Piotr Jaros 1959 M40-31 Lubieszewo 50.20
114 Marek Galikowski 11963 M40-32 Bytów 50.39
115 Zenon Słomski 1946 M50-17 KS Święc Sławno 51.20
116 Tomasz Macur 1973 M30-14 Gdański Klub Morsów 51.36
117 Ireneusz Zagrodzki 1956 M40-33 KB Tupot Ustka 52.06
118 Barbara Chałaszczyk 1961 K16-11 Gdynia 53.02
119 Bronisław Kowalski 1940 M60-8 Gdańsk 53.20
120 Anna Gliszczyńska 1987 K16-12 Baszta Bytów 56.06
121 Bernard Betcher 1952 M50-18 KB Florian Chojnice 59.44
122 Zenon Piwar 1939 M60-9 KB Braci Petk Lębork 1.01.44
123 Henryk Marek 1947 M50-19 Gdański Klub Morsów 1.02.28
124 Mieczysław Mantkowski 1949 M50-20 Gdańsk 1.02.53
125 Ryszard Targaszewski 1945 MN-5 Maratończyk Sianów 1.38.03







Biegi młodzieżowe:
Rocznik Dziewczęta  Chłopcy    
1996 kl.I 1.Wioleta Marchut Kołczygłowy
2.Dorota Lewińska Lipusz
3.Magdalena Lejk Jasień
1.Patryk Nurkowski SP 5 Słupsk
2.Maciej Stenka Jasień
3.Krystian Jakusz Jasień
1995 kl.II 1.Marta Lipowska Głobino
2.Paulina Chadacz Rokity
3.Kinga Węsierska Czarna Dąbrówka
1.Arkadiusz Huzarek Lipusz
2.Adrian Mielewczyk Pobłocie
3.Jakub Rumiński Lipusz
1994 kl.III 1.Karolina Labuda Czarna Dąbrówka
2.Aleksandra Piotrowska Rokity
3.Kamila Jóżwiak Sławno
1.Robert Szulfer Lipusz
2.Błażej Wnuk Klincz Wielki
3.Marcin Wilma Lipusz
1993 kl.IV 1.Karolina Zielińska Nożyno
2.Karolina Lis Nożyno
3.Alicja Kamińska Głobino
1.Marek Mański Nakla
2.Tomasz Huzarek Lipusz
3.Dawid Majewski Wrzeście
1992 kl.V 1.Ewelna Guła Nakla
2.Oliwia Turowska Wytowno
3.Paulina Pertkiewicz Wrzeście
1.Przemysław Rutkowski Sławno
2.Dawid Sawka Wrzeście
3.Samuel Lpiński Lipusz
1991 kl.VI 1.Joanna Kopa Sławsko
2.Małgorzata Pek Czarna Dąbrówka
3.Sylwia Mazurczyk Głobino
1.Artur Jakubek Nakla
2.Piotr Gowin Nakla
3.Michał Elwart Sławsko
Gimnazja
kl. I 1990
1.Kamila Pobłocka G 2 Lębork
2.Agnieszka Złoch G Nożyno
3.Joanna Lesińska G Tychowo
1.Adam Jóżwik G Sławsko
2.Damian Wnuk G Wielki Klińcz
3.Artur Bąba G 1 Bytów
Gimnazja
kl.II-III
1988-89
1.Katarzyna Uzar UKS Orliki Jezierzyce
2.Krystyna Mańska G Nakla
3.Angela Gałkowska G Sławsko
1.Andrzej Wolski G Nakla
2.Dawid Dworak G Lębork
3.Michał Lisek G Sławsko


Klasyfikacja zespołowa szkół podstawowych:
1. SP Głobino - 126 pkt.
2. SP Lipusz - 113 pkt.
3. SP Czarna Dąbrówka - 91 pkt.
Klasyfikacja zespołowa Gimnazjów:
1. Gimnazjum Nożyno - 140 pkt.
2. Gimnazjum Sławsko - 32 pkt.
3. Gimnazjum Nakla - 23 pkt.
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 34516 odwiedzającyDziekuję! Copyright: Józef Natkaniec  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=